Грабля• 06 октября 2022
Чому всі на стороні алкаша?
Вигнала чоловіка (зі своєї дошлюбної) квартири через часті п´янки, закон раз в півроку. Скільки шансів давала, скільки продала, все, терпець увірвався. Якщо вже війна і ракети людину не міняють, то я вже не знаю. І що ви думаєте, все моє оточення зі всіх сторін - ну як же так, у вас сім´я, у нього стрес, треба миритися, все у вас буде добре, тож пообіцяв більше не пити, тож дай йому шанс, ти думаєш з дітьми тобі буде легше самій? Сказала, що всіх поблокую і перестану спілкуватись. Вже рік тому виганяла, але всі отак на мене надавили і я назад його пустила додому, а весь рік трудилася коли ж він зірветься. Як ви думаєте
Грабля
• 06 октября 2022
Ответ дляВечно недо...
Таке враження що ви з будуна писали
Я не п´ю взагалі
Майданщица• 06 октября 2022
Моя кума зараз через це проходить. Так, закон і люди на боці алкашні.
Про дитину, яка страждає від агресії пияка, взагалі ніхто не думає.
Кума старалася багато років, аж поки він не почав піднімати руку.
Але навіть її мати каже, що це вона винна, жіноча доля така, що треба мудрості шукати, а не розводу(
Из Кукуева я• 06 октября 2022
Тю, всем советчикам предложите приютить ваше чудо у себя и напомните им, что шансы уже исчерпались.
Вообще б не обращала внимание и слала всех лесом
Кнопус• 06 октября 2022
Ответ дляИз Кукуева я
Грабля
• 06 октября 2022
Ответ дляМайданщица
Це жах ((( бідна кума
Алина-1240• 06 октября 2022
Выгнали и правильно сделали.родственники волнуются,то пускай сами алкаша приютят
лаМпочка• 06 октября 2022
Нічого не зрозуміло.
Ви чоловіку дозволяєте раз на 6 місяців випити алкоголь?
Дуболом• 06 октября 2022
Є в нас таке в менталітеті, жінка без чоловіка стає ізгоєм і в усьому вона винна, знайомі відвертаються, про таке мені розказала знайома психолог і я в цьому вже не раз впевнилася
Педиатор_я• 06 октября 2022
Я думаю, что они должны его принять в свой дом, если они такие человечные
Грабля
• 06 октября 2022
Ответ длялаМпочка
Нічого не зрозуміло.
Бухав ледь не щодня, раз в 6 міс запой тижневий з відкапуванням і лікарнею
Любви вам!• 06 октября 2022
Ответ дляАлина-1240
Того и выносят автору мозг, потому как никому из родственников алкаш не нужен.
Проходила, знаю.
БМ бухал, выгнала, его брат с семьей меня поддержал в моем решении, а бм к нему жить, в родительский дом перебрался. И все, брат уже против нашего развода, а как же ты без мужа, а как же ж детка без папки? Ага, спасибо, не нужно.
Проходила, знаю.
лаМпочка• 06 октября 2022
Ответ дляГрабля
тоді ви ще довго чекали
Майданщица• 06 октября 2022
Ответ дляГрабля
Це жах ((( бідна кума
Дивлюсь, вам тут теж пишуть про притягування подібного))) Так от, це не завжди працює.
Адже роки йдуть, люди змінюються. Чоловік працює в чоловічому колективі, жінка зовсім в іншій сфері. Оточення на роботі тех дужее впливає.
Інколи люди оглядаються і розуміють, що живуть зовсім не з тим, з ким колись одружувались, життя і повсякденне робоче оточення змінюють дуже багато, просто не одразу.
Баба на горошине• 06 октября 2022
Смотря как и куда вы его выгнали. У нас так соседка ’выгнала’, и он в итоге полтора года жил в подъезде на лестнице. В итоге мне с ребёнком приходилось переступати через пьяное тело регулярно. Думаю, многие ей рассказывали, что нехорошо так))
Ну а если никто не страдает, то к вам вообще не должно быть вопросов. Ваша жизнь и ваше право принимать решение - жить вам дальше с алкашом или нет.
Кусачая Я• 06 октября 2022
Ответ дляГрабля
Вибачте, а по скільки Вам років? І на дошлюбному етапі Ви цього не помічали?
Грабля
• 06 октября 2022
Ответ дляКусачая Я
Він не бухав на дошлюбному етапі. Міг випити в гостях, як усі, не часто. Потім часті відрядження у нього, робота така, в відрядженні бухав щодня, тільки я це не знала, це вже потім все випливло. Нам майже по 40, в шлюбі три роки
Грабля
• 06 октября 2022
Ответ дляБаба на горошине
Живе на роботі, але майже весь час тусується в мене вдома. Типу ж з дітьми допомагає. Зараз він не п´є. Але я то знаю, що скоро зірветься і знов по кругу
Электричка• 06 октября 2022
Ответ дляГрабля
Це у вас пізній шлюб чи не перший шлюб ? Скажу так: нафіг вам цей алкаш, їх ніколи і ніщо не змінить.
Пес Патрон• 06 октября 2022
Ответ длялаМпочка
Нічого не зрозуміло.
Запойный он, уходит в загул, наверное...
Грабля
• 06 октября 2022
Ответ дляЭлектричка
Це другий шлюб, так.
Электричка• 06 октября 2022
Ответ дляГрабля
Це другий шлюб, так.
Діти не від нього ? Він вас матеріально забезпечує?
Грабля
• 06 октября 2022
Ответ дляЭлектричка
Одна дитина від нього, одна від першого шлюбу. Матеріально так, забезпечує. Але в мене є свій ще дохід - аліменти, оренда, підробіток
Кусачая Я• 06 октября 2022
Ответ дляГрабля
В шлюбі 3 роки і вам майже по 40. Тобто до 37 років він не бухав, а тепер різко почав? Щось у Вас не клеїться. Ви із самого початку все бачили і знали, але на щось розраховували. І зараз мені трохи не зрозуміло, що шукаєте на форумі? Підтримки, що з алкашом жити не можливо? Так, він не зміниться, це не лікується. Жити Вам з ним, а не вашим родичам і не нам форумчанкам. Тож і рішення приймати Вам.
Весёлая морковка• 06 октября 2022
Ответ дляГрабля
Я не п´ю взагалі
По Вашему тексту в Посте этого не скажешь