Вот Она Я• 05 октября 2022
Що можна приготувати для продажу
Виїхала з України жити потрібно за щось і я почала готувати на замовлення: пельмені, сирники, налисники, голубці. Підкажіть, що можна ще запропонувати? Всім дякую за поради. Напишу відразу так це все користується попитом у наших земляків) сама не очікувала)
Вот Она Я
• 05 октября 2022
Ответ дляАнгел-предохранитель
А там, где будете продавать, санитарную книгу требуют? Я без подкола, просто интересно.
А насчет идей, то можно пряники - у них условно длительный срок хранения. А если еще глазурованные с украинской символикой (жовто-блакитнi, например), будет интереснее
Я готую вдома і ні санітарну книгу не вимагають, я скажу більше я ніде ні в одному місці не бачила щоб тут готували в рукавичках а коли прийшла перший раз на базарі купувала сир коли я побачила як продавець бере рибу руками і ножницями її нарізає клієнту а потім заливає це маслом перемішуючи тими ж голими рукамии у мене був шок і сир я не купила крім мене це нікого не здивувало)))) там були і німці і англійці)))) була задумка відкрити кулінарію і запитувала як тут все влаштовано, то мене запевнили, що сан. Станція тут дуже лояльна і приходить 1 раз на рік
Баррикадница• 05 октября 2022
Напишу те, що особисто я купую замороженим у дівчинки знайомої - перець фарширований, дуже смачно - сама б таке не робила, сирники, млинці з куркою та грибами, солодкі млинці з яблуками і т.д., чебуреки)
Чебуреки різні до речі подобаються, коли до м´яса додає кінзу, помідорку.
Люди часто купують/варики/пельмені, голубці, паштет м´ясний і печіночний (в баночках вже печерний, зберігається в холодильнику до місяця)
СкиниУскачи!• 05 октября 2022
Ответ длядолой_лама
Не так як щуку точно. Просто в брюшко моркву і цибульку, бо шкірочка тоненька в риби. Але морозити таке я б не ризикнула. А рибні котлетки можна заморозити, але хіба на них є попит?
Морозити можна,в Галі Балуваній постійно беруть
Вот Она Я
• 05 октября 2022
Ответ дляОно само купилось
Котлеты рыбні обов´язково з маслом всередині і в фарш шматочок сала.Зрази ( я відразу піджарю, а потім заморожую ) Лениві вареники. Солені сирники з кропом і часником ( нямка) , якщо відразу піджарити то потім тільки розможуеш в мікроволновці. Налісніки з різними начинками .Вареники з ягодою на дрізжевом тісті ( можна брати заморожени ягоди)! Рыбні запіканки теж роблю , а потім порційно в морозилку в пльонку .
Дуже дякую, обовязково прислухаюсь
Баррикадница• 05 октября 2022
Ответ дляВот Она Я
Дякую, а це можна морозити? Припустимо зрази з капустою тушеною?
Можна, сирими морозите - полуфабрикат виходить. Подивіться до речі на меню балуваної Галі, вони популярні в Україні
Вот Она Я
• 05 октября 2022
Ответ дляБаррикадница
Дякую!!!
Вот Она Я
• 05 октября 2022
Ответ дляБаррикадница
Дуже дякую, сирими морозити! Запам’ятаю
Ангел-предохранитель• 05 октября 2022
Ответ дляВот Она Я
Рай)).
Или хорошая медицина)
Вот Она Я
• 05 октября 2022
Ответ дляАнгел-предохранитель
Рай)).
Или хорошая медицина)
Медицина тут всіх українців шокує)))
Ангел-предохранитель• 05 октября 2022
Ответ дляВот Она Я
Медицина тут всіх українців шокує)))
В хорошем смысле или плохом?)
Царевна в уггах• 05 октября 2022
Ответ дляВот Она Я
Це перше про що я тут подумала мусові десерти😋 але поживши пару місяців зрозуміла, що наші особливо купувати не будуть бо собівартість недешева, а іспанці таке не їдять (((( і там точно багато мороки при такому кліматі умови зберігання!!!!
Я тоже в Испании) знаете, учитывая, что большая часть украинцев тут - это либо состоятельные, либо работающие, можно попробовать делать на заказ) как вариант - публикуете объявление, что готовите десерты к праздникам, или кейтеринг и готовите непосредственно под клиента. У нас в городе есть одна кафешка, украинцы открыли. Кусочек тортика (150 гр, может 200) стоит около 5-6 евро. И туда ходят, и испанцы ходят.
Вот Она Я
• 05 октября 2022
Ответ дляАнгел-предохранитель
В хорошем смысле или плохом?)
Ми не звикли і мабуть не звикнемо до того щоб потрапити до педіатра з дитиною ти можеш чекати тиждень в державні лікарні і 2 -3 дні пл приватній страховці. Скажемо так якщо є проблеми зі здоров’ям то всі намагаються з’їздити в Україну )))
Вот Она Я
• 05 октября 2022
Ответ дляЦаревна в уггах
Молодці , але тут зайдуть може 1 раз з ціллю скоштувати, вони в цьому плані раби звичок і традицій
долой_лама• 05 октября 2022
Ответ дляКороль дивана
Скумбрию фаршировать?
Гугл розкаже, ютуб покаже)
Баррикадница• 05 октября 2022
Гляньте меню Галі, все напівфабрикати морожені. В них навіть супи морожені, дуже зручно (я серйозно ледача вкрай)
Вот Она Я
• 05 октября 2022
Тут є кофейня дівчата з Харкова відкрили ще роки 3 тому, не знаю за рахунок чого виживають бо людей у них тільки вранці на каву і лише 4 столики(
Король дивана• 05 октября 2022
Ответ дляВот Она Я
Если нурофен не помог,то едут в больницу в приемный покой
Вот Она Я
• 05 октября 2022
Ответ дляБаррикадница
Я Вам дуже вдячна !!! Супер ідея, колективний розум- велике діло)
Король дивана• 05 октября 2022
Ответ длядолой_лама
Гугл розкаже, ютуб покаже)
Ну в брюхо овощи это не фаршированная рыба
Баррикадница• 05 октября 2022
В інтернеті багато рецептів як морозити - в гуглі вводите заморожені напівфабрикати
Вот Она Я
• 05 октября 2022
Ответ дляКороль дивана
Так і чекаю по 5-6 годин поряд з тими у кого вітряка рвота і решта приїдеш з температурою поїдеш з кишковою хворобою, я ж кажу ми не звикли до такого
долой_лама• 05 октября 2022
Ответ дляКороль дивана
Я передам ваші зауваження авторам рецептів)
Король дивана• 05 октября 2022
Ответ дляВот Она Я
Так и они не привыкли из-за ерунды по врачам бегать
У нас к семейному в очереди тоже все подряд сидят
Вот Она Я
• 05 октября 2022
Ответ дляДетектор лжи
Трубочки со сгущенкой и орешки со сгущенкой
Треба форму, але ідея супер, дякую
Лапка• 05 октября 2022
Ответ длядолой_лама
То це ж не фарширована риба)
долой_лама• 05 октября 2022
Ответ дляЛапка
То це ж не фарширована риба)
Тільки нікому не кажіть, тссс