Заюшка_хозяюшка• 13 октября 2022
По каким действиям и словам вы понимаете, что человек не имеет жизненного опыта
и например инфантилен?
Почемучечка• 13 октября 2022
Ответ дляКто крайний?
всі хто хоче стосунків і сім´ю і дітей
І шукає, але не зустрічає, бо кинули, зрадили
Чижик Пижик• 13 октября 2022
Не берет на себя ответственность за свои слова и поступки, или перекладывает ее на кого-то, ищет виноватых вокруг, пассивен или зависим от других.
Пушап Ми• 13 октября 2022
Не мати життєвого досвіду у дорослому віці неможливо. Можна не мати специфічного досвіду, наприклад, у питаннях виховування дітей. Але навіть інфантильні люди мають певний життєвий досвід. Зараз багато інфантилів, доречі. Люди пізніше дорослішають.
Налетчица Муся• 13 октября 2022
Ответ дляДама_с_коготками
Например, поехало оно поездом и пишет: я забыло зарядку
Мля
Оно только набирается жизненного опыта.
Ответ дляПушап Ми
или таки не взрослеют
Заюшка_хозяюшка
• 13 октября 2022
Ответ дляПочемучечка
Інфантильний, коли всі винні лиш не він.
вот я это имею в виду
Заюшка_хозяюшка
• 13 октября 2022
Ответ дляДама_с_коготками
Мля
Заюшка_хозяюшка
• 13 октября 2022
Ответ дляБорода
Кто верит в одну-единственную
В свою половинку
В любовь на всю жизнь
В свою половинку
В любовь на всю жизнь
но таких примеров много
Заюшка_хозяюшка
• 13 октября 2022
Ответ дляHupBaHa
когда человек считает, что судить других можно по себе
ой так это я
Пушап Ми• 13 октября 2022
Ответ дляHupBaHa
или таки не взрослеют
Таких не зустрічала. Якщо у людини все нормально з когнітивними функціями процес дорослішання все ж таки відбувається. Причинно-наслідкові зв´язки напрацьовуються
Почемучечка• 13 октября 2022
Ответ дляДама_с_коготками
Мля
коли парніша запізнюється на 20 хвилин, передзвонює повідомити: ти вже на місці, почекай, мені 20 хвилин ще треба, в душ заскочу , довго машину пилососив (зібралися в лазню , де є душ окрім парної, озера). А потім оправдовується : я завжди повідомляю коли запізнююсь, розумію: а я взагалі ніколи не запізнююсь, завжди на 5-10 хв раніше планую прибути на місце(перевіряла себе завжди цнй час однаковий), а тут завжди передзвонює, тобто запізнення систематичні
Почемучечка• 13 октября 2022
Ответ дляtarveldy
А що я можу зробить
А я цього не говорив, не робив то все він вона воно, я хороший і розумний
Ну і так далі
Воно саме поламалося.
Пушап Ми• 13 октября 2022
Ответ дляПочемучечка
Ну хоч попереджає. Неорганізований, ви з цим нічого не зробите. Доведеться або прийняти це, або шукати пунктуального
Железная тетя• 13 октября 2022
Ответ дляПочемучечка
О, это ж путин
Почемучечка• 13 октября 2022
Ответ дляПушап Ми
В мене чоловік пунктуальний як і я, це новий знайомий такий. Думаю, чого ж він холостякує,а там «побочок» вагон, велика дитина.
Ласковая_львица• 13 октября 2022
Ответ дляПочемучечка
Воно саме поламалося.
о це я так завжди говорю
Очень добрый аноним• 13 октября 2022
Ответ дляПушап Ми
Или НЕ взрослеют ВООБЩЕ, это ж так удобно! Потребительство называется.. ’я маленький и мне все должны, как мама в детстве...угождать, делать, выполнять, выгребать, решать.. А я только для удовольствий рожден’ - такие не взрослеют вообще... увы
ПО теме:
1 как человек слушает (некоторые не умеют вообще это делать)
2 как комментирует.. иногда не в тему.. те ключевое человек не слышит
3 как глубоко ныряет во время разговора... на какие детали обращает внимание - это и есть ключевые детали его опыта...
ПО теме: