Просто звязда• 29 сентября 2022
А ваше ставлення зміниться до Yakaboo?
Гендиректор (CEO) українського видавництва Yakaboo Іван Богдан вляпався у гучний сексистський скандал завдяки своєму висловленню про жінок. У спробах пожартувати він заявив, що більше читають книжок жінки, при цьому витрачаючи на них гроші, які заробляють чоловіки.
Безглуздий інцидент стався у рамках зустрічі українських популяризаторів читань "Українська книга: після війни, геть від Москви", організованим у рамках Кудрявки Meetup №2. Богдан відповідав на запитання, пов’язане із загальним портретом читачів його видавництва.
Замість того, щоб подати хоч якусь офіційну статистику, чоловік визнав: так, жінок серед покупниць книг у Yakaboo значно більше, ніж чоловіків. При цьому він чомусь переконаний, що фінанси, які витрачаються на це дуже дороге задоволення, беруться із чоловічої кишені.
"Більше [книг] купують жінки. Ну, як завжди, витрачають кошти, які заробляють чоловіки", — заявив Іван Богдан.
Результат:
вже голосів:
224 (58.79%)
Буду продовжувати там купувати
80 (21%)
Знайду іншу інтернет-книгарню
77 (20.21%)
Результат
Меня прет))• 29 сентября 2022
Ответ дляГ@Л@В@ломка
От круга общения зависит. Мои знакомые женщины (подруги, коллеги) вполне зарабатывают. И многие из них любят читать. Часто читают с электронной книги, но интересные издания покупают все же в бумажном формате. Порой даже привозят из зарубежных поездок) Недавно общались компанией. В числе прочего, о чем все жалели, что не взяли с собой, когда выезжали из Харькова - книги. И жалели, что сейчас даже очень интересную печатную книгу покупать нет смысла, потому что кто знает, куда надо будет завтра ехать, а книги снова бросать будет жаль.
Я говорю з позиції логіки, а не кола спілкування.
Чим займається ваше коло спілкування, що жінки встигають працювати (з розумовим навантаження, якщо достатньо заробляють), займатися домом, дітьми та ще й собі книги купувати
Я встигала лиш дитині купувати гарні книжки
Чумачечая_• 29 сентября 2022
Ответ дляХвець-тець
Это видимо у тех кто обиделся недотрах,видимо мужиков в помине нет:)Вот они и возмутились
О, внутренняя мизогиния во всей красе
Another Lyolya• 29 сентября 2022
Перестати купувати книжки в магазині через бовдура-гендіра? Серйозно?
Г@Л@В@ломка• 29 сентября 2022
Ответ дляМеня прет))
С позиции логики и на практике неработающие женщины женщины куда чаще тратятся на поддержание экстерьера, а не на книги))
У меня с описанными мной знакомыми и приятельницами разные профессии в основном. Общее одно - мы любим путешествия, книги и поговорить не о шопинге или бьюти-индустрии) Дети есть не у всех, примерно у половины. Силы остаются и на чтение, и на учёбу по профессии, и раньше ещё и на концерты, театры.
Работающая и обеспечивающая женшина не обязательно работает круглые сутки без выходных)
Меня прет))• 29 сентября 2022
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Така у вас сфера діяльності, що залишається на все сили. І пріорітети, звичайно
Загалом, по темі, повторюсь, що нічого образливого в словах директора якабу не бачу. книги купувала і буду купувати =)
Катька Пушкарева• 29 сентября 2022
Він, напевно, ніяких не читає книг, бо якби читав, то такого не ляпнув.
Катька Пушкарева• 29 сентября 2022
Ответ дляMelon-20c3
Спасибо, кто упомянул здесь ’Наш Формат’.
Не знала до этого об этом магазине.
Смотрю там есть книги моего любимого Роберта Сапольски)))
Поделитесь, пожалуйста,кто еще знает хорошие книжные интернет-магазины, с хорошим выбором
Не знала до этого об этом магазине.
Просто від видавництв купувати. Наприклад, ’Видавництво старого лева’.
Научительница• 29 сентября 2022
Ответ дляЧумачечая_
А многие зарабатывают и тратят свои. Зачем обобщать?
А почему нет?
Г@Л@В@ломка• 29 сентября 2022
Ответ дляМеня прет))
Еще раз: у нас разные сферы деятельности) И да, дело в приоритетах и в интересах, несомненно.
А по теме - руководство Yakaboo с вами не согласно. Своего СЕО они отстранили. Видимо, таки среди клиентов в основном у них не те дамы, которые могут только деньги мужа тратить.
Семен Семеныч• 29 сентября 2022
Дурацкая шутка неумного мужичка. Если б нужно было что-то купить на Якабу - купила бы
годовасик• 29 сентября 2022
Схема сыра• 29 сентября 2022
отношение конечно
Пора наказывать и заодно отменить этих секситских ’ докторок, редакторок, режисерка....це пригнiчуе.
Ця вигадкс - виключно вiдчизняних чоловiкiв...на заходi бiльш достойно - жiнка лiкар, режисер....
Не гоню• 29 сентября 2022
Так тут самі жінки виступають за те, щоб бюджет сім´ї складався з грошей, зароблених виключно чоловіком, на що їм ображатися?
Щодо мене - так,я вважаю, що такі жарти у публічному полі в 21 столітті неприйнятні. Мені неприємна ця презумція, що гроші, які є в моєму гаманці, були зароблені чоловіком. Бо мені важливо знати, що я й сама чогось варта.
Ms. Dolly• 29 сентября 2022
Ответ дляБез Баяна
Не купую там давно. Є багато інших книгарень. Мій улюблений магазин «Наш Формат»
Він теж зашкварився.
Ms. Dolly• 29 сентября 2022
Ответ дляМеня прет))
о, а в цьому щось є.
У жінок, які самі працюють, не особо є часу і сил на книжки
А у жінок, яких забезпечує чоловік, книжки - одна з найкращих хобі
Неправда. Я читаю і купую. І працюю. Тепер не буду там купувати.
Ms. Dolly• 29 сентября 2022
Ответ дляКуда ж без меня
Буде вперто стояти на своєму. Не здивуюсь як випустить ’вибачення’ в якому попросить ’милих дам’ не бути такими емоційними, сприймати його жарти правильно і взагалі зважати на свій ПМС.
Там таке вибачення, що краще б промовчав
Куда ж без меня• 29 сентября 2022
Ответ дляMs. Dolly
Що вже?
Мені здається що його може чекати флешмоб на зразок того, що мав один нобелівський лауреат який сказав що з жінками вченими важко працювати бо вони закохуються\в них закохуєшся або плачуть, як їх критикуєш. Там була купа фоток як жінки ридають біля мікроскопів або центрифуг, коротше знущались з нього по повній.
Я ось зранку приставала до чоловіка чого це я зі своєї карти маю покупати книжки, коли поважний чоловік сказав що жінки витрачають гроші чоловіків на це. Пообіцяв йому вломити при зустрічі )))
My_happy_world• 29 сентября 2022
Всі книжки беру у джорджесбукс.На якабу ніколи не беру.тому все рівно
Меня прет))• 29 сентября 2022
Ответ дляГ@Л@В@ломка
я трачу, в першу чергу, свої гроші. і мене його вислів не ображає =)
питання в сексизмі, а не хто там тратиться на якабу і за чиї кошти
Меня прет))• 29 сентября 2022
Ответ дляMs. Dolly
ну що неправда? різні ж випадки бувають. В мене інше бачення про працюючих жінок
Подумывающая• 29 сентября 2022
Где ж вы были, дерзкие и независимые, когда на учёт надо было становиться?
Байрактарочка• 29 сентября 2022
Офіційне звернення від якабу - Іван Богдан відсторонений від обов’язків сео.
Від себе додам, шо тепер Іванові на книжки зароблятиме дружина)
Г@Л@В@ломка• 29 сентября 2022
Ответ дляМеня прет))
Хм, неожиданно, вы в этой ветке именно это и обсуждали - кто и чьи деньги тратит.
Ок, давайте к сути. Шутка глупая и сексисиская. Извинение чуть ли не хуже самой шутки. И не имеет значения, обижает лично вас она или нет.
Ms. Dolly• 29 сентября 2022
Ответ дляМеня прет))
Ви написали безапеляційно) І я в такому ж дусі)
Я за однією книжкою ганялася так, що її мені передавали через низку різних людей аж із Челябинська свого часу, ще до 2014.
парИла я парИла• 29 сентября 2022
Чого б це чиїсь висловлювання мали б на мене впливати? Тим більше, що це правда, в моїй сім´ї чоловік заробляв і заробляє більше. Якабу мені подобається