ДолькиКабана• 17 октября 2022

Неприємна ситуація зі знайомою

Маю знайому, яка зараз через війну в маленькому місті. Раніше жила в моєму, але зараз втратила роботу і не може оплатити оренду, тож поїхала до батьків.
Я кілька разів на її прохання купувала і пересилала їм певні речі, яких у них не було. Ліки там, солодощі, які любить її донька, на початку квітня навіть прокладки. Грошей не брала, було її шкода, вона так і без роботи.
Нещодавно вона попросила купити і також переслати новою поштою кілька пляшок алкоголю (у нашому місті є виробник смачних наливок по хорошій ціні). Сказала, що усе оплатить, але тепер я розумію, що вочевидь розраховувала на те, що я й цього разу відмовлюся брати з неї гроші. Але ж алкоголь - це не ліки, не необхідність. Тож я додала від себе шоколадку малій, але прислала для оплати чек і номер карти, посилку на новій пошті теж за її рахунок відправила.
Тепер вона мені пише, що доставка вийшла дуже дорогою і вона на таке не розраховувала. Ну так, упаковка вийшла недешево, але ж ми про скляні пляшки говоримо, очевидно, що їх пересилка з упаковкою дешевою не буде. Посилку вона забрала, доставку оплатила (мотивувала тим, що їй вони потрібні на ювілей мами), але гроші на картку мені не відправляє - мовляв, я мала б її попередити, що пересилка вийде як половина вартості алкоголю. І наче така дрібниця - ціна питання 300 грн, не збіднію на них. Але так неприємно на душі стало. Ясно, що це остання річ, яку я купила на її прохання. Але відучора не відпускає ця ситуація.
Tedik• 17 октября 2022
Обнаглела тетя.
Отпустите ситуацию.
Гербалайф и Ко• 17 октября 2022
Свинья ваша знакомая
Кондуктор троллейбуса• 17 октября 2022
Капец(
Мядуза аля моргонер• 17 октября 2022
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Капец(
Ага
Миллениалка• 17 октября 2022
Радуйтесь, что от вас отпал этот балласт
Голубая фишка• 17 октября 2022
Прекращайте эту благотворительность
ХикориДикори• 17 октября 2022
Откуда Вам знать стоимость отправки бутылок НП, странная очень Ваша знакомая. Но скорее наглая. Скиньте ей ещё раз номер карты и сумму с припиской - наверное тебе не дошло, что-то вайбер глючит, я рассчитываю на эти деньги
Любовь Калистратовна• 17 октября 2022
Теперь вы знаете что ее дружба стоит всего 300 грн. Неужели ща этим надо переживать?
Бронетапок• 17 октября 2022
Не постесеяйтесь ей напомнить, что ждете на карточку деньги.
автор ДолькиКабана • 17 октября 2022
Ответ дляМиллениалка
Знаєте, не сприймала як баласт, для мене це по-людськи було. Незнайомі люди з усього світу передають нам гуманітарку, селять у себе безкоштовно, а тут знайома людина в складній ситуації, і стосунки в нас були не те щоб як у близьких подруг, але цілком приятельські.
ПлакалаВАвтомобиле• 17 октября 2022
Ответ дляДолькиКабана
вам надо было написать номер карты и до покупки алкоголя попросить прислать деньги. и покупать в итоге за ее деньги. что-то вы сильно добрая.
Наездница• 17 октября 2022
Вообще не надо было бесплатно покупать и отправлять. Люди наглеют от доброты
ТрамвайGirl• 17 октября 2022
Ответ дляДолькиКабана
Уже можно было отказать,так как это бухло,не предмет первой необходимости. Нет денег на алко,празднуй чаем. Лучше б за эти деньги котам бездомным корма купить
Вишневка• 17 октября 2022
Изначально все у вас не правильно , автор . Надо было сказать , что сейчас у вас свободных денег нет и поэтому вы залюбки виконаете всі ії забаганки , але хай вона сперше переведе кошти. Что бы вы могли оплатить ее алкоголь . И я бы обязательно спросила ее - понимает ли она во сколько может обойтись пересылка стеклотары .
чТО БЫ НЕ ВОЗНИКАЛО НИ КАКИХ НЕДОРАЗУМЕНИЙ И НЕПОНЯТОК НУЖНО НАУЧИТСЯ РАЗГОВАРИВАТЬ НА БЕРЕГУ ИЗНАЧАЛЬНО , А НЕ В ЛОДКЕ
автор ДолькиКабана • 17 октября 2022
Ответ дляНаездница
Є таке, теж тепер розумію, що привчила до цього. Тоді це здавалося правильним.
ДаЗдраПерма• 17 октября 2022
Знаете,если вы об этом думаете и так долго храните в голове, то прекращайте заниматься благотворительностью. Или делай добро и бросай его в воду
Чумачечая Весна• 17 октября 2022
Як казала моя подруга:Дякую,Боже,що взяв грошима.
Гага Газу• 17 октября 2022
Так доброта наказуема, вы с самого начала лох, но отправить алкоголь без предоплаты-ЛОХ вдвойне
Color never seen before• 17 октября 2022
Ответ дляДолькиКабана
Дуже шкода. Деякі люди замість вдячності думають що ви вже їх всиновили і нагліють. це вона мала б думати скільки вартує переслати алкоголь, а не ви і хоч поцікавитись цим питаннфм. А тепер претензії.
ИМХОля• 17 октября 2022
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
Автор не сильно добра,а нормальна,людяна дівчина. Вот трапляються такі люди. Відвалився баласт,забудьте за цю подругу.
В Польщі з моєю сестрою були ну прямо сильно добрі поляки,поселили у себе, так, держава компенсувала їм прожиття,але м´ясо,молоко,покупки смаколиків і душевну підтримку ніяк ніхто не компенсує. Чоловік,в якого вони жили, потім допоміг спакувати речі,купив мішки смаколиків, завіз на пошту ці ящики і оплатив відправку вУкраїну,щоб моя сестра з дітьми верталась комфортно поїздом без баулів,а спокійно потім забрали з чоловіком з нової пошти.
Є щирі люди,а є такі,як ця знайома
С перепою• 17 октября 2022
Ну я б изначально предупредила о стоимости всего, что б потом не было таким сюрпризом
ИМХОля• 17 октября 2022
Ответ дляГага Газу
Автор не лох,а людина,яка намагалась допомогти.
Божоле• 17 октября 2022
Жерсть...Знаєте вираз: хто везе - того й поганяють. Це про Вас. І про мене.
Помилуйте мадам• 17 октября 2022
Утром деньги - вечером стулья.
Зачем вы покупали за свои?
Сказали бы, что свободных денег нет.
Гага Газу• 17 октября 2022
Ответ дляИМХОля
И в итоге оказалась лохом, те же прокладки, пошла б та знакомая и вату и марлю купила бы в аптеке, ничего не случилось бы с ней, но в аптеке же платить надо, а так автор лошица бесплатно все выслала.
МЕСТО_Встречи• 17 октября 2022
Перестаньте з нею спілкуватися, халяву шукає
Мудрецыха мира сего• 17 октября 2022
Наглость. Офигела знакомая. Алкоголь и сигареты никаким боком к гуманитарке не относятся. Нет денег- не покупай.
Федорино Горе• 17 октября 2022
Вот поэтому я никому и не помогаю.
Джинцы на Флиси• 17 октября 2022
автор, а как она объяснила необходимость этих наливок (да еще и не одну бутылку) и почему не купила у себя?
Кондуктор маршрутки• 17 октября 2022
Вы попали в ту ситуацию, где люди беднее вас, считают что если вы богаче и лучше устроены в жизни - то вы им обязаны)) это как запад нам должен оружие, это как донецкие приехали в 2014 в Киев и.т.д.и говорили, что мы им должны.