Оябунчик• 20 октября 2022

Купила гайд по схудненню, я дура?)

Ніколи не розуміла людей які купують якісь гайди в інтернеті, курси. Все ж є у вільному доступі, а на рахунок дієт тим більше. Але ні, замотивувалась історією певної дівчини, стало цікаво як схудла саме вона і її секрети, і купила -_- Коштує 150грн, ніби і недорого, але думаю чи правильно я вчинила)))
12 галюцинаций• 20 октября 2022
Так що саме ви купили? Книгу?
PORKA• 21 октября 2022
Та ладно…моя маман заказала химию за 8000грн и теперь просит заплатить за её квартиру))вот это глупость)
Манка Я• 21 октября 2022
Так, ви вчинили правильно
Показушница• 21 октября 2022
Ну на 150 грн вы теперь точно худее будете)
автор Оябунчик • 21 октября 2022
Ответ для12 галюцинаций
Так що саме ви купили? Книгу?
Ні, там типу онлайн книга невелика. Але ще не скинула мені дівчина, чекаю(
Балаболка• 21 октября 2022
Ви напевно конструктор меню купили?
І чогось думаю, що ім‘я дієтолога Оксана
Я вгадала?
12 галюцинаций• 21 октября 2022
Ответ дляОябунчик
Ну так книгу)
Історію)
Нічого поганого немає в цьому. Можливо то Ваша мотивація
Подставка для припева• 21 октября 2022
Ответ дляОябунчик
Міла Гриценко чи Марта?
Бентливуман• 21 октября 2022
С миру по нитке- голому рубашка,)) это как продать херню за дешево,но миллиону придурков))
Зайканалужайке• 21 октября 2022
Те як та дівчина схудла не факт що вам допоможе) у кожного своя індивідуальна система схуднення)
Одноклассница• 21 октября 2022
Якщо жаба за те, що віддали гроші змотивує і ви отримаєте результат бажаний- то чудово. Гарний настрій, легкість і задоволеня собою прийде бонусом
Chakra• 21 октября 2022
Моя родичка в інсті знайшла дівчину яка онлайн тренувала, коштувало до війни 500 грн. Вона дієти складала та вправи кудись там відео присилала. Так от моя родичка скинула дуже классно вагу! Але я бачила ті тренування, то капець, важкувато на початку звичайно. Але скинула вагу і тіло гарне тепер.
Так що думаю не даремно витратили 150 грн)) Тим паче що вже думати даремно чи ні, якщо купили.
КРАСА-КОСА• 21 октября 2022
Ну так купили вже! Якщо зараз дівчата напишуть, що даремно? То що? Повернете? Купили тай купили. Читайте- практикуйте
Chakra• 21 октября 2022
Ответ дляОябунчик
Аааа, книгу...
Подставка для припева• 21 октября 2022
Головне що не дорого. Не 699 як фігня у Колориста
Коленная ложечка• 21 октября 2022
Ой, я сама такая, просто потому что лентяйка.
Мне проще взять кем-то составленное меню, готовить и питаться по программе, чем самой придумывать.
Скоро будет год как я похудела на 20кг, с февраля набрала 8кг. Хоть тресни, не получается сбросить, занятия четыре раза в неделю, ПП, и вес стоит, а иногда ещё и растёт.
Купила меню с большим дефицитом калорий, не буду ходить на занятия пока.
Показушница• 21 октября 2022
Что купили- отрабатывайте по полной, тогда не зря будет
Показушница• 21 октября 2022
Какая у вас зп?
автор Оябунчик • 21 октября 2022
Ответ дляПоказушница
Какая у вас зп?
12-15
Показушница• 21 октября 2022
Ответ дляОябунчик
12-15
За 10 к в месяц, гарантирую вам скорейшее похудение) через год верну деньги на новый гардероб)
Детектор лжи• 21 октября 2022
так вы уже купили.зачем об этом думать?
начинайте худеть.книжка за вас не похудеет.
мистерЛяпсус• 21 октября 2022
автор, всего 150 грн, успокойтесь) просто следуйте тому гайду, потом расскажете о результате
Аноним Советчик• 21 октября 2022
У Маши в инсте?)
Молчалка• 23 октября 2022
Автор, вы уже начали читать? Как гайд?