2 філе - 80 грн
1 велика цибулина - 7 грн
1 яйце - 4,6 грн
Молоко 200 г - 6 грн
Краю за батона - ну хай 5 грн
Сіль, перець, оливкова олія - ну хай 2 грн
Котлети виходять дуже ніжні смачні
Готові курячі котлети 4 шт - 120 грн
А! З приготуванням і миттям посуду, рівно година , молола все блендером
1 велика цибулина - 7 грн
1 яйце - 4,6 грн
Молоко 200 г - 6 грн
Краю за батона - ну хай 5 грн
Котлети виходять дуже ніжні смачні
Готові курячі котлети 4 шт - 120 грн
Тоска в носках• 04 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Магазин м‘ясний, там свинина, курка, сири, ковбаси. Я багато що беру, поки не попадалось нічого тухлого, nnn)))
Велика мережа, може не у всіх областях.
Аа это салтовский мясокомбинат оно?
Кондуктор троллейбуса• 04 октября 2022
Ответ дляГороховая
Я бы просто куриное мясо отварила…
Я бы запекла. Не ем котлеты вообще и муж тоже, чему я несказанно рада.
Кондуктор троллейбуса• 04 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Давно...
Дякую, один раз там брала вареники із картоплею, влітку ще, тісто не сподобалось.
И мне у них вареники не очень. Неплохая пицца, сырники, шпинатные блинчики с крем-сыром. Мороженное вкусное
. Только это там покупаю, за остальное не в курсе.
Рву и мечу• 04 октября 2022
Ответ дляМадамОхмури
А ще замість хліба моркву тру та картоплину. Хліб в котлетах для мене це антисмак)))
Варіант
Я просто не люблю моркву
Цей солодкий присмак
Але можливо, небагато і з приправою його не чути
Я просто не люблю моркву
Цей солодкий присмак
Ответ дляКондуктор троллейбуса
А в мене їдять, син так взагалі єдине що став їсти це саме ці котлети, саме за цім рецептом
Але не про те, в мене канєшно гормони, але поясніть нахалєру заходить в тєму де написано котлети, якщо ви їх не їсте?
Кондуктор троллейбуса• 04 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Піца заморожена? А скільки коштує?
Так, заморожена. 95 грн, але вона невелика. На двох однієї трохи замало. В духовку десь на 15 хв. Тісто дійсно непогане, начинка також досить ок. Якщо будете брати, то рекомендую грибну (там ковбаса також є), вона нам найбільше сподобалась.
ЯНаПэПэ• 04 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Якби ще вони гречаники робили у сітці. Бачу, в них немає котлет по-київськи. В Новусі і Сільпо прикольні, іноді беру, коли ввечері знижка:)
В Новусе отвратная кулинария, зареклась там что-то брать. Киевские котлеты у них отвратительные, не разделяю восторга. Кстати, самые вкусные киевские котлеты были в Пузатой хате.
Единственная достойная кулинария в Киеве, где все свежее и вкусное - Дары Моря. И с их ассортиментом ранообразных блюд даже рядом не стояли кулинарии выше перечисленных супермаркетов.
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Дякую! У нас Галя поряд, часто мимо ходжу, загляну:)
Ответ дляЯНаПэПэ
Залежить від магазину. У нас все смачне, але я беру тільки те, що лінь буває готувати: смажені гомілки, мойву, курку з ананасом і т.п. Дари Моря - це мережа? Я не бачила такої в Києві, погуглю.
Ответ дляtarveldy
Вибачте, у вас 2+2 = 22?
Як може бути дешевше, якщо вони ще в процесі виробництва мають затрати більше ніж я на кухні?
Це така благодійність?
Ні, вони ж рахують продукти не по роздрібній ціні, а по оптовій, як для підприємства. Я була на кухні Сільпо, там все привозять не по 5 кг)
Кондуктор троллейбуса• 04 октября 2022
Ответ дляtarveldy
А Ви забороняєте? В таких темах може бути корисна інфа не тільки безпосередньо про те, що автор пише.
Тоска в носках• 04 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Мабуть таки да, іншого точно немає :) Сир там смачний з горішками, і ціна адекватна, 200 гривень)
Сыр по 200 да еще с орешками, просто даром можно сказать
Ответ дляZelenkа
Все одно, аренда, амортизація, зп, дозволи, ліцензії, і комунальні по комерційному тарифу, тут навіть без вартості продуктів виходить дорожче
Ответ дляtarveldy
В ціну Сільпо і не тільки їх, закладене списання. Якби ви хоч раз були на рампі і побачили, скільки там списується фруктів, молочки і т.д., ви б о******и.
Ответ дляZelenkа
Вислати ковбаси салтівської вам?)))
Дякую, до нас посилки йдуть тиждень ((
Я не так за ковбасою скучила, бо тут теж смачне все ковбасне, а саме за атмосферою. Іще в нашій крамниці така кондитерка, такі еклери з вершковим кремом, такий Наполеон, монастирська ізба...
Ответ дляZelenkа
Я вкурсі, в мене колись з форою була спільна рампа
І трохи вкурсі технології, буквально нещодавно узнала такі нюанси цікаві, і нарешті зрозуміла чому Клопотенко зі своїм шкільним харчуванням отримав негатив
Ответ дляtarveldy
А що Клопотенко? Я не бачила ту їжу, подруги мала казала, що дорого і тому не бере.
Ответ дляtarveldy
Там справа не в самій їжі, а саме у технології, це як інд пошив і масове виробництво)))
Як виявилося у всіх технологів однаковий біль)))
У нас було шкільне харчування в формі кейтерингу. З дітьми обговорили меню, проголосували, затвердили, зранку здали гроші і ок. Привозять по кількості порцій. Але це коли у директора школи все ок і здоровий глузд.
Червона калина• 04 октября 2022
Ответ дляrybka21
В мене ніколи не виходили
У меня выходили. Делала именно с чёрным хлебом и мало мяса😂
ЯНаПэПэ• 04 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Ні, це єдиний дуже відомий серед киян старий магазин у місті, знаходиться на вул.Павлівський. Можу сміливо радити відвідати та посмакувати страви з їх кулінарії. Головне не відвідувати кулінарію в час обіду, так як черги там шалені.