Налогообложу• 13 октября 2022
Скорочення
На роботі скорочення моєї посади,предлагають звільниться зараз і отримати 3 оклади,чи проробить ще два місяці але нічого не заплатять .Як краще?
Тектоническая расческа.• 13 октября 2022
Ответ дляТочная копия плова
Чоловік два місяця назад в центрі зайнятості, так там, через війну, збиралися змінювати умови. Наприклад, ви не будете мати змогу оьирати роьоту та крутити носом, якщо робота не підходить вам і ви відмовляєтесь - ваші проблеми і держава більше платити не буде вам. Щось накшталт цього. Не знаю, чи вступило це в дію.
Вступило
кнопкодав• 13 октября 2022
Ответ дляА я женатая
При сокращении - год
При чем здесь год, вам пишут о суммах выплат. Там идет понижение, а не 100% год. А по сроку да, при сокращении выплаты год, по согласованию сторон 9 мес.
Точная копия плова• 13 октября 2022
Автор, крвще проконсцльтуйтесь з фахівцем і зробіть рішення
БоХатая• 13 октября 2022
Ответ дляТектоническая расческа.
Чому року? Місяць зп, потім 70% та 50% мінімалки 210 днів..
Это если по соглашению сторон. А если ее сократят, пособие будет первые 90 дней — 100% среднего заработка, следующие 90 дней, — 80%, в дальнейшем — 70% . Всего - 360 дней.
Не буду• 13 октября 2022
Ответ дляМао_Мяо
тільки за згодою сторін, ніяких власних бажань.
За згодою на біржі будуть зразу платити, за власним - тільки через 2 місяці (чи 3 місяці - точно не пам1ятаю)
Закон уже много раз менялся, зачем писать что было когда то???