Мир Мир Мир!• 15 октября 2022
Ви б виїхали в США чи розійшлися б з чоловіком?
Данні такі: зараз в США, приїхали 2 тижні тому, сюди я ніколи не хотіла, як і в Європу ( в плані імішрації, хоч була можливість і там і там).
В Україні будинок, бізнес ( зараз працювати стало важче і грошей меньше але 2-3 тис приносить), авто і відносно тихий регіон ( хоч я противник таких поділів коли в країні війна, але будуть питати..
Чоловік просто благав виїхати сюди, в нього є план отримати тут одну ліцензію працювати і досить довго заробляти, але на це потрібно мінімум 9 місяців, а якщо він буде працювати то і цілих 12.
Він мову знає ідеально і не одну.
Я так собі, дуже слабо.
Приїхали зняли одне житло на тиждень, інше на тиждень, зараз знайшли на постійне місце проживання будинок на двох із старшою жінкою. Будинок симпатичний, жінка приємна. Авто в нас немає тут.
Документи всі вже оформили. Чекаю поки прийде дозвіл на роботу.
І не розумію для чого мені от це все, ким я буду працювати маючи такий низький рівень мови( ясно що вивчу і тд) але я не розумію навіщо мені це все, навіщо дити в чужому домі, їздити на автобусі з бомжоватими особами? Я не можу стдіти вдома і сидіти без діла. Я не впевнена що витримаю цей рік поки він отримає ліцензію.
От реально я істерю і плачу, сварюсь з чоловіком хоч люблю його.
В когось була схожа ситуація?
п.с дітей в нас немає
Він мову знає ідеально і не одну.
Я так собі, дуже слабо.
В когось була схожа ситуація?
п.с дітей в нас немає
Результат:
вже голосів:
49 (84.48%)
Обрала б США і чоловіка
9 (15.52%)
Вернулась би додому і будь що
ПушАпница• 15 октября 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
Я ось це і стараюсь робити. Можливо, зараз не дуже виходить тому що стикнулась з нереальною бюрократією, виходом із зони комфорту.
Хоча, всі хто знає нас і знайомий з переїздов в США що ми за 10 днів зробили всі процедури включаючи фізичну адресу, оренду квартири і номер телефону разом з дозволом на роботу
А яка ж нереальна бюрократія? Заповнити форму онлайн, прикріпити документи і оплатити мито?
11 жовтня приїхав знайомий. Він уже і телефон має, і на дозвіл подався. Навіть на роботу вже вийшов. Показав роботодавцю підтвердження, що подався на дозвіл і його взяли американці на СТО працювати.
Якщо у вас в Україні був бізнес, невже ніяких збережень не було, за які можно купити авто?
Мир Мир Мир!
• 15 октября 2022
Ответ дляЧеширская кошечка
Ну видите) у Вас замечательный потенциал быстрого создания результатов и Вам благоволит вселенная.
Пользуйтесь в удовольствие и уделяйте внимание тому, что Вам нравится.
Раз Вы всё равно другого выхода не видите, то лучше строить своё счастье, чем развод и потерю любимого мужчины.
Дякую.
Я намагаюсь отверезитись.
Бо вперше в дитті в мене таке категоричне і істеричне несприйняття реальності
Я намагаюсь отверезитись.
ПушАпница• 15 октября 2022
Ответ дляНе стесняюсь
Ви на основі чого в сша знаходитеся?) І дуже прямо цікаво на основі чого ви збираєтеся отримати дозвіл на роботу
Всі, хто по U4U, отримують дозвіл на роботу
Мир Мир Мир!
• 15 октября 2022
Ответ дляНе стесняюсь
Я свій tps отримала 2 тижні тому
А подалася самі розумієте коли. Вїхали 26 лютого
Тут все повільно. Не розраховуйте на швидкий результат
Я настільки не розраховувала на швидкий результат що носилась в тих автобусах як ненормальна і зробила все необхідне за 2 тижні, абсолютно, без сторонньої допомоги
Мир Мир Мир!
• 15 октября 2022
Ответ дляПушАпница
При чому тут збереження?
По перше не було часу цим займатись, а по друге я не впевнена що хочу тут залишатись, про що і тема
Я_на_кожухе• 15 октября 2022
Запомните одно - Вернуться вы всегда успеете. Дайте шанс вашей семье быть вместе, если любите друг друга. Сейчас рано делать выводы, вы только приехали и понятно, что все непривычно и непонятно. Нужно время на адаптацию и только потом принимать решение.
ПушАпница• 15 октября 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
При чому тут збереження?
При тому, що їх наявність вирішує проблему не можливості вільно пересуватися. Не потрібно їздити громадським транспортом.
Ви ж про це написали в страти пості і про бюрократію.
Мир Мир Мир!
• 15 октября 2022
Ответ дляПушАпница
Ну так це зрозуміло.
Ви ж розумієте що це глупо і смішно купувати авто для того щоб по інстанціям поїздити не знаючи чи ти тут залишишся
Мамаша в бигудях• 15 октября 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
Тут питання навіть не в забезпеченні, з голоду я тут не помру.
Питання в тому заради чого тут стдіти, як щодня плюси шукати?
Розумієте, я якщо дуже захочу я ту мову швиденьку підтяну, а я не хочу зовсім, просто не розумію в чому радість і перспектива находження тут
Розумію 💔 ви все це розповідали чоловікові? Поговоріть спочатку відверто
Я б робила тільки те що треба і подобається мені
Але це я)
На привозе• 15 октября 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
Нерухомість. Так, це можливо, я якщо в‘їду в схему і захочу, я відкрию без всяких допомомог)))
Тоді бажаю Вам успіхів в будь-якому вашому виборі
Гидроусилитель руля• 15 октября 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
При чому тут збереження?
Думаю ви не впевнені чи хочете бути з чоловіком і шукаєте зручний привід
черная мамба• 15 октября 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
З країни
Тільки не пишіть що штати великі, мене дратує сам факт що ти невиїзна
США огромная и красивая страна, от Аляски до Флориды. Там есть, на что посмотреть.
Сидит здоровая баба и ноет. Подавайте на развод и назад к мамке, недвижимостью заниматься в Украине.
И мужу Вашему проще без ноющего балласта будет. В такой ситуации нужен партнер-соратник, а не ностальгирующий балласт, которому огромной страны не хватает для путешествий.
Мир Мир Мир!
• 15 октября 2022
Ответ длячерная мамба
До чого ту, взагалі, мамка?
Ви біля мамки сидите чи як?
В якій такій ситуації?
В такій що хтось хоче жити в сша, а хтось ні і тому він баласт?
Дивні у вас поняття🤷♀️
Ви біля мамки сидите чи як?
В якій такій ситуації?
Дивні у вас поняття🤷♀️
Мир Мир Мир!
• 15 октября 2022
Ответ дляНа привозе
Ні, це точно не так.
Мир Мир Мир!
• 15 октября 2022
Ответ дляМамаша в бигудях
Але це я)
І я розумію, от все головою розумію. Поговорити намагаюсь і відразу істерика , нормально поговорити не можу, істерити не хочу. Надіюсь, що заспокоюсь.
А якщо відверто в глибині душі я чекаю відповіді тільки однієї єдиної : ок, поїхали в Україну.
Розумію що він так не скаже і в мене починаються припадки.
Мамаша в бигудях• 15 октября 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
Там вище писали, шо США це лише на рік???
Скажу так, якщо б мене дома щось тримало (діти, батьки, тварини, щось душевне) то повернулась би. Якщо лише бізнес, то нічого страшного)) ви все ж любите
Мир Мир Мир!
• 15 октября 2022
Ответ дляМамаша в бигудях
Ну поки так, але знову ж таки - не факт, сама програма на два роки, це я взяла мінімальний термін
Мене якби дома тримав лише бізнес, я би так не ридала.
От власне. Там дім, машина, мама, бабця собака ітд. Я не розумію що тут може бути коаще ніж це все там. Ну буде в мене дохід 5 тис $ 🤷♀️
Видящие_помогите• 15 октября 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
Я б їх на народження дитини витратила. Якщо б планувала життя далі з цим чоловіком. Ясно, що вдома був щільний графік і не до цього.
Мир Мир Мир!
• 15 октября 2022
Ответ дляВидящие_помогите
Щось таке я і планувала і от далі на це роблю ставку, але хз чи щось вийде якщо якось не візьму себе в руки
Видящие_помогите• 15 октября 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
Може попрацювати з психологом, щоб дізнатись істинну причину такого стану? Багато приймає онлайн.
Мир Мир Мир!
• 15 октября 2022
Ответ дляВидящие_помогите
Дякую вам
Кашка-маняшка• 16 октября 2022
Дуже розумію вас автор. Я теж в США і мене теж розриває на частини. Мій чоловік американець дуже мене любить і підтримує, а я все одно не на своєму місці 😢💔 і нічого з цим не можу зробити, періодично сльози істерики. І так само як і ви розумію, що комусь зараз набагато гірше може бути
Мир Мир Мир!
• 16 октября 2022
Ответ дляКашка-маняшка