А_я_ЛОЖУ!• 11 октября 2022
В мужчини в пісюні тік-так
Дівчата, у мого знайомого в члені металеві ніби бусини немов тік-так. Він каже, що зробив це цілеспрямованно аби доставити жінці задоволення. Хто має досвід, чи це дійсно сприяє насолоді, чи дурня? Секс звісно в резинці. Чи не буде боляче? (Я тугенька)
66сезон666серия• 11 октября 2022
Ответ дляОбнемашечка
Аа.! То вставляют шоб никогда не падал!
Висяком не был!
Так це на шию треба магніт дебелий вішати?)))) Тоді не впаде)
муха в кедах• 11 октября 2022
Такое делают либо в армии либо на зоне. Инетактивный попался, ради меня вырезал эту жесть. Я не знаю на кого это расчитано
Чебураха с перцем• 11 октября 2022
Ответ дляФигура мечты
Как он плавает, не боится, что ко дну потянет?
Главное к магниту близку не подходить)
муха в кедах• 11 октября 2022
Ответ для66сезон666серия
Або не дай боже магніт де великий)))пісюном приклепається , і не відірвати. А в аеропорті?)))) Хочу побачити очі тіх, хто перевіряє ))))
Они не металлические... стекло либо пластмасс
Баба_Воля• 11 октября 2022
Ответ дляОбнемашечка
Аа.! То вставляют шоб никогда не падал!
Висяком не был!
А от тут питання з фізики. Це ж яку треба мати ерекцію, щоб гирьку підняти?
Чи вони пластикові?
Пацака-задирака• 11 октября 2022
Ответ дляСветка-пипетка
Там же не шипы поверх писюна приклеены
Ну мало ли, может он решил поэкспериментировать)))
АнтиТанкист• 11 октября 2022
Кукурудзяний монстр. Це називається ´кукуруза´ по зеківськи, зазвичай використовують кульки з підшипнику. Викликає поступове відторгнення стороннього тіла, нагноєння при фізичних навантаженнях. Кульки зсередини травмують тканини при терті. Зрозуміло, що вигляд буде неестетичний.
Алина-1240• 11 октября 2022
Ответ дляПацака-задирака
Мне было бы стрёмно, что б какая то хрень царапала мне одно место. Ему то всё равно.
Она под кожей у него))
66сезон666серия• 11 октября 2022
Ответ длямуха в кедах
Та пишуть металеві ж. То ми металеві і уявили.
Фигура мечты• 11 октября 2022
Ответ для66сезон666серия
Вже туш потекла від сліз))))
А в поликлинике
Врач. Вы весите 85 кг
Он. Нет, я вешу 84.5
Врач. У нас точные весы
Он. У меня тик так в писе на 0.5 кг
Ему б продавцом бы на опте. Кинул писю на весы с картошкой, посчитал, продал. И всегда в плюсе
Врач. Вы весите 85 кг
Он. Нет, я вешу 84.5
Врач. У нас точные весы
Он. У меня тик так в писе на 0.5 кг
Вероятненько• 11 октября 2022
Ответ дляФигура мечты
А в поликлинике
Врач. Вы весите 85 кг
Он. Нет, я вешу 84.5
Врач. У нас точные весы
Он. У меня тик так в писе на 0.5 кг
Врач. Вы весите 85 кг
Он. Нет, я вешу 84.5
Врач. У нас точные весы
Он. У меня тик так в писе на 0.5 кг
Ресничный червь• 11 октября 2022
..пам’ятаю,років ..цять тому,чоловік случив в армії (ще ссср),і розказував,що хлопці собі вставляли шарики. ідіоти )).
муха в кедах• 11 октября 2022
Ответ для66сезон666серия
Автор написала?
Баба_Воля• 11 октября 2022
Дай Вам Боже здоров’я, авторе, за таку позитивну тему, бо другий день на заспокійливих.
66сезон666серия• 11 октября 2022
Все дівчата, я досміялась)). Наказ був,виходити по суботам на работу до обіду. А я тут з пісюна сміюсь. Керівник , виходячи з кабінету зиркнув по-злому на мене, і сказав :’посміємося в суботу’)))) Оставлю йому цю тему на суботу, чи що))). Оце ж пішов напизившись, і думаючи, що з нього сміюсь.
муха в кедах• 11 октября 2022
Ответ дляТайТаке
Сейчас может и нет. Но на зоне и раньше точно металл. Из подшипников брали .
Может разные варианты были. Я писала про 1997 год
Обнемашечка• 11 октября 2022
Ответ для66сезон666серия
Фигура мечты• 11 октября 2022
Ответ для66сезон666серия
Вообще такое себе счастье, походить в молодости с кукурузой, чтоб к старости оно отвисло и потом ключи на нем носить от дома, чтоб не потерялись
66сезон666серия• 11 октября 2022
Ответ дляФигура мечты

Фигура мечты• 11 октября 2022
Ответ для66сезон666серия
Что у вас за работа такая серьезная, вы в ритуальных услугах работаете?
66сезон666серия• 11 октября 2022
Ответ дляФигура мечты
Банк)))Тільки я не з клієнтами працюю.