Їжак в панчохах• 30 сентября 2022

Похудею на таком меню?

Завтрак - любой фрукт, чаще всего банан или персик+чай
Обед - самый плотный приём пищи. Тарелка молочной каши с сахаром/пюре с мясом/тарелка оливье/рис с рыбой
Ужин - белок
Похудею ??
Слава Українi• 30 сентября 2022
Нет, Вы же голодать будете, организм наоборот запасаться будет

кружкаЭсмарха• 30 сентября 2022
важно не столько меню сколько размер порции!
Спелый баклажан• 30 сентября 2022
Конечно похудеете. Несколько раз банан на завтрак и врач вам пропишет отличную диету под названием стол #5.
Муркамурковна• 30 сентября 2022
Сніданок.. Самий насичений прийом..
Яйця + бутер + фрукт
Обід.. От шо б там не казали, але тарілочка супа з бутером саме те
На вечір салат, можна з скибочкою чорного хліба.. Скибочка.. Це тверденьке оте)
Воздух в банке• 30 сентября 2022
Тарелка молочной каши с сахаром - смутило, єто не очень полезно, зачем? Лучше рыба с овощами, или курица, салаты, первые блюда.
Японский Городовой• 30 сентября 2022
Как я худею

Завтрак, овсянка на молоке (заливаю молоком овсянку и в микроволновке на 2 минуты)+ фрукты (летом свежие), а сейчас даю замороженную клубнику/вишню +банан

Обед 2варёных яйца и салат (листья салата, тунец консервированый + тертый сыр, немного гренок, помидор и кукурузка

Ужин гречка/печёный картофель/рис (на выбор) + паровая котлетка, и еще тарелочку творога можно с бананом или орешками

Утром если хорошенько овсянки сьели то ещё и просрётесь под вечер хорошо.

Так же ещё советую суп с тунца попробовать сделать, он мой любимый ( варим картошку кубиками + зажарка из морковки и лука, а когда сварится то добавляем 2 баночки консервированного тунца.

Ещё запеканки делаю , яблочные с манкой и творогом, либо с кабачком.

Уйма рецептов, главное просто меньше жрать но не голодать. Фреши фруктовые тоже делаю на соковыжималке.

Успехов.
Затишне кубло• 30 сентября 2022
Ответ дляЯпонский Городовой
Как я худею

Успехов.
Ви хоч щось про норму бжв чули? Яких тільки дурних порад тут не роздають 😵‍💫

Японский Городовой• 30 сентября 2022
Ответ дляЗатишне кубло
В чому моя порада дурна?
Затишне кубло• 30 сентября 2022
Ответ дляЯпонский Городовой
В чому моя порада дурна?
У вас вуглеводів дофіга
Японский Городовой• 30 сентября 2022
Ответ дляЗатишне кубло
У вас вуглеводів дофіга
Я написала корисні рецепти. Здоровий раціон.
Затишне кубло• 30 сентября 2022
Ответ дляЯпонский Городовой
А написали так наче це меню на 1 день. Ну і про те, що на вечерю скільки всього я вже промовчу. Просто цікаво звідки ви вирішили, що це корисно. Самі придумали?
Японский Городовой• 30 сентября 2022
Ответ дляЗатишне кубло
Що саме не корисно? Я написала загальні корисні рецепти, які можна чергувати. Цікаво тепер що саме не корисного ви там побачили? Тунець?))) спеціаліст ви наш))
Японский Городовой• 30 сентября 2022
Ответ дляЗатишне кубло
Звісно це все НЕ на один день.
Японский Городовой• 30 сентября 2022
Ответ дляЗатишне кубло
Удалено администрацией...
Затишне кубло• 30 сентября 2022
Ответ дляЯпонский Городовой
Хто з тих, хто хоче схуднути їсть на вечерю вуглеводи? У вас і каші/картопля. Сир з горіхами чи фруктами вже краще зранку з’їсти. Так само як і сирні запіканки, сирники тощо. На вечерю завжди краще обирати білок + овочі. Каші з м’ясом/рибою + овочі на обід. Золоті ж блін правила які працюють. Так легше дотриматись норми білків/жирів/вуглеводів, що не тільки для фігури корисно, а і для здоров’я, зокрема такого важливого для жінки гормонального фону.
Кили и Манджаро• 30 сентября 2022
Ответ дляЗатишне кубло
Нормы? Это вы предлагаете жить с калькулятором в руках? А мысл?
Японский Городовой• 30 сентября 2022
Ответ дляЗатишне кубло
Беріть в зуби калькулятор, посібник і харчуйтесь як книжка пише. Ще розклад погодинний складіть. Спеціаліст ви наш.
Затишне кубло• 30 сентября 2022
Ответ дляКили и Манджаро
Ну, подумайте самі. Який сенс в здоров‘ї Правда туре питання ви задали?
Кили и Манджаро• 30 сентября 2022
Ответ дляЗатишне кубло
Я бы не стала так бросаться словами!! Может это вы тупые посты пишите?

Затишне кубло• 30 сентября 2022
Ответ дляЯпонский Городовой
Я розумію, що вас доморощеного дієтолога, сильно зацепило. Ну, не люблять деякі люди визнавати свої помилки. Що ж, буває.
Японский Городовой• 30 сентября 2022
Ответ дляЗатишне кубло
Все життя ввечері творог їм з фруктами замість шоколадок коли на солодке тягне. Здоровіша всіх здорових, і гормональний фон прекрасний, і здоров‘я міцне. Знайшовся тут спеціаліст великий з калькулятором в зубах. Жили всі і харчувались без посібників і здорові виросли. Ще розклад прийомів їжі мабуть склали собі? Не смішіть народ.
Затишне кубло• 30 сентября 2022
Ответ дляЯпонский Городовой
Вчіться сприймати критику. Тим більше від лікаря. І випийте заспокійливого.
Японский Городовой• 30 сентября 2022
Ответ дляЗатишне кубло
Лікарю, в такі годині не спати - шкідливо. Бігом в люлю!
Затишне кубло• 30 сентября 2022
Ответ дляЯпонский Городовой
Жіночко, тільки після вас
Японский Городовой• 30 сентября 2022
Ответ дляЗатишне кубло
Жіночко, тільки після вас
Добре, тоді лягаю спатки
Мальчун-задирун• 30 сентября 2022
Ответ дляМуркамурковна
Сніданок.. Самий насичений прийом..
Яйця + бутер + фрукт
Ну який салат ввечері? А потім зірватися?
Ввечері білок - варена чи запечена куриця, риба або на грилі. Або білки яєць з тим же салатом. Або творог до 5% з ягодами.
Мальчун-задирун• 30 сентября 2022
Ответ дляЯпонский Городовой
Как я худею

Успехов.
Отличное меню и не голодное.
А ещё попробуйте такой суп, но вместо неё скумбрия (не консерва). Тоже очень вкусно. Рыбка получается очень нежная.
когдадеЦкие• 30 сентября 2022
Ответ дляМуркамурковна
Сніданок.. Самий насичений прийом..
Яйця + бутер + фрукт
Тверденьке - це корочка. А скибочка це тонкий зріз всієї буханки.
когдадеЦкие• 30 сентября 2022
Ответ дляЗатишне кубло
У вас вуглеводів дофіга
Тому що вуглеводи - основа харчування людини
Затишне кубло• 30 сентября 2022
Ответ длякогдадеЦкие
Я ж не писала, що вуглеводів не має бути взагалі. Але якщо їх сильно вище норми в денному раціоні (і так щодня) то про схуднення можна забути. Навіть жири (якщо вони правильні) не так впливають на набір ваги, як вуглеводи.