Мамаша в бигудях• 10 октября 2022
Чи плануєте виїжджати після подій сбогодні?
Результат:
вже голосів:
558 (67.07%)
Ні
165 (19.83%)
Навіщо?
109 (13.1%)
Так
Fotografkiev• 10 октября 2022
Ответ дляNasta9019
Поздравляю. А мы с мужем третьего ждём козака или наконец-то козачку
Я третьего ребёнка родила в первый день войны. Мальчика после 2х девочек) желаю вам маленькую красивую девочку
lenchik maha• 10 октября 2022
Ні, звичайно , посиділи кілька годин без світла , пережили. Всі, хто хотів, або боїться вже давно виїхали
СтрашнаяНаташа• 10 октября 2022
Ответ дляКондуктор маршрутки
Я буду ще більше працювати і донатити щоб розхерачили наші русню в гівно
100%! Сьогодні вже весь аванс на донати розкидала. Суки! Тільки так...
Polinaanna• 10 октября 2022
Ответ дляosna
Ви прям вчасно.
Ми 17 вересня приїхали,якби не школа-не поверталися б.. а тепер знов дистанційка
Теж дитину в школу привезла(
krohahomyak• 10 октября 2022
Ответ дляВаля-ля
Дякую всім за відповіді! виїжджати не планую, сиджу в мамському чаті і там понеслось, ааа, треба виїжджати, це кінець і тд, мене це сильно тригерить, тому вирішили попитати в більшої аудиторії про настрої, які приємно заспокоїли!)
Слава Україні! А русні п#зда)
Мамські чати це якесь окреме суцільне зло) Аби попанікувати, був би привід.
А після війни ми будемо самою психологічно загартованою нацією у світі)
Для себе ми з чоловіком домовились, що виїзжаю з донькою тільки якщо буде відчутна і нетеоретична загроза окупації (місто-перлина біля моря), цього я боюся більше ніж ядерки. Однак і після 24 залишились у місті, і вірю в ЗСУ і перемогу.
Ответ дляkrohahomyak
З перлиною все буде гаразд, яка нах окупацiя…
Вокруг света• 10 октября 2022
Мы недавно чуток гуманитарки под Харьковом развезли. там где гуманитарку особо еще не видели. Так люди выносили нам консервацию и овощи с огорода в знак маленькой благодарности. Вчера отвозили большие мешки с одеждой мужской в село. Я была, если честно, уверена, что такой секонд никому не нужен. Нас попросили отдать, ну мы и отвезли. Девочки, у меня забрали все, даже бу белье. Правда, естественно, все чистое. Людям сейчас нужно ВСЕ. И вот представьте, мы все уедем, кто будет помогать, волонтерить? Я не имею ввиду себя, я говорю о волонтерах, которые днями и ночами возят продукты, одежду в деоккупированные городки и села. Где люди просто без всего сидят. Где у людей забирали 16-летних пацанов на ’допросы’.
Да если бы все уехали из Харькова, откуда бы у ВСУ была мотивация так защищать наш город, область? Сами военные говорят, мы смотрим на вас, харьковчан, и понимаем, за что боремся.