Просто звязда• 29 сентября 2022
А ваше ставлення зміниться до Yakaboo?
Гендиректор (CEO) українського видавництва Yakaboo Іван Богдан вляпався у гучний сексистський скандал завдяки своєму висловленню про жінок. У спробах пожартувати він заявив, що більше читають книжок жінки, при цьому витрачаючи на них гроші, які заробляють чоловіки.
Безглуздий інцидент стався у рамках зустрічі українських популяризаторів читань "Українська книга: після війни, геть від Москви", організованим у рамках Кудрявки Meetup №2. Богдан відповідав на запитання, пов’язане із загальним портретом читачів його видавництва.
Замість того, щоб подати хоч якусь офіційну статистику, чоловік визнав: так, жінок серед покупниць книг у Yakaboo значно більше, ніж чоловіків. При цьому він чомусь переконаний, що фінанси, які витрачаються на це дуже дороге задоволення, беруться із чоловічої кишені.
"Більше [книг] купують жінки. Ну, як завжди, витрачають кошти, які заробляють чоловіки", — заявив Іван Богдан.
Результат:
вже голосів:
224 (58.79%)
Буду продовжувати там купувати
80 (21%)
Знайду іншу інтернет-книгарню
77 (20.21%)
Результат
Заела_пластинка• 29 сентября 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Якщо чоловік балує дружину, бо вона ’дівчинка’- це сексизм?)
’дівчинка-дружина’, яку балують та кохають і тупа споживачка, для якої єдиний спосіб існування милість чоловіка - це різне
НамСвоюРобити• 29 сентября 2022
Ответ дляЗаела_пластинка
Коли перед вами чоловік-співробітник відчиняє двері - це вже сексизм?)
Сумчатая кошка• 29 сентября 2022
Образилися жінки, які самі заробляють і витрачають свої гроші, а ті хто дійсно витрачає гроші чоловіків, нічого образливого не побачили.
То чому образились перші?
Фея_3уровень• 29 сентября 2022
Ответ дляНаучительница
Нормально сказал. Я да, трачу деньги мужа и на книги тоже.
Аналогічно.
Заела_пластинка• 29 сентября 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Як можна порівняти різні речі? Чоловік-співробітникик вас балує?
НамСвоюРобити• 29 сентября 2022
Ответ дляЗаела_пластинка
Відчиняючи двері? В якійсь мірі.
Балування - це ж теж вияв уваги, чи не так?) Перед чоловіками він же двері не відчиняє?)
Заела_пластинка• 29 сентября 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Відчиняючи двері? В якійсь мірі.
Ви контекст розумієте?
Подумывающая• 29 сентября 2022
Ответ дляЦветочница
У нас, увы, слишком много женщин, которые считают сексизм нормальным и радостно принимают свою второсортность, насаждавшуюся мужичьём веками.
Так а какого они сорта, если паразитируют на другом человеке (тратят деньги мужа)?