РозаЛюксен• 02 октября 2022
Чому купу наших людей поїхали/їдуть в Німеччину, якщо німці проти України?
вони ж навіть протестують, виходять на мітинги проти постачання зброї в Україну і Німеччина загалом проти України. То чому наші туди їдуть і працюють там? Я не можу зрозуміти.
Ответ дляОднозначная
Что за бред? Я была в Польше 2 месяца, правда без пособи и соц жилья, за свои так сказать. Люди добрые, соседи приветливы в магазине услышав укр речь старались помочь
Это автор проэцирует свой опыт на всех. Поляки нормальные, если у них в стране себя нормально вести. А если вести себя как быдло, то и отношение будет, как к быдлу.
Gala_la_la• 02 октября 2022
Ответ дляalenalash
- виходять на мітинги здебільшого «руськіє нємци»
- на проукраїнські мітинги приходять також і німці
- німці дуже різні, деякі кричать що краще замерзнуть, та їм не потрібен рашистський газ
- є велика кількість німців які щиро допомагають українцям. Загальним прикладом є багато благодійних заходів для українців, склади з одягом, Тафель, здача квартир для українців і ще багато усього. Наприклад деякі музеї до цього часу ще безкоштовні
- є німці які допомагають окремим українським сім’ям, знайомляться в соц мережах і допомагають з перекладом, переїздом, одягом і т.д
Це все дуже круто. Але проблема в тому, що процент місцевих русаків-громадян у Німеччині найбільший. А тут безправна біженка з України. Більший шанс нарватися на руськомірській неадекват і постраждати, ніж в умовній Ірландії. Багато історій про булінг наших дітей в німецьких школах. Плюс політика Німеччини якій США викручують просто руки, аби вона перестала бути російською повією. Це, звичайно, не відміняє добре ставлення окремих німців.
Svetljachokkkk• 02 октября 2022
Ответ дляalenalash
Я не була там, але так і підозрювала, що ті хто там за рашку - це переважно ’’поволжскіе немци’’, репатріанти, якіх німці пригріли, а вони каламутять воду. У знайомої є такі родичі, сидять там вже більше 15 років, німецьку мову й досі не вивчіли, поклоняються пуйлу і дуже-дуже люблять рашку з Франкфурта.
Olena Dnipro• 02 октября 2022
Ответ дляGala_la_la
Для мене теж не зрозуміло. Я так розумію поїхали люди, які до війни ніколи не цікавились азами світого устрою, навіть після 14го року. А варто було б. Угорщина (запроданці на газ), Німеччина (куча русні понаїхало прикрившись німецьким корінням ще 30 років назад), Австрія, Болгарія ( країна з православієм мозку, купа русні купила тут нерухомість), Туреччина (купа русні живе на узбережжі, купують нерухомість, відпочивають), Сербія (проросійська), частково Франція - полегшеної соціальної поведінки країна постійно у пошуках загадкової російської душі.
Зараз хоч стало видно ху із ху і тим хто не цікавився. Німеччина окремо відразлива в своєму шпагаті. Бо шо там вимагати від бідної Болгарії чи Греції, але Німеччина, боже, так продатися дикій немитій орді.
Ви така обізнана, приємно читати.
До цієї війни, до цих 7 міс, я цього всього і не знала.
Але ми і не виїжджали.
звідки ви взяли, що Німеччина проти України? Німечинна - це країна, яка зараз найбільше фінансово допомагає Україні. Ваша тема неправдива, ви розповсюджуєте фейки. Проти України зараз тільки одна країна - це раша, і фашисти тільки в одній країні - в раші. А німеччина на державному рівні, а також німецькі громадяни дуже підтримують Україну на всіх рівнях.
Gala_la_la• 02 октября 2022
Ответ дляOlena Dnipro
Ви така обізнана, приємно читати.
Але ми і не виїжджали.
Та я теж не виїжджала. Але коли русня стала прориватись в мою область то думки були раптом що ,,куди бігти?,, І я була дуже здивована безпечністю людей, що рванули до Німеччини/Австрії.
Ответ дляGala_la_la
Вчіть мову, йдіть на роботу та підтримуйте проукраїнські мітинги щоб не бути безправним біженцем. Та згодна, що нарватись на расєйського неадеквата шанси є
Ответ дляЦвіту і пахну
А ви в´єтнамців любите? Ніхто не любить понаїхавших. По перше, бо чужинці, по друге негативно впливають на ринок праці.
Чи люблю я в‘єтнамців? Не люблю і не ненавиджу, як українців, як азербайджанців , як американців, як угорців, як будь яких людей. Мені всеодно, хто вони. Мені байдуже в‘єтнамець чи українець, народився тут, чи приїхав, це насамперед людина, нація не важлива (окрім русні)
Gala_la_la• 02 октября 2022
Ответ дляwird
Найбільше допомоги ми маємо від бритів і США. Люди не в курсі, що США дають гроші Європі в тому числі і на отримання наших біженців. І саме США давлять на Німеччину, щоб вона активніше допомогала зброєю, бо німці тільки анонсують, а по факту намецька важка зброя до нас так і не доїхала.
Ответ дляSvetljachokkkk
Мітинги 100% організовують росіяни, звичайно, є німці які підтримують їх. Це логічно, бо росіян дуже багато тут, вони «обросли» знайомствами та контактами з німцями і проводять свою пропагандистську роботу.
Ответ дляGala_la_la
так, дісно військову допомогу найбільше надає США, але невійськову фінансову допомогу, у тому числі підтримка українських біженців - лідер Німеччина. У Німеччині досить поширені пацифістські настрої, але взагальному вони не проти України.
Gala_la_la• 02 октября 2022
Ответ дляalenalash
Я в Україні. Єдині країни куди б я поїхала, це англомовні країни, англійську я знаю, їх політику підтримую. Взагалі сенсу їхати біженкою, чи навіть на пмж і вчити німецьку сенсу не бачу вважаючи на кількість русні і політику Німеччини
Ответ дляGala_la_la
Я подумала, що ви в Німеччині. Звичайно, вдома - найкраще
Gala_la_la• 02 октября 2022
Ответ дляwird
От німецьке (і загальноєвропейське) пісдавство (пацифізм) інколи гидотніше за відверто проросійську політику тої ж Угорщини. Бо Німеччина відверто визнати, що має свій процент вини у діях рашки в Україні, не може, чи може або не хоче, тому вмикає ромашку-сніжинку з ,,давайтє жить дружно,,.
Gala_la_la• 02 октября 2022
Ответ дляwird
До речі. Якраз новина до теми: приїхали німецькі пво IRIS. І року не пройшло. Може Харкову чи Миколаєву стане спокійніше.
Ответ дляGala_la_la
так Німеччина і росія - це дві історичні подружки, ще з тих часів, як уроженка німецького князівського роду стала імператрицею росії. гітлер та сталін ділили між собою Європу, але не доділилися - результат знаємо. Та пройшов час і вони знов породичалися, активно їм продавали зброю, усіляко будували бізнесові стосунки...просто німці поважливі до свого народу і цим замилили всім око, в той час як рашка і своїх же ненавидить. Тож їх поведінка зовсім не дивна, просто денацифікація, як виявилося, пройшла не на 100%.
Peppermint Winter• 02 октября 2022
Ответ дляСигарный шланг
Удалено администрацией...
Да, но если грудной ребенок, то как бы ехать куда то очень далеко проблематично.
Peppermint Winter• 02 октября 2022
У меня всегда в приоритете дети и их безопасность, потом уже патриотизм и идеи.
prozerpina123• 02 октября 2022
Ответ дляСовбез
Там хороший соц.захист, люди влаштовують своє життя, а не в політику граються
Пілять, вже 8 років мразота вбиває наших людей, а для вас це все ще досі палітіка?
Я в восточной Германии сейчас, бывшая ГДР. В магазине на днях подошла бабушка лет 65, сказала Путин швайн, ГДР против Путина, против войны, она была в Украине и ей очень нравится наша страна. Я за 6 месяцев не встречала ни одного немца, который был бы настроен против нас. Все поддерживают и помогают. Выходят на митинги с флагами русские, не немцы. Но полиция их охраняет, чтобы не было потасовок, демократия, всем можно высказывать свое мнение.