Корсет_на_шурупах• 29 сентября 2022

Сапожки Quechua, нужны отзывы

Девочки, подскажите по своему опыту, до какого минуса можно носить, не сильно ли мокнут, подходят ли не сильно активным детям?
t.fodlash• 29 сентября 2022
у моей дочки такие были, а у сына черные. им очень нравились. ног мокрых не было ни разу. носили зимой.

Угадайс• 29 сентября 2022
Дуже об’ємні, дубуваті
Активній дитині-точно ні
У мене були, у дітей були. В сиру погоду мерзли ноги. Добре на морозець і сніг, але у нас такої погоди пару днів на рік
Не рекомендую
ЯяяКакаджамбо• 29 сентября 2022
Ответ дляt.fodlash
Аналогічно
Там_все_размывчато• 29 сентября 2022
Ооо, ці суперські. Неубієнні, непромокні. В сльоту носили теж кечуа, але з галошею. Була у них класна моделька.
Раз одела не бу• 29 сентября 2022
Повністю підтримую перший коментар, позаминулої зими донька носила, вони як нові.
барабанщица• 29 сентября 2022
Они неубиваемые, очень теплые, но есть одно но.... они очень скользкие!!!
культУра• 29 сентября 2022
Брала старшому, відносив три роки, майже не вбив, взяла ще. Тепер шукаю меншому, бо до пари старшого ще не доріс :).
Теплі, зручні, високі - сніг не западає.

Кукарачка• 29 сентября 2022
Син носив минулої зими. Зручно було взувати самому( у 3 роки). Однак у сильний мороз ніжки були холодні.