Или такая зажаиость только головную боль дает а причину даыления искать в другом направлении?
Жынси_на_флиси• 09 октября 2022
Не знаю, якою мірою впливає затискання саме біля 7 хребця. У мене вище. Але думаю, що всі затискання, ущемлення впливають на судини. Я неодноразово пересвідчувалася : п´ю смазмалгон - спазм розслабляється і тиск відразу стає на своє місце. Важливо розслабляти тіло всіма способами: спорт, масаж, зігрівальні мазі, сауна, душ, секс, сон, хобі...
Жынси_на_флиси• 09 октября 2022
Хоча з грижею не підкажу, у мене протрузії. Консультуйтеся в невролога.
Ответ дляЖынси_на_флиси
Конда спорт то легче но сечас 150 верхне , боюсь с таким.
Даже ходьба на беговой со скоростью 6,5км /ч облегчает зажатость,сейчас сижу и прям прели немеют и затылок. Капец. И спазмолгона нету . Андипал наверное выпью
Жынси_на_флиси• 09 октября 2022
Ответ дляТайТаке
Так, у період загострення спорт не можна. Тільки медикаментозно. Мені допомагає теплий душ, мазь з бішофітом і шарф на шию. Ну, й обережна розтяжка
Ответ дляЖынси_на_флиси
Есть какая то мазь с бишофитом для ног согревающая, как думаете модно намазать на плеси и шею?
Жынси_на_флиси• 10 октября 2022
Ответ дляТайТаке
Так, саме нею й мажу шию, поперек на ніч і потім у тепло.