Мир Мир Мир!• 15 октября 2022

Ви б виїхали в США чи розійшлися б з чоловіком?

Данні такі: зараз в США, приїхали 2 тижні тому, сюди я ніколи не хотіла, як і в Європу ( в плані імішрації, хоч була можливість і там і там).
В Україні будинок, бізнес ( зараз працювати стало важче і грошей меньше але 2-3 тис приносить), авто і відносно тихий регіон ( хоч я противник таких поділів коли в країні війна, але будуть питати..
Чоловік просто благав виїхати сюди, в нього є план отримати тут одну ліцензію працювати і досить довго заробляти, але на це потрібно мінімум 9 місяців, а якщо він буде працювати то і цілих 12.
Він мову знає ідеально і не одну.
Я так собі, дуже слабо.
Приїхали зняли одне житло на тиждень, інше на тиждень, зараз знайшли на постійне місце проживання будинок на двох із старшою жінкою. Будинок симпатичний, жінка приємна. Авто в нас немає тут.
Документи всі вже оформили. Чекаю поки прийде дозвіл на роботу.
І не розумію для чого мені от це все, ким я буду працювати маючи такий низький рівень мови( ясно що вивчу і тд) але я не розумію навіщо мені це все, навіщо дити в чужому домі, їздити на автобусі з бомжоватими особами? Я не можу стдіти вдома і сидіти без діла. Я не впевнена що витримаю цей рік поки він отримає ліцензію.
От реально я істерю і плачу, сварюсь з чоловіком хоч люблю його.
В когось була схожа ситуація?
п.с дітей в нас немає
Результат:
вже голосів: 58
49 (84.48%) Обрала б США і чоловіка
9 (15.52%) Вернулась би додому і будь що
Банан-барабан• 15 октября 2022
Не поспішайте повертатись. Дайте йому і собі трохи часу.
А ваш бізнес в Україні буде працювати без вас?

На привозе• 15 октября 2022
Залишилася б з чоловіком, звісно. Нехай вас забеспечує поки що, а через рік буде видно. За цей рік можна і мову вивчити за бажанням. Я навпаки сиджу в Україні з дитиною заради сім´ї
автор Мир Мир Мир! • 15 октября 2022
Ответ дляБанан-барабан
Буде працювати, але не так як зі мною, залишила на маму + доводиться по ночам їй допомагати
Чеширская кошечка• 15 октября 2022
Очень люблю мужа🙏, но себя больше.
Делаю в этой жизни только то, что хочу.
Жить там, где не до души, не смогла бы.
бювет_в_обед• 15 октября 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
Я б поїхала додому,приїхала б коли чоловік отримав ліцензію
автор Мир Мир Мир! • 15 октября 2022
Ответ дляНа привозе
Тут питання навіть не в забезпеченні, з голоду я тут не помру.
Питання в тому заради чого тут стдіти, як щодня плюси шукати?
Розумієте, я якщо дуже захочу я ту мову швиденьку підтяну, а я не хочу зовсім, просто не розумію в чому радість і перспектива находження тут
Малявка-козявка• 15 октября 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
Якщо бізнес можна втримувати дистанційно, то тримайте, і продовжуйте жити в америці. Через рік, зможете вирішити, чи варто залишатися там де є зараз, чи повернутись додому. В дома все ж залишається заробіток, то ж повернутись зможете не на пусте місце.
Козяка-маляка• 15 октября 2022
я быосталась
автор Мир Мир Мир! • 15 октября 2022
Ответ длябювет_в_обед
Дуже примарна перспектива, фактично дорівнює 0 знову сюди приїхати

черная мамба• 15 октября 2022
Успокойтесь. Учите язык. Купите недорогую тачку и катайтесь. Со временем, поймете, что к чему, найдете себе дело по душе. Радуйтесь, что вы вместе с мужем и в безопасности, а не трясетесь в подвале или места себе не находите, когда муж на передовой, а с ним связи нет.
автор Мир Мир Мир! • 15 октября 2022
Ответ дляЧеширская кошечка
Очень люблю мужа🙏, но себя больше.
Делаю в этой жизни только то, что хочу.
Жить там, где не до души, не смогла бы.
От і я думаю, валити вже чи ще потерпіти, притертись, може сподобається
автор Мир Мир Мир! • 15 октября 2022
Ответ длячерная мамба
Я все розумію і розумію в якій ситуації багато хто тут, саме тому, довго не хотіла піднімати тут свою тему.
Заспокоїтись поки не можу, наче найшло щось на мене
Чеширская кошечка• 15 октября 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
Если желаете усилием воли влюбиться в страну, то проявите к ней интерес. Чем больше внимания на то, что Вам нравится, восхищения вслух, благодарности, пусть даже за мелочь и тд., тем быстрее влюбитесь.
Гидроусилитель руля• 15 октября 2022
Ви не розумієте свого щастя, мій чоловік, навпаки, виїхати не може і все дуже складно
На привозе• 15 октября 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
А в якій сфері бізнес? Можливо схоже щось в сша відкрити? Можливо за допомогою чоловіка або в кредит?
Мира всем• 15 октября 2022
Я б точно обрала чоловіка. Все разом, бо родина. Або разом там, або разом вертатись.
автор Мир Мир Мир! • 15 октября 2022
Ответ дляЧеширская кошечка
Я ось це і стараюсь робити. Можливо, зараз не дуже виходить тому що стикнулась з нереальною бюрократією, виходом із зони комфорту.
Хоча, всі хто знає нас і знайомий з переїздов в США що ми за 10 днів зробили всі процедури включаючи фізичну адресу, оренду квартири і номер телефону разом з дозволом на роботу
Не стесняюсь• 15 октября 2022
Ви на основі чого в сша знаходитеся?) І дуже прямо цікаво на основі чого ви збираєтеся отримати дозвіл на роботу
автор Мир Мир Мир! • 15 октября 2022
Ответ дляНа привозе
Нерухомість. Так, це можливо, я якщо в‘їду в схему і захочу, я відкрию без всяких допомомог)))

Gala_la_la• 15 октября 2022
Я правильно зрозуміла, що це лише на рік? Ну сприймайте це як довгу відпустку/експіріенс, можливість вивчити англійську. У вас така істерика наче ви дружина декабриста виїхали на 10 років до сибіру. Переїдьте в інший штат, вони усі різні. У вас проблема висмоктана з пальця.
автор Мир Мир Мир! • 15 октября 2022
Ответ дляНе стесняюсь
На основі того на основі чого і знахожусь в США
На основі програми U4U
автор Мир Мир Мир! • 15 октября 2022
Ответ дляGala_la_la
Так, в мене така істерика.
Чесно, сама не розумію чому. Я не панікер і не істеричка. Ще підкреслю що протягом року я нікуди звідси виїхати не зможу, навіть на день
vihola• 15 октября 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
Купіть авто і не їздіть з «бомжами».
Знайдіть подружок, ходіть по кафе, салонах і магазинах.
З чоловіком на вихідні кудись їдьте, літайте.
vihola• 15 октября 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
Так, в мене така істерика.
З міста не можна виїхати?
Дама с заначкой• 15 октября 2022
Найти плюсы везде можно.

Я бы занялась чем-то там. Бизнес или хобби. Язык по-любому подтягивать - меня, например, все новое только подстёгивает идти дальше. И без мужа я бы сама не смогла сидеть.

Но это же только мое личное мнение.

А у вас оно совсем другое.

Вам нужно от своих желаний отталкиваться, а не от чужих желаний, условий и перспектив.....
автор Мир Мир Мир! • 15 октября 2022
Ответ для vihola
З міста не можна виїхати?
З країни
Тільки не пишіть що штати великі, мене дратує сам факт що ти невиїзна
Gala_la_la• 15 октября 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
Так, в мене така істерика.
Сша дуже, дуже велика і різноманітна країна, з дуже різної географією, вам життя не вистачить усе подивитись. Нащо кудись виїзжати? Ви й не помітете як сплине рік. Не ламайте собі і чоловіку життя істериками. Купіть авто і пропийте якісь бади з айхьорбу для нервів.
Чеширская кошечка• 15 октября 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
Ну видите) у Вас замечательный потенциал быстрого создания результатов и Вам благоволит вселенная.
Пользуйтесь в удовольствие и уделяйте внимание тому, что Вам нравится.
Раз Вы всё равно другого выхода не видите, то лучше строить своё счастье, чем развод и потерю любимого мужчины.
vihola• 15 октября 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
З країни
Реально великі.
Не стесняюсь• 15 октября 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
На основі програми U4U
Я свій tps отримала 2 тижні тому
А подалася самі розумієте коли. Вїхали 26 лютого
Тут все повільно. Не розраховуйте на швидкий результат