Библиотекарь• Изменено 09 октября 2022

У кого частые поносы?

Кто таким страдает? Как проявляется? Зависит ли от пищи или нервной почвы?
МинерАлочка• 09 октября 2022
У мене однозначна реакція на каву, якщо на голодний шлунок. І на червоне вино часто. На нерви теж буває. На інші продукти/напої прямої залежності наче не помічала
Апрель Ивановна• 09 октября 2022
У меня от пива такое. А пиво я пью часто
Масяня Я• 09 октября 2022
Не вживаю молочні продукти (непереносимість лактози), повністю з раціону молочку прибрала і лікарські препарати в яких у складі є лактоза (лактози моногідрат або лактоза безводна). Не вживаю продукти з глютеном. Деякі продукти просто не сприймає ШКТ. Каву перестала пити. Деякі овочі, фрукти, ягоди мають послаюлюючий ефект. Прибираю продукти-провокатори з раціону. Медикаменти мають у побічних ефектах діарею. На нервовому ґрунті теж буває. Це ті причини, які виявила.
Братья Капли• 09 октября 2022
А ще це ознака хворої щитовидки.
Масяня Я• 09 октября 2022
Додаю до коментаря 3.
Може буди проявом гіпертиреозу або ДТЗ в сукупності з іншими симптомами.
Задолбулька• 09 октября 2022
Почитайте про СРК
автор Библиотекарь • 09 октября 2022
Ответ дляЗадолбулька
Почитайте про СРК
Да, такие же симптомы