ПолБатона• 15 октября 2022
Як отримують статус малозабезпечених?
Бронетапок• 15 октября 2022
Треба працювати або стояти на біржі .і там вже по доходах рахують , у всіх по різному виходить
куркулиха• 15 октября 2022
Считают количество человек в семье и прожиточный минимум на каждого.
Если сумма ваших общих доходов не дотягивает до суммы прожиточного минимума на семью, то вам платят разницу
ПолБатона
• 15 октября 2022
Ответ длякуркулиха
А хто це рахує? Куди потрібно звертатися?
Мааарковная• 16 октября 2022
Получить такой статус проблемно, там смешные нормы.
Например, кума одинокая мама и при минимальной за и ребенке ей статус не дали
ПолБатона
• 16 октября 2022
Ответ дляМааарковная
Я чого запитувала.
Виставили список дітей в групі з позначками.
Сім´я, яку знаю, рахуються як малозабезпечені. Я здивувалася. Але в них трикімнатна квартира, двоє дітей, чоловік працює на будівництві ( не знаю чи офіційно), вона в садочку.
Мааарковная• 16 октября 2022
Ответ дляПолБатона
Я чого запитувала.
Он на минималке, у нее часть ставки, ребенок не один, поэтому так.
Я в декрете пыталась статус оформить, отказали. Я тогда получала даже не 8000, а 104 грн
А пошли кредит на холодильник взять- отказали, ибо ,,вы же малообеспеченные,,