пу_пугренчик• 22 октября 2022
Залили повний бак бензину, без моєї згоди, як діяти?
Їхала за місто, на виїзді, на заправці сказала заправщику який бензин, все...на касі озвучила номер колонки, бензину, суму. Мені заправили повний бак, такої суми я не мала, оплатила на скільки розраховувала.Карту клієнта в мене не взяли.Сама дала номер телефону свій, з доброї волі.І ось питання, мені не передзвонили, а передзвонили моєму чоловікові, який взагалі в іншому регіоні, з вимогою віддати грош за бензин, і де вони взяли номер телефона? Приват банк роздає, бо інакше не розумію...
пу_пугренчик
• 22 октября 2022
Ответ дляБелая и пушистая
Добре, що на машину є гроші.
До чого це, є різниця 10 літрів і 40?
Грибной_Дождик• 22 октября 2022
На мою думку,вам мали надати послугу на ту сумму на яку ви замовили.Все що зверху або за рахунок компанії або нехай зливають.
пу_пугренчик
• 22 октября 2022
Ответ дляSaBllya
Я не в курсі як правильно, але я вважаю що ви маєте право не платити.
Так вони і сказали не платити, і карту не брали, але я совість маю, хоч не планувала такі витрати...Звідки в них телефон чоловіка?
Леди_в_ночи• 22 октября 2022
Врушка.
Всегда подаётся столько бензина сколько оплачено.
Там насос - на насосе датчик и больше не нальют НИКАК.
Леди_в_ночи• 22 октября 2022
Ответ дляпу_пугренчик
Удалено администрацией...
пу_пугренчик
• 22 октября 2022
Ответ дляЛеди_в_ночи
Врушка.
Ідіть лісом, в мене є всі фото з заправки, і чек на суму, яку оплатила я.
Детские_Будут?• 22 октября 2022
Ответ дляпу_пугренчик
А чому не сказали скільки заправити. За звмовчуванням це повний бак. Але якщо кажеш 10 літрів, ніколи не нальють 20
В танке• 22 октября 2022
Люди ошиблись, смотреть по вашему
денежном состоянию , просто бедные люди с копеечной зарплатой ошиблись, если вам не жалко и проблемы с деньгами не платите, а если вам через неделю все равно покупать , то наверное проще заплатить, я б заплатила, все равно заправляться
Леди_в_ночи• 22 октября 2022
Ответ дляпу_пугренчик
Удалено администрацией...
интайм_не_предлагать• 22 октября 2022
Ніколи з таким не зустрічалася.Платиш і стільки заливають.
Булку Дай• 22 октября 2022
Ответ дляЛеди_в_ночи
Врушка.
Нальют, нам газ так залили недавно, больше чем мы оплатили
english book• 22 октября 2022
Ответ дляпу_пугренчик
В них є СБ,яке вміє знаходити людей в разі потреби.
Десь засвітив ваш чоловік свій номер.В якомусь месенджері,чи будь де.
Також,якщо він клієнт банку,то ці телефонні бази давно гуляють в інеті.
Белая и пушистая• 22 октября 2022
Ответ дляSaBllya
Не звертайте уваги, вона не знає різниці бо машини не має. Заздрість(
Удалено администрацией...
Надежда наш компас• 22 октября 2022
Это только за границей вы заправляетесь сколько нужно,а потом идёте и платите.В Украине такого нету.Вы троль
Надежда наш компас• 22 октября 2022
Ответ дляпу_пугренчик
И что? Это не доказывает ничего
пу_пугренчик
• 22 октября 2022
Коли я відстояла чергу, назвала номер колонки та суму, касир перепитала номер колонки, та сказала, що машину вже заправлено по смарт карті та озвучила суму!
Булку Дай• 22 октября 2022
Это виноват оператор, которому вы платили деньги, он ошибся, он пусть и оплачивает в таком случае. Но мне было жалко человека, я бы оплатила.
пу_пугренчик
• 22 октября 2022
Ответ дляНадежда наш компас
Ще раз, в них був якийсь збій, вони це визнали! Мене цікавить звідки взяли номер телефона чоловіка?я залишала свій.
Люблю_джаз• 22 октября 2022
ой, ну бывает
друг заправился, списали деньги с карты, спустя время эти деньги ему вернулись, какае-то ошибка была, получилось что у него и бензин и деньги
1 раз на 1000000 случаев может быть
заправка от этого не обеднеет
1 раз на 1000000 случаев может быть
заправка от этого не обеднеет
Куплю орехи• 22 октября 2022
Ответ дляЗілля до весілля
Вы врёте, оплата и потом бензин в бак
А как же заправка до полного бака? Мы всегда так заправляем, говорим до полного, заправляют и потом оплачиваем. Возможно оператор вместо суммы ввел до полного и получилось вот так
Надежда наш компас• 22 октября 2022
Ответ дляпу_пугренчик
Не платите,вы имеете право на это.Пусть подают в суд.Номер телефона привязан к карте клиента,у меня тоже мужа карта.Ну позвонили и все
пу_пугренчик
• 22 октября 2022
Ответ дляБулку Дай
Я про це і говорю...Вона сьогодні дзвонила чоловікові, чому не мені? Я маю і чек і фото з колонки. Я платила картою Джуніор, дитячою, хто здав номер телефона?
Госпожа Белладонна• 22 октября 2022
Ответ дляпу_пугренчик
Чому чоловік не запитав звідки номер і які до нього претензії?
Ви цілу тему наклали, а в них не запитали 🤦♀️
пу_пугренчик
• 22 октября 2022
Ответ дляНадежда наш компас
Я не давала карту, не встигла навіть, мене вже заправили, пістолет стояв, коли почались розборки, з мене взяли тільки гроші, які я попередньо озвучила до заправки.
Жерица ночи• 22 октября 2022
Ответ дляНадежда наш компас
Не врите.Бензин заливают после оплаты
Насправді ні. Я завжди плачу після того, як залили пальне. Але ця історія якась маячня, ніколи з таким не стикалася, тому не можу відкоментувати