_Анна_83• 30 сентября 2022

Выступает?

Дайте ссылку, пож
Жули-ули• 30 сентября 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Так а що тут, щоб прям ох..ти?
Це вже база.
Ну панику тоже на узких навести

LudaSHOPSale• 30 сентября 2022
Ответ дляfetinia-s
Теперь ждём наших.
все будет ОК. все что сейчас происходит решается на фронте, ВСУ
sammy• 30 сентября 2022
Ответ дляІрина Вон
Ми постійно втрачаємо Україну. Чому так?
Так,це біль( поки світ спостерігає, ми людей і землі втрачаємо
diamondpowder• 30 сентября 2022
Речь старого шизоида.Коротко
Жули-ули• 30 сентября 2022
Дай бог нашим ребятам совершить все что планировали
С наименьшими потерями
PinkyPink• 30 сентября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
так наркотики. путин сказал - манит
Так он для этого нефть талибану на лекарственные травы менял? Чтобы заманить их обратно?
чаревна• 30 сентября 2022
LudaSHOPSale• 30 сентября 2022
Ответ дляPinkyPink
да и изюм наколотый у Индии
Ірина Вон• 30 сентября 2022
Ответ дляsammy
Просто слів немає. Одні сльози. Щоб скільки людей загинуло, скільки домівок знищено і мінус 2 області України.

natapril• 30 сентября 2022
Ответ дляlenchik maha
Вчера читала , что в Белоруссии тоже будет мобилизация. Как они это белорусам преподнесут? Они то за что будут воевать ? За расию? Ну, это уже вообще бред полный
Видимо, против наты зловещей
РойЛеля• 30 сентября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Ця війна буде вічгою тепер
Pole• 30 сентября 2022
Ответ длячаревна
Что сами идут в военкомат, по зову сердца
Ой, сьогодні натрапила на давнішні слова матвієнко їхньої: наш рускій народ, єжелі кака бяда, сразу бяжит в воєнкомат!..

ага, ми бачимо, бачимо...
8ludasha• 30 сентября 2022
Ответ длямульти1
видавали житло, не було безробіття, дешева комуналка, безкоштовне навчання
Ага, я ребёнком была. Помню заходим в магазин, а там все полки в витрине в консервах из морской капусты шахматкой выставлены. А ещё очень хорошо помню как два раза в неделю меня бабушка отправляла в 8 утра в магазин занять очередь за колбасой , а потом нужно было там стоять до вечера и ждать когда ее привезут ( очередь держать), потом Ура, 1 кг на человека. Мне 8 лет было и я это запомнила на всю жизнь!
sammy• 30 сентября 2022
Ответ дляІрина Вон
Мінус 4((
Я сьогодні плачу цілий день,останній раз у березні плакала.
Скільки б ми тут не писали гнівних, осміюючих коментарів, правда в тому,що люди гинуть,землі втрачені (дуже сподіваюсь,що тимчасово)
lenchik maha• 30 сентября 2022
Ответ длячаревна
фото
Ооо, це вже вселяє надію. Щоб горів той котел довго та красиво.
sammy• 30 сентября 2022
Ответ дляРойЛеля
Ця війна буде вічгою тепер
Чому Ви так думаєте?
Ірина Вон• 30 сентября 2022
Ответ дляsammy
Мінус 4((
І я плачу як бачила тих жирних собак в кремлі. колаборанти гробані.
Filomena• 30 сентября 2022
Ответ дляsammy
Мінус 4((
В березні було більше.
Вони роблять гарну міну при поганій грі. Хто кого. Тримайтеся
Strelka_007• 30 сентября 2022
Ответ дляsammy
Мінус 4((
Це якась нова методичка? Що втрачено? Які 4 області? Чого плачете? Хуйло сказав ахнєю для внутрішнього споживання. Нам байдуже ВЗАГАЛІ до тих фейкових паперових фрикцій старого імпотента.

Подивилися піздьож? Пошуткували і гайда своє робити! Клоуни в кремлі нехай далі розважаються. Може, до ранку ще й місяць приєднають.

LudaSHOPSale• 30 сентября 2022
Один в один
LudaSHOPSale• 30 сентября 2022
Ответ дляРойЛеля
Ця війна буде вічгою тепер
Нет .конечно
natapril• 30 сентября 2022
Ответ дляПравди сила
Ну і насрать. Я печу пиріжки)
В мене бабця так любила казати ’срати мені, я роблю своє’))
JannyMoney• 30 сентября 2022
Ответ дляkll lena
Особливо випускати після розстрілу колони в Запоріжжі. Чи з Маріуполя вони дали вийти? Хай здаються як хочуть жити
И куда столько? Селить, кормить...
Pole• 30 сентября 2022
Ответ дляFilomena
Дівчата, що рашисти в пабліках по Лиману пишуть? Щось заткнулися всі. Чи не там дивлюсь?
Не дуже добре тільки що читала...типу стягують туди чмобіків, а також підняли авіацію с бомбами((
https://www.yaplakal.com/forum1/topic2509628.html
чаревна• 30 сентября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Один в один
А вот так)
НамСвоюРобити• 30 сентября 2022
А що всі тепер громадяни параші (як у Криму) - це щоб спокійно нових мобіків набирати, навіть з тих, хто аусвайс не збирається отримувати.
Гнійний педофіл.
JannyMoney• 30 сентября 2022
Ответ дляlenchik maha
Я теж за цей варіант. Нахєра в те благородство грати? Та ще й з ким ? З тою мразотою? Ой, я не знаю , яку це силу волі треба мати, щоб не розхєрячить їх вщент. При тому, що для цього є всі можливості
а азовцы в Донецкой тюрьме...
По пленным беззащитным людям.
LudaSHOPSale• 30 сентября 2022
Ответ дляStrelka_007

Единственная вещь в сегодняшнем выступлении - это фраза о том, что Россия предлагает немедленно остановить боевые действия и вернуться за стол переговоров. «Выбор народов Донбасса» она под сомнение, однако, ставить не будет. Ну и будет защищать их «всеми имеющимися силами».

Короче, получается что-то вроде: территории мы у вас забрали, предлагаем мир.

Шикарная логика, да? Особенно если учесть, что российская армия отступает, и всё идёт к тому, что территории эти скоро перейдут под контроль ВСУ.

Путин не с Украиной воюет и даже не с НАТО. Он воюет с реальностью.
sammy• 30 сентября 2022
Ответ дляStrelka_007

Це не методичка, це думки і відчуття. І я не маю такого оптимізму як Ви
LudaSHOPSale• 30 сентября 2022
С т г

’У меня в детстве кореш был, так он напился демидрола с пивом и потом воевал с чертями . Вот и тут что-то подобное с ним происходит. При чем давно