Царевна Лягушка• 20 октября 2022
Що зробити щоб схуднути на лиці?
Два з половиною місяці ходжу в зал. Режим харчування змінила. Схудла за цей час на 12 кг. По об´ємах помітно. І штани які купувала місяць тому вже великі, а лице це просто жах така пачка, можливо якийсь масаж, чи ще якісь дієві способи
Гербалайф и Ко• 20 октября 2022
Автор, радуйтесь, как только лицо начнет худеть, оно обвиснет, появятся были и морщины. Вы правда этого хотите?
Точная копия плова• 20 октября 2022
в мене навпаки , лице дуже худе (
Хоч худнути і треба , але тоді ще більше схудне …
Царевна Лягушка
• 20 октября 2022
Ответ дляГербалайф и Ко
Та хоч би трішки , про зморшки правда на шиї відразу з´явились. Але коли за щоками очей не видно
АсобеннАя• 20 октября 2022
Я видалила комки біша і зробила ліпосакцію підборіддя + колола ще ліполітики
ГоспожаБеладонна• 20 октября 2022
Силиконовые банки по массажным линиям очень хорошо убирают жир на лице, проверено.Банки брала на Мейкапе
Цыпка• 20 октября 2022
Ответ дляГоспожаБеладонна
І розтягують шкіру. А якщо ще й купероз, то не можна взагалі
ГоспожаБеладонна• 21 октября 2022
Купероза у меня нет, кожа плотная, и не растянула, а наоборот, появились чёткие скулы и подбородок.Есть фото у меня до и после, разница хорошо видна.Хотя,соглашусь, нужна правильная техника выполнения, чтоб не навредить, как и во всём остальном.