Мамаша в бигудях• 10 октября 2022
Чи плануєте виїжджати після подій сбогодні?
Результат:
вже голосів:
558 (67.07%)
Ні
165 (19.83%)
Навіщо?
109 (13.1%)
Так
olechka_uli• 10 октября 2022
Ответ дляalenkatravel
Я к примеру не уверенна, что сейчас в пути будет безопасно. И если начнется 3 я мировая, то нигде не будет безопасно.
Пока так..
Абсолютно согласна, или победа здесь, или всем конец
My Sweeeet• 10 октября 2022
Дуже тривожно, але ні, поки не планую. В інший регіон України зараз немає сенсу їхати, а закордон взагалі немає бажання. Ми впораємося
dahashutka19• 10 октября 2022
Ні. Ми в Дніпрі, але якщо наше місто почнуть бити як Запоріжжя, то поїдемо с дітьми. Бо малій 2 роки і бачили б ви її оченята сьогодні
Байрактарочка• 10 октября 2022
Не уезжала и не хочу уезжать. Здесь мой дом, мне здесь комфортно. Пошли они все вслед за русским кораблём, вслед за «мАсквой» и крымским мостом.
Ми переможемо! Ви бачили скільки Притулі вже задонатили? Ми непереможні! І це ми ще долари не міняли!
Слава ЗСУ! Слава нації і пиздець російській педераціі
Рыжая мышь• 10 октября 2022
Повернулася 4 місяця назад і більше не планую їхати. Після сьогоднішніх подій єдине бажання- донатити ЗСУ ще більше. Паніки, страху немає, є тільки лють.
Leonka Boo• 10 октября 2022
Ответ дляNasta9019
Держитесь
Так, тримаємось! Чую неміч та істерику бруднодупих
Але 80 % здохнуть на нашій землі, залишок інвалідами залишиться.
Ответ дляВсем_Рада
Мы в Запорожье эвакуировались с линии фронта. Ехать некуда, из Украины не уеду. Укрытий нет и коридора тоже. Дом очень старый и трухлявый - дунешь и посыпется. Хотелось бы в Киев, но не потяну финансово.
А вы прозванивали сельсоветы, например в той же Киевской области? Мне кажется должны помочь с жильем.