Женька Жменька• 12 октября 2022

Подскажите примут ли на пособие в Германии, если...

Два пенсионера более 90 дней пребывали и были зарегестрированы в Польше, далее приехали в Германию и находятся без регистрации у знакомых уже 3 недели. Собираются регестрироваться и просить пособие. Ваши мысли, реально ли?
AniW• 12 октября 2022
Да реально , 100% полно таких в Германии

lyudai• 12 октября 2022
’Соціальний туризм’ таки існує.
AniW• 12 октября 2022
Ответ дляlyudai
’Соціальний туризм’ таки існує.
Ну и пусть пенсионеры катаются, не у всех есть возможность снимать квартиры за 20т на Западной, если собственная страна не помогает, пусть пробуют в Европе счастья) советую не говорить , что пенсию получают - вычтут из пособия. Удачи
Svetljachokkkk• 12 октября 2022
Ответ дляlyudai
’Соціальний туризм’ таки існує.
Хай їдуть. Два пенсіонера, скорішь за все з не дуже спокійного регіона.
Бісять мужики, які виїхали у Європу в перший день війни, або через рашку, присіли на пособія і жінок з дітьми в черзі за гуманітаркой розпихують. Ото ганьба.
kisunya11• 12 октября 2022
Ответ дляSvetljachokkkk
100%
Svetljachokkkk• 12 октября 2022
Ответ дляAniW
А от цього робити не раджу. Там все перевірять і через кілька місяців брехню викриють.
AniW• 12 октября 2022
Ответ дляSvetljachokkkk
Ну как это можно отследить?
Svetljachokkkk• 12 октября 2022
Ответ дляAniW
Ну как это можно отследить?
Я не там, тому не хочу давати не точну інформацію. Але спілкуюся зі знайомою , вона каже що в деякіх землях підписують бумагу про дозвіл доступу до особистих даних (рахунки, картки). А в деякіх просять віписку з картки з надходженнями. Німці повільні, але дуже принципові і невідворотні в таких питаннях. Я впевнена що з часом все перевірять, там державу не обдуриш .
Svetljachokkkk• 12 октября 2022
Ответ дляAniW
Ну как это можно отследить?
Ну і взагалі. Може треба мати совість і не порушувати закон країни, яка приймає, надає притулок і всебічну допомогу.
Чи у Вас такі питання не стоять?