КоКоКоКоКоКо...• 30 сентября 2022
Препарат Дона. Де можна купити, замовити?
Дуже потрібно для мами ці ліки,бажано ін´єкції.В Україні не можемо знайти.Можливо хтось замовляє за кордоном?Аналоги не підійшли.
Буду вдячна за будь-яку інформацію.
Кучерявочка• 30 сентября 2022
Ещё есть такая фишка, что препараты не вносят в интернет аптеки, чтобы не было скидки
Я так случайно спросила в аптеке и он оказался в наличии
Гербалайф и Ко• 30 сентября 2022
Ответ дляКучерявочка
Нашла в одном месте
Это Львовская область и врядли они отправляют.
Гербалайф и Ко• 30 сентября 2022
Спросите в личке у Татьяны89. Ей давали контакты в Польше для заказа препаратов.
Или купите в саше. Я их принимала.
КоКоКоКоКоКо...
• 30 сентября 2022
Ответ дляКучерявочка
Мама живе в маленькому містечку.Я за кордоном,але тут такого препарату не має.Їй в аптеці відповіли,що не має в Україні його.Я ще запитувала в своєї знайомої,вона завідувач однієї з аптек,відповіла теж саме(((Не має можливості ходити по аптеках та й ще таке говорять
КоКоКоКоКоКо...
• 30 сентября 2022
Ответ дляХод конём
з Італії передавали
Не має там знайомих(((
КоКоКоКоКоКо...
• 30 сентября 2022
Ответ дляГербалайф и Ко
Или купите в саше. Я их принимала.
Так і в саше не знайдемо.Хоча їй краще ін´єкції,бо хворий ЖКТ.Але ось показують дівчата,що десь є.Буду дізнаватись зараз
КоКоКоКоКоКо...
• 30 сентября 2022
Ответ длялюда матв
Всі ліки замовляю через групу в вайбері з Польші , ось брала моваліс мамі , у нас пластинка майже 200, я взяла упаковку за 195
А як знайти ту групу?Яку має назву?Підскажіть,будь ласка.
графиняВишенка• 30 сентября 2022
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Вибачте, питания не по темі. Вам знайома завідувач аптеки не сказала чому цього препарату вже нема, і чи взагалі буде? Я періодично пропиваю курс Дони в саше, і бачу що в моєму місті взагалі нема цього препарату, а що ж тепер робити(
КоКоКоКоКоКо...
• 30 сентября 2022
Ответ дляграфиняВишенка
Ні,не сказала.Відповіла,що на ринку не має цього препарату і знайти не може.Мама теж лікувалася постійно і було легше на півроку.Купувала Афлутоп(ніби так називається,сказали аналог Дони) і ще якісь,взагалі ніякого результата
Гербалайф и Ко• 30 сентября 2022
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Вы заграницей где?
КоКоКоКоКоКо...
• 30 сентября 2022
Ще раз переконуюсь,що іноді Порадниця і багато зайвого відписує.Але більшість корисної інформації.Тут мені радили звернутись до Тетяни89.Вона мені надала контакти посередника,вже замовлені ліки з Польщі.
Гербалайф и Ко• 30 сентября 2022
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
А вот если бы вы еще написали мне, в какой стране находитесь, могла бы посоветовать, где там поискать.
КоКоКоКоКоКо...
• 01 октября 2022
Ответ дляГербалайф и Ко
Не секрет.Просто подумала,что уже не буду людей напрягать,раз уже все решилось.Британия,а конкретнее Эдинбург.Очень бы было круто тут их купить.Что скажите?Есть шансы?
Гербалайф и Ко• 01 октября 2022
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Думала, что вы в Европе. Поищите тогда по действующему веществу.
КоКоКоКоКоКо...
• 01 октября 2022
Ответ дляГербалайф и Ко
Здесь не купить такие препараты,только по рецепту.Девушка уже мне помогла найти в Польше,так и будет.