Вітаю. Купила квартиру у Львові в новому будинку, планую починати ремонт.
Прошу порекомендувати вашу бригаду, роботою яких ви лишилися задоволені. Прошу не рекламувати фірми з купами накруток, а лише тих з ким мали справу і лишилися задоволені, Хто не дурить, кому можна довіряти гроші. Серйозних порядних хлопців.