ДолькиКабана• 17 октября 2022
Неприємна ситуація зі знайомою
Маю знайому, яка зараз через війну в маленькому місті. Раніше жила в моєму, але зараз втратила роботу і не може оплатити оренду, тож поїхала до батьків.
Я кілька разів на її прохання купувала і пересилала їм певні речі, яких у них не було. Ліки там, солодощі, які любить її донька, на початку квітня навіть прокладки. Грошей не брала, було її шкода, вона так і без роботи.
Нещодавно вона попросила купити і також переслати новою поштою кілька пляшок алкоголю (у нашому місті є виробник смачних наливок по хорошій ціні). Сказала, що усе оплатить, але тепер я розумію, що вочевидь розраховувала на те, що я й цього разу відмовлюся брати з неї гроші. Але ж алкоголь - це не ліки, не необхідність. Тож я додала від себе шоколадку малій, але прислала для оплати чек і номер карти, посилку на новій пошті теж за її рахунок відправила.
Тепер вона мені пише, що доставка вийшла дуже дорогою і вона на таке не розраховувала. Ну так, упаковка вийшла недешево, але ж ми про скляні пляшки говоримо, очевидно, що їх пересилка з упаковкою дешевою не буде. Посилку вона забрала, доставку оплатила (мотивувала тим, що їй вони потрібні на ювілей мами), але гроші на картку мені не відправляє - мовляв, я мала б її попередити, що пересилка вийде як половина вартості алкоголю. І наче така дрібниця - ціна питання 300 грн, не збіднію на них. Але так неприємно на душі стало. Ясно, що це остання річ, яку я купила на її прохання. Але відучора не відпускає ця ситуація.
Джинцы на Флиси• 17 октября 2022
Ответ дляФедорино Горе
Вот поэтому я никому и не помогаю.
ну это тоже крайность
Пописанная парта• 17 октября 2022
Ответ дляБронетапок
Не постесеяйтесь ей напомнить, что ждете на карточку деньги.
А я б не нагадувала, а подивилася чи скине сама. Чи є крихти совісті. Ні, то ні. Грош ціна такій дружбі.
Просто користуватися людиною і отримувати все на халяву?
Мене це бісить дико. В моєї доньки така подружка мала нарісувалася.
За цукерки дружить, без цукерок проганяє «йди звідси, ми тут з Настею маємо розмову». А моя проковтне обіди і вибачає.
Не знаю як їх роз‘єдняти зовсім!
Фу!
Не знаю як їх роз‘єдняти зовсім!
Фу!
Федорино Горе• 17 октября 2022
Ответ дляДжинцы на Флиси
ну это тоже крайность
Это не крайность. Это мое отношение к людям и жизни
Пописанная парта• 17 октября 2022
Ответ дляГага Газу
Так доброта наказуема, вы с самого начала лох, но отправить алкоголь без предоплаты-ЛОХ вдвойне
Не лох вона!
Я б так само допомогла ліками, цукерками чи прокладками, бо війна, бо треба один одного підтримувати. Але коли така от фігня, тоді просто відкрилися очі. Але автор не лох, автор совісна і чуйна людина. Людина!
Цінуйте таких людей, а не відбивайте в них бажання допомогти своіми «лох»!
Бронетапок• 17 октября 2022
Ответ дляПописанная парта
Не знаю як їх роз‘єдняти зовсім!
Фу!
Не знаю як їх роз‘єдняти зовсім!
Фу!
Таких нахалок нужно ставить на место.
Своей дочке объясните, что дружбу не стоит покупать. Не будете давать конфет ее псевдоподруга исчезнет.
ДолькиКабана
• 17 октября 2022
Ответ дляДжинцы на Флиси
автор, а как она объяснила необходимость этих наливок (да еще и не одну бутылку) и почему не купила у себя?
Вони там не продаються, це місцевий виробник. Я не питала про необхідність, це ж не щось кримінальне, хотіти алкоголю. Вона написала, що оплатить сам алкоголь і його пересилку, але тепер розумію, що розраховувала, що я як і раніше, зроблю їй подарунок, бо я не думаю, що можна було не усвідомлювати, що пересилка не буде дешевою, там і вага кілька кг без упаковки, і скло.
Буде мені уроком брати передоплату в подібних випадках.
Пописанная парта• 17 октября 2022
Ответ дляБронетапок
Таких нахалок нужно ставить на место.
Дякую!
Ця «подружка» щей невихована, підла і хитра. Моя починає сама набиратися такого трохи, я одразу присікаю. Але присікти треба оту «дружбу»
Джинцы на Флиси• 17 октября 2022
Ответ дляДолькиКабана
она не только наглая, но даже не стесняется это скрыть(( и не имеет благодарности за все то, что вы делали для нее ранее.
странно, что вы ее раньше не раскусили.
неужели не было звоночков?
странно, что вы ее раньше не раскусили.
неужели не было звоночков?
Джинцы на Флиси• 17 октября 2022
Ответ дляПописанная парта
Не лох вона!

Ответ дляС перепою
Ну я б изначально предупредила о стоимости всего, что б потом не было таким сюрпризом
Что значит предупредила ? Это автор что ли продаёт наливки на постоянной основе и знает сколько выходит доставка ? Ее попросили оказать услугу , она ее выполнила . Все остальное ее не касается
Просто приятельница наглая из серии ей все должны
Аноним НаВсеГда• 17 октября 2022
Ответ дляС перепою
Я думаю, если она знала про наливки и их особенности, то прекрасно знала и цену тех наливок.
А про доставку я вообще молчу, малюсенькая посылочка стоит 60 грн, неужели она за это время ни разу больше ничего не заказывала из других мест и прямо таки думала, что бутылочная посылка будет стоит 45.
Мядуза аля моргонер• 17 октября 2022
Ответ дляПописанная парта
Не лох вона!
Да это злобные тетки пишут, которые сами могут других обобрать, а потом насмехаются. Но они несчастные и озлобленные
ДолькиКабана
• 17 октября 2022
Ответ дляКондуктор маршрутки
Вы попали в ту ситуацию, где люди беднее вас, считают что если вы богаче и лучше устроены в жизни - то вы им обязаны)) это как запад нам должен оружие, это как донецкие приехали в 2014 в Киев и.т.д.и говорили, что мы им должны.
Не змогла пройти мимо вашого коментаря, в мене з цього приводу інша думка. Захід має нас підтримати не суто тому, що ми бідні, а для того, щоб будь-хто, хто захоче розпочати подібну війну, бачив, що у цього будуть серйозні наслідки. Грубо кажучи, гідна відповідь на початок війни - запорука миру в майбутньому. Бо рашка точно не заспокоїлася б на захопленні України, але тепер саме гідну відсіч з боку України можна вважати запорукою миру в інших країнах, рашки просто немає ресурсу захоплювати далі по одній слабші країни, поки всі роблять вигляд, що їх це не стосується.
Мядуза аля моргонер• 17 октября 2022
Ответ дляДолькиКабана
Не расстраивайтесь. У всех бывают проколы. А знакомая ваша глупая, потеряла хорошую подругу за какие то 300 грн. Потом будет удивляться, странно, почему с ней не общаются
Кондуктор маршрутки• 17 октября 2022
Ответ дляДолькиКабана
Я бы очень хотела, чтобы это было так. Но вы глубоко заблуждаетесь...Все знают, что эту войну можно было бы закончить быстро. Но никто за нас идти умирать - не готов, и не будет. Ни европейцы, ни американцы, они не пустят своих детей умирать за нашу страну, которая для них на уровне зимбабве.
ДолькиКабана
• 17 октября 2022
Ответ дляКондуктор маршрутки
Так, з цим згодна. І десь навіть їх розумію, своя сорочка і свої люди завжди ближчі. Тому й роблять те, що можуть зробити безпечно для себе - дають зброю і супутні товари. Але це не благодійність, це і в їх інтересах теж, якщо, звичайно, не хотять щоб у Європі жили за законом джунглів.
С перепою• 17 октября 2022
Ответ дляdiana2201
А я считаю, что алкоголь можно вернуть в магазин, если доставка обойдётся дорого.,
Ну по крайней мере так бы сделала я
С перепою• 17 октября 2022
Ответ дляАноним НаВсеГда
Ну вот поэтому это все надо было уточнять
Плакат с автографом зимы• 17 октября 2022
обійшлася би без алкоголю вона, а взагалі буде уроком вам, я колись так само в кумовство вляпалась, було багато претензій і очікувань від мене, а самі ми голі і босі
Аноним НаВсеГда• 17 октября 2022
Ответ дляС перепою
Про всё уточнять полность согласна.
Утка_в_тапках• 17 октября 2022
Отпустите ситуацию, пусть она переживает, что такая бессовестная, а не вы. От этой ситуации только она потеряла Человека.
ЛеньГуглить_правда• 17 октября 2022
Ответ дляДолькиКабана
Если не секрет-сколько вышел алко и отдельно пересылка?
С перепою• 17 октября 2022
Ответ дляLediBlac
как ? купить вино. прийти на почту и прицениться в процессе? А потом позвонить и уточнить не дорого ли ей доставка алкоголя? А если дорого- что с бутылками делать?
Ну говорю, так бы сделала я.
Сначала уточнила стоимость пересылки, потом бы шла в магазин за алкоголем.
И без оплаты б ничего не слала т не покупала б за свои
ЭмчЭндЭм• 17 октября 2022
Ответ дляС перепою
Поставила себя на место автора. Ну пришла бы я на почту, узнала бы цену доставки, когда уже запаковано. И что, что теперь уже обсуждать? Позвонить приятельнице, можно, конечно, но с таким отношением она запросто сказала бы ’ой нет, тогда не надо, мне дорого’) А все уже куплено и упаковано)
Автор не продавец, который обязан предоставить покупателю максимум информации. Если приятельница попросила купить и переслать ей что-то, то это её в первую очередь забота - узнать цену вопроса. Если её эта сумма интересует)
Шкура Шуры• 17 октября 2022
Та жінка напевно не рахує чужі витрати. Попередні теж посилки оплачували ви чи все таки вона запитувала хоча б про вартість?
Ситуація неприємна, але відпустіть. Це найкраще що можна зробити. Просто відпустити і більше не спілкуватися.
Гу го гу го гу• 17 октября 2022
Ви їй уточніть, що окрім доставки ви вже оплатили маршрутку і своїми рученьками несли її наливки.
Не гавкаю- но охраняю• 17 октября 2022
Сука она. Хотела чтобы вы за все заплатили. Такая бедная и несчастная, что других людей за наливкой посылает. Слов нет, ненавижу таких хитрожопых.