Поумничка• 02 октября 2022

Нвіяно темою про школу. Мама.

Це для дівчат, які не люблять своїх дітей.

Мене не любили. Я б сказала ненавиділа мама (я від першого шлюбу, помилка юності). Було багато чого. Як померла бабуся і залишила мені квартиру мене виставили.
Я вийшла заміж, народила. Мамі постійно доводила, що я хороша. Мама безбожно їздила на мені і користувалася цим.
Але одного разу я зрозуміла, що доводити мені нічого не треба. І все. Відносини стали дуже холодними. І виявилося, що мамі треба щоб я далі її кружила. Вона вдавала з себе хвору, плакала і просила. Але мені будо пофік. Як колись їй.

До чого я веду. Зараз у вас купа енергії. Але якось ви будете у віці. Стара, можливо безпомічна (не дай боже звичайно). І вам треба буде любов і підтримка дитини. І вона віддасть вам все, що давали ви їй (коли вона була маленька і безпорадна). Звичайно, є невдячні діти. Таке теж буває. Але цю нелюбов мами до дитини, дитина пронесе з собою через все життя і колись обов`язково поверне мамі.
tarveldy• 02 октября 2022
100%

Жынси_на_флиси• 02 октября 2022
Из-за школы практически не психую. А вот когда не слушаются меня, я не могу сдержаться(
А когда ссорятся между собой, вот как держать себя в руках?!
Гадаю_По_шнуркам• 02 октября 2022
Да, автор, вы правы. Это через всю жизнь.
Мама любовь ко мне особо не проявляла. Заботилась обо мне, учила, кормила, одевала . Но всегда разговоры были о том, как она любит старшую сестру.
И вот когда она состарилась - я заботилась о ней, по больницам с ней ездила - ходила. Но она всегда говорила - я вижу, что ты меня не любишь.
А с сестрой неувязочка. Хоть мама ее всегда любила, сестра на маму забила. Но мама ее никогда не упрекала в нелюбви.
Чавонадо• 02 октября 2022
Любить и заботиться за ребенком нужно не для своей старости.
автор Поумничка • 02 октября 2022
Ответ дляЖынси_на_флиси
Ця тема про нелюбов до дитини. А не про якісь побутові проблеми.
Незламна• 02 октября 2022
У мене були дуже складні відносини з мамою, багато чого було. Можливо я м’яка людина, але я пробачила їй все і вона визнала свої помилки. Я не хочу нічого повертати їй, хоч вона робила і дуже боляче мені. Відносини у нас стали нормальними.
Своїй дитині я намагаюсь дати стільки емоцій, любові, щоб були були рідними людьми між собою. Намагаюсь не повторювати її помилки.
Жынси_на_флиси• 02 октября 2022
Ответ дляПоумничка
Ясно.
У меня нет нелюбви

Просто вы по следам школы написали. А там тоже не о нелюбви речь шла, а о том, что родители били за оценки. Но это не всегда означает нелюбовь.

рукиЖимолости• 02 октября 2022
Жаль тех людей, кого не любили в детстве. Все мы родом оттуда. У меня 2 дочки, одна взрослая, вторая маленькая. Очень их люблю.
автор Поумничка • 02 октября 2022
Ответ дляЖынси_на_флиси
Ясно.
У меня нет нелюбви

Ну мені здається що бити і при цьому нічого не пояснювати - це теж ознака нелюбові. Любов - то пояснити. Нанйяти людину яка пояснить.
автор Поумничка • 02 октября 2022
Ответ длярукиЖимолости
рукиЖимолости• 02 октября 2022
Ответ дляЖынси_на_флиси
Ясно.
У меня нет нелюбви

Как можо любить и бить самое дорогое и любимое свое дитя? И когда уже наконец люди поймут, что от оценок не зависит успех в жизни .
автор Поумничка • 02 октября 2022
Ответ дляНезламна
Моя помилки не визнає. Можливо б і я пробачила.
автор Поумничка • 02 октября 2022
Ответ длярукиЖимолости
Відношення до школи - то просто ознака, маркер ставлення до дитини.
Жынси_на_флиси• 02 октября 2022
Ответ дляПоумничка
Не умеют объяснить. Не имеют денег на того, кто объяснит.
А характер такой, что не могут себя держать в руках.
У меня отец такой был - за то, что не хотела учиться читать - бил, но это только в 6 лет было, потом больше такого не было и я зла на него не держу.
автор Поумничка • 02 октября 2022
Ответ дляЖынси_на_флиси
Ну якщо то єдиноразова акція - то добре. Якби вас лупили роками - то сумніваюся що ви б зла не тримали.

Взагалі не можу зрозуміти, вдарити дитину що вона не розуміє, це як? Точно від великої любові. В мене теж дитина (вже доросла). Все що могла я пояснювала. Що не могла - репетитор. Так, я залишуся без шмотки чи косметики але гроші на репетитора знайду.
Ра ру ра ру ра• 02 октября 2022
Уже поднадоели - несчастные взрослые детки. Да любовь к детям - это не аксиома, примите наконец это. Дети тоже могут творить такие вещи, что волосы дыбом встают. Не увидела в рассказе ничего страшного, кроме того, что автор нашла причину бросить на произвол судьбы мать, которая ее вырастила.
автор Поумничка • 02 октября 2022
Ответ дляРа ру ра ру ра
О, а ось і перша мама тиран прийшла. Вітаю вас в моїй темі.
ПолБатона• 02 октября 2022
Так и есть
автор Поумничка • 02 октября 2022
Ответ дляРа ру ра ру ра
По пунктах.
1. Так, мати може не любити дитину. Дитина також не повинна тоді любити маму, так?
2.Діти - то відображення батьків. Що батьки вклали генетично і психологічно в дитину - то виробляє дитина.
3. Мати ніхто не кинув - але спілкуюся я з нею так як і вона зі мною. Чогось їй це не подобається ну дуже.
4.Що ви не побачили жахливого в моєму пості? Може через те що я нічого і не написала?

ПоэтеСССа• 02 октября 2022
Сколько лет маме?
Ра ру ра ру ра• 02 октября 2022
Ответ дляПоумничка
Бабушки хором кричат, что я через чур демократична по отношению к детям. Конечно уроки и то, что для здоровья надо у нас без обсуждения, тут да я тиран.)) Дети хорошо одеты, увезены от войны заграницу. Я с ними каждый день беседую о событиях в их жизни. В душу сильно не лезу. И тем не менее вполне может быть, что кто-то начнет ныть, что я ему луну с неба не достала.))
Секретница• 02 октября 2022
Погоджуюсь.
Моя мама не погана людина. Вона відповідальна,, розуміюча, серйозна, дуже компетентна, з розумінням відноситься до людей... Але це все стосувалось тільки роботи.
Дома вона була просто байдужим пожильцем, що приходить ночувати. Готувала і прибирала я з 10 літнього віку, проблеми розрулювала я сама. Мама ніколи навіть не знала, чим я хворіла, з ким дружила. Абсолютно байдужа і холодна.
Тепер, коли вона на пенсії, вона ВИМАГАЄ любові, чуйності і розуміння з підтримкою від мене. Хоче якихось посиденьок, розмов, щоб ми ’були сім´єю’. І не розуміє, що сім´єю ми ніколи не були.
Я тепер, як вона колись - даю гроші , а решта мені не цікаво, що там і неї і як.
автор Поумничка • 02 октября 2022
Ответ дляПоэтеСССа
Сколько лет маме?
Тут справа не у віці, а скоріше в стані здоров`я. По віку молода - за станом здоров`я не дуже.
Амели на мели• 02 октября 2022
Ответ дляПоумничка
Не обов´язково це мама-тиран. Так, є мами, які не тирани, а просто емоційно не відчувають любові до своєї дитини. Не гноблять її, піклуються, але не люблять. Діти це відчувають. Але так буває. А є діти, які з самого народження такі речі роблять, що на голову не налазять. Мами - теж люди. І спочатку дуже люблять дитину. Але коли дитина б´ється з усіма на світі, ображає тварин, все псує навколо, а потім краде, називає батьків останніми словами, ночує де попало і постійно потрапляє в якісь халепи - то любов згасає, батьки вигорають. І не обов´язково такі діти ростуть у батьків-маргіналів. Не можна засуджувати всіх підряд. Якщо що, я теж мама і своїх дітей обожнюю (18 і 10 р), вони довноочікувані, талановиті і ніжні до батьків. Але я на власному досвіді стикалася з сім´єю, де батькам просто потрібно зберегти здоровий глузд від батьківства, вже не до любові....
автор Поумничка • 02 октября 2022
Ответ дляСекретница
Погоджуюсь.
Та сама ситуація.
Ра ру ра ру ра• 02 октября 2022
Ответ дляПоумничка
По пунктах.
Мати може любить дитину, але дитинi може бути цього не досить.
Ви приймаэте батькiв за богiв. Навколишнэ оточення не враховуэте? У вас мабуть маленькi дiти, або взагалi не маэ.
ПоэтеСССа• 02 октября 2022
Ответ дляПоумничка
Так сколько ей лет или это секрет?
автор Поумничка • 02 октября 2022
Ответ дляАмели на мели
дитина від мами а не чужої людини. То гени +виховання. Тому вона не може виробляти щось таке що не закладено в неї генами. Тому народження дитини - то ризик що гени дядька-зека (наприклад) вилізуть аж бігом. То тоді нехай батьки не народжують. А народили - терпіть. Можна і хвору дитину народити. Це також ризик. Але хто про це думає, коли вагітніє.
автор Поумничка • 02 октября 2022
Ответ дляРа ру ра ру ра
Завжди любов матері забезпечує потреби дитини (я про психологію). Якщо дитина здорова психологічно. Так задумала природа.

Так, для дитини батьки боги. Дитина з батьками більшість часу. Навколишнє - додаток. Киньте адекватну людину в умовне болото з жабами - вона все одно залишиться людиною.
В мене доросла дитина. Я може скоро стану бабусею.
Амели на мели• 02 октября 2022
А ще розкажу про свою маму.... вона мене любить, і наче піклувалася про мене, але це все якось недолуго виходило. Там, де не треба, дуже нав´язливо. Там, де вона була потрібна, її ніколи не було. Все наперекосяк. Все моє свідоме життя - я була дорослою, а вона дитиною. Я була ближче до тата, і вона мені до сих пір дорікає. Але коли не стало тата, ми забрали маму до себе жити. Крім самотності в неї додалось багато хвороб, вона майже не ходить самостійно. Мені дуже важко іноді з нею. Наче 3-я дитина в сім´ї, але мені і на думку не спадало її ’відселити’.