Все знаю вдоль и поперек )• 29 сентября 2022

Інклюзивний однокласник

Син у першому класі. Є однокласник, по розповідям сина, з інклюзією(погано себе поводить, є «помічник вчителя, який йому допомагає»). Не люблю ділити людей на правильних і неправильних, тому не розвивала з ним цю тему. Сьогодні розповів, що однокласник розізлився на вчительку і вдарив її. Бачу, що починає копіювати поведінку вдома. Не знаю, чи варто пояснювати сину ситуацію з інклюзивністю саме його однокласника. Не хочу, щоб він до нього упереджено ставився, бо знаю, які діти бувають жорстокі. Про людей з обмеженими можливостями і психічними захворюваннями вцілому розмовляємо. Як краще вчинити?
Фекла Персиковна• 29 сентября 2022
До чого тут правільні і неправільні? У хлопчика є проблема зі здоров´ям, йому потрібна допомога. Я так пояснювала.

tarveldy• 29 сентября 2022
В мене син з інклюзією, я сама розповіла на початку першого класу вчительці як коаще пояснити дітям, члму мій син відрізняється. Відносини у класі прекрасні, і між дітьми і між батьками, бо їм пояснили
Не будь КакСвета• 29 сентября 2022
Може по типу, що такі діти трошки повільніше розвиваються психологічно. Тому, те що ти вивчив, ще як був малий, що неможна бити дорослих, розмовляти на уроці і т.п, ця дитина починає розуміти тільки зараз. І до таких діток треба ставитися з розумінням, бо їм також важко. Бо вчитися чомусь завжди важко і хорошій поведінці також. Ну, якось так.
Алина-1240• 29 сентября 2022
Считаю,что для таких детей должны быть спецклассы,а не перекакать учебу и психическое состояние еще 30 детям
курасаны• 29 сентября 2022
А ви такий прям спеціаліст, що бачите, що копіює поведінку вдома?
Кокосиха• 29 сентября 2022
Рассказывать конечно , я объясняю как есть. Хотя у моего старшего ребёнка как раз тот ребёнок что был с диагнозом был спокойный , никого не обижал прекрасный ребёнок . А как раз два полных дебила которые творили вещи не поддающиеся никакому разуму без диагнозов , но я так думаю что там родители с диагнозами так как закрывали на все глаза .
автор Все знаю вдоль и поперек ) • 29 сентября 2022
Ответ дляФекла Персиковна
У старшого сина з 1 по 4 клас всі будили однокласницю тільки тому, що вчителька акцентувала увагу, що вона себе погано поводить і не працює на уроці. Ніякі розмови не допомагали переконати в тому, що вона нормальна, адекватна дитина(а вона дійсно цілком нормальна). Тільки у середній школі крига скресла і діти почали її сприймати. Я не хочу виділяти дитину
Не будь КакСвета• 29 сентября 2022
Ответ дляАлина-1240
Може батьки і віддали б в такі класи, бо їм також дістається психологічно (маю на увазі дітям), але ж де такі класи взяти? До того ж багато дітей розвиваються нормально, згодом такі діти практично стають, як нормотипові. Це теж треба розуміти, що проблеми різні і розвиток у таких дітей різний.
Ответ длякурасаны
Ну він же показує спеціально… типу, подивись, мамо, як я злюсь

Алина-1240• 29 сентября 2022
Ответ дляНе будь КакСвета
Не будут они нормотипичны никогда.и в обычном классе и душевнобольной изгоем будет и нервный вечно и остальные дети в этом кошмаре
курасаны• 29 сентября 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Яка мама?
tarveldy• 29 сентября 2022
Ответ дляАлина-1240

Рахую, зо вам не варто на цю тему відкривати рота
Алина-1240• 29 сентября 2022
Ответ дляtarveldy

Почему?я правду написала,нравится она кому то или нет
Ответ длякурасаны
Яка мама?
Мій син показує мені вдома ті реакції, які бачить у однокласника
СкрипяСердцем• 29 сентября 2022
Ответ дляАлина-1240
вы написали свое личное мнение, при чем недалекое и ограниченое. Где тут правда?
Платье Длинное бальное• 29 сентября 2022
Ответ длякурасаны
звісно видно, знайомий аутист постійно хапав сина за горло як душив, він став його копіювати
tarveldy• 29 сентября 2022
Ответ дляАлина-1240
Яку правду? Вашу особисту?
курасаны• 29 сентября 2022
Ответ дляАлина-1240
Насправді все не так. Мозок і вольові процеси зріють з відставанням, але зріють все одно. І діти ставляться до особливих дітей так, як ставляться батьки.
Алина-1240• 29 сентября 2022
Ответ дляСкрипяСердцем
А в чем неправда?душевнобольной гением вырастет,перерастет?нет он то вырастет,но так и останется душевнобольным

СкрипяСердцем• 29 сентября 2022
Ответ дляАлина-1240
ну вы же вот выросли и даже в интернет ходить можете. Что ему помешает?
harchushyn• 29 сентября 2022
Ответ дляАлина-1240
Думку добре,що приймаючи рішення не враховують саме ваше ’я считаю’
курасаны• 29 сентября 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Я зрозуміла нарешті, що ви мали на увазі. Але все-таки недоліки свого виховання не треба перекладати на інклюзивну дитину. Як ваш син себе поводить, регулюєте лише ви.
Алина-1240• 29 сентября 2022
Ответ дляharchushyn
А почему только мое,спросите остальных родителей,хотят ли они такого однокласника детям?
Иванка Бур• 29 сентября 2022
Ответ дляАлина-1240
а що однокласників можна вибирати яких хочеш?)))
курасаны• 29 сентября 2022
Ответ дляАлина-1240
А давно у нас місця в класі розподіляються загальним голосуванням?
harchushyn• 29 сентября 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Вам потрібно акцентувати на поведінці сина, а не хлопчика.

Показуючи,як ВІн злиться пояснюйте,що саме так не можна.

Автор, а тепер давайте чесно.
Він сказав,що він так злиться саме так як той хлопчик чи ви самі додумали виправдання поведінці свого сина?
Алина-1240• 29 сентября 2022
Ответ дляИванка Бур
А вы хотите например чтоб с вашим ребенком душевнобольной учился?
Ответ длякурасаны
Ви мене не зрозуміли…я нікого не звинувачую. Я зможу йому пояснити, що не варто так робити. Але хочу зробити це обережно, щоб не акцентувати на тому, що однокласник поводить себе не правильно-не правильний-не такий, як усі. Підтримую інклюзію, але хочу, щоб діти не загострювали на цьому увагу
harchushyn• 29 сентября 2022
Ответ дляtarveldy

Ну будьте добрішими до неї.
Де ж вона ще рот відкриє зі ’своим мнением’’’)))
Її ж ніхто й слухати не стане.
А тут можливість виговоритися
Ответ дляharchushyn

Автор, а тепер давайте чесно.
Сказав