Море_море_я_скучаю• 04 октября 2022

У кого сиплеться волосся. Ви обрізали волосся?

Спочатку ковід, потім стрес від війни волосся сиплеться прям як при хімії. Просто проводжу по волоссю і залишається пучок в руках.
Так ось.Є бажання вже обрізати цей щурячий хвіст. але як то воно буде? Буду ходити і трусити волоссям?
Борщ з волоссям, документи на роботі з волоссям. Так хоч кіску заплітаю.
Марафетчица• 04 октября 2022
Може, треба до ендокринолога сходити?

Хлопаю ресницами• 04 октября 2022
А що ви робите для того,щоб не сипалося? Вітаміни,щось втираєте? Якщо обріжете,то густіше не стане
Бандитка Сью• 04 октября 2022
Лучше не надо. Короткие не густые волосы смотрятся ещё более ужасно и укладывать сложно! Длинные хоть заплести можно!
Беззубовна• 04 октября 2022
Да, сделала максимальную короткую для себя длину. Сразу стало гуще выглядеть, в больницу сдать анализы
И уход против выпадения - польский Радикал ампулы очень советую, это лучшее что у меня было, лучше чем бестолковый виши и керастаз
Меньше выпадают аде через неделю, не знаю как это работает , но факт
Лукава_Кiшка• 04 октября 2022
В мене завжди восени волосся сиплеться, почала пити вітаміни, вже трохи краще.
Пургену мне• 04 октября 2022
Кіску. Да, обрезать. И не носить тот мышиный хвост
ЯНаПэПэ• 04 октября 2022
Ответ дляЛукава_Кiшка
А какие витамины пьёте?
Губы_зубы• 04 октября 2022
Лучше подравнять концы , если вид плохой и начать принимать меры по предотвращению выпадания
ДолькиКабана• 04 октября 2022
Підстригала помірно. Використовувала маски, олію Сульсена, безколірну хну. Приймаю біотин.

Ясамаякрасивая)• 04 октября 2022
Подстригла под каре. Все равно сыпятся
Лукава_Кiшка• 04 октября 2022
Ответ дляЯНаПэПэ
А какие витамины пьёте?
Ой, я не заморочуюсь, беру на айхерб те що по акції, останній раз був солгар, волосся, нігті, шкіра. Іноді біотін, він теж добре при випадінні волосся допомагає мені.
ZaRaZa• 04 октября 2022
Делаю маски и много массирую, расчесываясь, щеткой. Тоже волосам гаплык от стресса. Не обрезаю. Но и эффекта почти ноль. Ну хоть не хуже.
гражданинГрубиян• 04 октября 2022
Автор, принимайте биотин (диакура)
Мама фифти цента• 04 октября 2022
После Ковида сыпется, у меня густые, но я уже переживаю. Ферритин низкий был, 2 капельницы Феринжект. Все равно выпадают, больше чем обычно.
ЯНаПэПэ• 04 октября 2022
Ответ дляЛукава_Кiшка
А биотин от now food пробовали?
Фифачка• 04 октября 2022
Ответ дляМама фифти цента
А сколько времени после капельницы прошло?
У меня и до ковида фер был низкий, сейчас наверное вообще капец, потому что волосы тоже пучками выпадать начали (
кнопкодав• 04 октября 2022
Ответ дляБеззубовна
Можно фото
Лукава_Кiшка• 04 октября 2022
Ответ дляЯНаПэПэ
А биотин от now food пробовали?
Так, і такий якось приймала. Мені нормально. Я іноді задумуюсь, чи це вітамін впливає, чи ця сезонна престройка закінчується та процеси організму нормалізуються і воно само-собою налагодилося б, та мені психологічно легше, коли я начебто щось роблю для покращення, то й п´ю всі ці вітаміни та бади.
Ума Палата• 04 октября 2022
Було в мене волосся нижче лопаток. Стрес сильний-випадіння. Зробила подовжене каре, стало краще і охайніше) Потім відросло

Червона калина• 04 октября 2022
Втирала плацент формулу,делала плазму,пила витамины,в итоге обрезала
Мама фифти цента• 04 октября 2022
Ответ дляФифачка
2 месяца. Но они конечно же меньше сыпятся. У меня тоже всю жизнь гемоглобин низкий. Ковид вообще добил
роичка• 04 октября 2022
Ответ дляБеззубовна
які саме ампули купували? Бачу різні є в інтернеті
Фифачка• 04 октября 2022
Ответ дляМама фифти цента
А ферритин який зараз?
Спасу мир• 04 октября 2022
Автор, тиждень як почала пити вітаміни, бо біда, так як ви пишете залишається в руці. Я просто намагаюся не думати щоб ще більше себе не засмучувати. Всі аналізи в нормі)
Беззубовна• 04 октября 2022
Ответ дляроичка
Такие
Беззубовна• 04 октября 2022
Ответ длякнопкодав
Можно фото
Такие
автор Море_море_я_скучаю • 04 октября 2022
Дякую всім за відповіді
Фигура мечты• 04 октября 2022
Ответ дляБеззубовна
Такие
дякую, саме їх тільки що і придбала, сподіваюся що хоч трохи допоможуть, бо теж скоро лиса буду... волосся страшно мити і розчісувати, все залишається не на голові
Беззубовна• 04 октября 2022
Ответ дляФигура мечты
Помогут. Ещё советую добавить шампунь Клоран с хинином и маску Лаш перед мытьем для корней мятную, міцні корені кажется называется, она рост сильно стимулирует
Фигура мечты• 04 октября 2022
Ответ дляБеззубовна
дякую, погуглю