Я не в теме• Изменено 30 сентября 2022

Хто має досвід віддаленої роботи по набору текстів?

Хочу знайти додатковий заробіток. Але досвіду в онлайн роботі немаю. По пошуках роботи є пропозиції по набору текстів, чи дійсно це реальний заробіток? Що порадите новачку, можливо пройти якісь курси, з чого почати? Всім заздалегідь дякую
автор Я не в теме • 30 сентября 2022
Ответ дляТарабарщина
Без особых навыков и за 3 часа, с пн-пт? А мне кажется вполне не плохо.
Мене б теж така влаштувала робота, вам пощастило
Угадайс• 30 сентября 2022
Ответ дляЯ не в теме
Я розумію, що потрібно навчитися новому, але не знаю з чого почати. Які роботи реальні?
Віддалено реально знайти оператором колл центр і менеджером по продажу. Але складно знайти, щоб була вхідна лінія і гарячі продажі, переважно холодні дзвінки.
автор Я не в теме • 30 сентября 2022
Ответ дляУгадайс
Читаю які вимоги до кандидатів і розумію або так складать заявки на вакансіі або я реально не підпадаю
Пиріжечок• 30 сентября 2022
Ответ дляЯ не в теме
А які там вимоги? Я оператором в ощадбанку працювала взагалі без досвіду)
автор Я не в теме • 30 сентября 2022
Ответ дляПиріжечок
Як не знання анг. за 10000, то робочий день онлайн з 9- до 5 за тіж кошти, то терміни такі, що приходилося гуглити, що це вони таке хочуть. Наче ще не стара, але бачу що відстаю від технологій розвитку. Треба щось міняти, щоб заробляти