Жена аллигатора• 23 октября 2022

Дівчата, чи робити на правій стіні фартух?

Не дуже хочу. Але боюсь обоі будуть грязні)
Результат:
вже голосів: 76
62 (81.58%) Робити
14 (18.42%) Не треба
Копирайторша• 23 октября 2022
Робити, але якось верх та закінчення обіграти цікаво треба буде. Фартух з чого?

автор Жена аллигатора • 23 октября 2022
Ответ дляКопирайторша
та от я і не знаю як бути з верхнім краєм плитки(
буде плитка 60на 60, або 60на 120
Любительница• 23 октября 2022
якщо не робити, то робити те, що легко миється або можна підфарбувати.
У мене пофарбовані шпалери і літр фарби, ті плями, які не відмиваються, я зафарбовую.
автор Жена аллигатора • 23 октября 2022
Ответ дляЛюбительница
в мене вже на правій стіні є обої.миючіся
Любительница• 23 октября 2022
Ответ дляЖена аллигатора
буде плитка 60на 60, або 60на 120
край плитки ми просто зафарбували такою ж фарбою, як і шпалери, виглядає краще, ніж різні кутики.
Але це була моя ювелірна робота))
Любительница• 23 октября 2022
Ответ дляЖена аллигатора
вони то миються і мої також, але є плями, які ви не відмиєте, фарба - це реально моє спасіння.
Але тут кому як зручніше)
автор Жена аллигатора • 23 октября 2022
Ответ дляЛюбительница
Але тут кому як зручніше)
ну мені фарба не підходить) тому напевне треба робити фартух
Kapitoshka-4fe1• 23 октября 2022
Я робила, в мене резетки над всіми сторонами. Коли, напиклад, мясорубка крутить и сік давлю, чи крем вибиваю, все летить в різні сторони
Меряю от единицы• 23 октября 2022
Ответ дляЖена аллигатора
буде плитка 60на 60, або 60на 120
А що там? В мене так приблизно кухня зроблена, одна стіна без шкафчиків, просто широкоформатра плитка покладена і під шкафчиками і на стіні. Керамограніт чи яук її там. Виглядає наче суцільні стіни

Любительница• 23 октября 2022
Ответ дляЖена аллигатора
враховуючи, що поряд мийка, думаю так. Якщо плитка гарна, великоформатна, буде більш завершено виглядати, ніж шпалери, і практичніше
Kapitoshka-4fe1• 23 октября 2022
Під стіною стоїть обідній стіл. І от там тільки їдять, і то якимось дивом бачу є жирні плямки. Стіна фарбована, тепер дивлюся на фотообої на всю стіну і покрию її лаком, щоб можна було мити
ПодругаМужа• 23 октября 2022
Если делать, то до потолка, иначе это треш выйдет
автор Жена аллигатора • 23 октября 2022
Ответ дляKapitoshka-4fe1
в мене також на тій стіні 3 розетки. і на стіні телевізор буде
Kapitoshka-4fe1• 23 октября 2022
А чому ви і з дпугого боку шкафи не зробите зверху?
Редиска Я• 23 октября 2022
Тю, я бы делала просто до потолка и не морочила себе голову.
А почему не хотите ящики еще и справа? На кухне не бывает лишних мест хранения
Kapitoshka-4fe1• 23 октября 2022
Чи там тєлік буде?
ПотеряласЯ Я...• 23 октября 2022
Ми не робили. Стіна чиста. Якщо десь щось бризне, можна витерти, але не жирне.
Редиска Я• 23 октября 2022
Ответ дляЖена аллигатора
а, тогда понятно. Ну, тогда фартук до телевизора, как вариант
Kapitoshka-4fe1• 23 октября 2022
Ответ дляЖена аллигатора
Ааа, ага. Амна якій висоті він буде висіти?

Обнемашечка• 23 октября 2022
Точно будут грязные. Мы так по плану дизайнера оставили обои, 1000 раз пожалели
автор Жена аллигатора • 23 октября 2022
Ответ дляKapitoshka-4fe1
якраз над фартухом і буде. я думаю може полочку відкриту зробити одразу над фартухом
Gazetka• 23 октября 2022
Можно «утопить» плитку в стену, что бы не было перехода верхнего. В ровень с обоями сделать
автор Жена аллигатора • 23 октября 2022
Ответ дляОбнемашечка
от блін. я зараз на роздоріжжі в цьому питанні. але скоро кухню будуть ставити, то треба вирішувати
автор Жена аллигатора • 23 октября 2022
Ответ дляGazetka
в мене ремонт вже зроблений. і на правій стіні обоі. довбати стіни вже не буду)
Kapitoshka-4fe1• 23 октября 2022
Ну, от як я бачу. Фартук можна продовжити, а тєлік повісити над фартуком. За ним почепити розетки для тєліка. А знизу у фартусі розктки для кухні
Закидай меня камнями• 23 октября 2022
Ні
Gazetka• 23 октября 2022
Ответ дляЖена аллигатора
Тогда, уже не вариант(
автор Жена аллигатора • 23 октября 2022
Ответ дляKapitoshka-4fe1
Так і є.
Gazetka• 23 октября 2022
Ответ дляЖена аллигатора
Так і є.
А какой цвет плитки? И будете вы там готовить?
автор Жена аллигатора • 23 октября 2022
Ответ дляGazetka
Білий думаю.
на правій стороні думаю готувати не буду. тим паче там глибина столєшки 50см