Вилами по воде• 20 октября 2022

Продолжение темы…оформления группы по инвалидности

Нічого не платили комісії, бо по здоров’ю вже з 2000 р лікарі радили оформити групу, але що вона дає? Ніяких пільг.
Втратили майно. Чекаємо компенсацію від держави. Черга. Вирішили, може група щось дасть. Оформимо.
З кінця липня збирав документи, обхід всіх спеціалістів, аналізи і тд.

Сьогодні останній штрих-комісія.

Через кілька годин після вручення виписки про присвоєння групи:
- Ви нічого не забули ? Нічого не загубили ?
- Ні…тримаю в руках (перевірив у кишені)
- Гаманець, точно не загубили?
- Хай вам щастить!

По інтонації зрозуміли «ви нам нічого не дали»…
Цікаво вийшло.
Неочікувано.
СережкинаЯ• 20 октября 2022
Знайомий оформлював в травні. Просто завіз документи, навіть не був на комісії. Через тиждень (точно не пим’ятаю) просто ще раз приіхав і забрав ту довідку. Взагалі, ніхто і нічого не казав.
автор Вилами по воде • 20 октября 2022
Мабуть розбалувані вони.
Чекають від кожного.
Я инженер, меряю от 1• 20 октября 2022
Ответ дляВилами по воде
Мабуть розбалувані вони.
Чекають від кожного.
у меня было приблизительно также, но в повышенной интонации в лице пожилой и очень неприятной женщины - зав МСЭК. Я оформляла инвалидность маме - резекция желудка (онко), врач была хамовита и решила еще раз заставить мою маму пройти медосмотр (он был пройден за пару недель). Связи были, но я думала - ну люди же там работают, а не звери. Я молча встала и пошла к глав. врачу, через день - эта пожилая дрянь мне сама позвонила пригласила - прийти и получить все документы.
Уси Пуси• 20 октября 2022
Мій чоловік робив групу без хабаря. Ніхто не натякав навіть.
автор Вилами по воде • 20 октября 2022
Цей дзвінок, як докір можна сприйняти?