Заказала на розетке лезвия Gillette Venus. Дома уже рассмотрела упаковку и она совсем не такая, как была раньше и как на фото. Мне кажется, что это подделка. Как определить? 1 фото как на сайте было указано, 2 фото реальность
Не умею мерить• 24 октября 2022
Це нове пакування, я з цієї серії станок замовила, упаковка інша, і колір ручки станка відрізняється від тогорішнього, касета така ж як була. Через місяць користування побачите чи підробка, ті що підробка то через місяць леза кидає ржавими плямами. Я теж колись купувала касети, но кожен раз попадала на підробку. Зручно було коли станок йшов з двома касетами, вистачало на рік, тепер тільки з одною знайшла.