Майданщица• 25 октября 2022
Проблемы с ногтем на ноге у подростка
Понимаю, что нужен подолог,но нет возможности сейчас попасть. Скорей всего, врастает ноготь (большой палец), но не сверху,а где-то сбоку. Нагноился. Вчера и сегодня прочистила,левомеколем замазала. Что еще можно предпринять?
Папина дочка• 25 октября 2022
Подержать в растворе марганца (если есть) или фурацилина, отвара ромашки, Хлоргексидин. Повязку с мазью Вишневского.
Майданщица
• 25 октября 2022
Ответ дляПапина дочка
Ничего из этого нет(
Папина дочка• 25 октября 2022
Ответ дляМайданщица
Ничего из этого нет(
Можно порошком табл. Стрептоцида посыпать, подержать в теплом солевом/содовом растворе.
Добро с Кулаками• 25 октября 2022
Ответ дляt@ty
Обычно никакие манипуляции не помогают, итог или подолог или хирург. Само оно не пройдёт ((
+100
klymbikaklymbika• 25 октября 2022
Мы были у подлога, ноготь срезали и назначили каждый день присыпать Банеоцином и делать ванночки с морской солью. Не помогло. Теперь смотрел хирург, назначил брызгать Лидокаин 10% и мазать Бетадином. Тоже не очень результат. Сказали, что очень долго такое заживает
Ответ дляklymbikaklymbika
А лидокаин зачем? Что он лечит?
Алгонавт• 25 октября 2022
В соленом растворе парить, ещё сын прокладывал между ногтем и кожей зубную нить, в интернете подсмотрел , чтоб ноготь не впивался в кожу пока выростит. А дальше следить чтобы обрезал только ровно, не носить обувь тесную.
klymbikaklymbika• 25 октября 2022
Ответ дляt@ty
А лидокаин зачем? Что он лечит?
Спрей типа обезболивает и заживляет, но я тоже удивилась.
Ответ дляklymbikaklymbika
Нам подолог назначал такие компрессы, очень долго заживало, потому что на пальцы ног попападает много бактерий, это и понятно, поэтому долго
Фіз.розчин теплий зробіть. потримати в ньому 10-15хв. 2 рази на день. Це зніме набряк. Потім до подолога чи майстра педикюра.Він теж може допомогти. Хірург виріже, але воно знов може зїявитися. Передивиться взуття. Може затісно або мале. Можно ще спробувати лейкопластирем відтягнути валік від нігтя, але не завжди. Ще обробляти водним протигрибковим антисептиком.
Сердючка• 25 октября 2022
Ответ дляМайданщица
Ничего из этого нет(
Сода з сіллю розпалити, почистити. Левомеколь на ніч. Процедури робила кожний вечір поки не відпіс край, це десь 1´5 тижня
УлыбАчка• 25 октября 2022
Ответ дляt@ty
+1, особливо, кои вже почало ’дике м’ясо’ наростати(((
Ло Шарик• 25 октября 2022
Мені у такому ж віці раз 20 робили операцію, хірург вирізав боковини нігтя. Справа була не у вузькому взутті. Просто обрізала нігті на обох великих пальцях ніг занадто глибоко у боковий валік. Коли після операції ніготь відростав, то все повторювалось. На одній нозі все скінчилось, коли хірург псіханув і зрізав увесь ніготь мене не питаючі) Ото був сюрприз! Тоді ніготь відрос потворний як у роліках про жахливі педікюри на ютюбчику. З роками навіть палець деформувався і став тонкішим, бо немає нормальної ногтьової пластини. Ніякі примочки вже не допоможуть. Якщо вже росте дике мясо, то тільки до хірурга, а після заживлення до нормального подолога - ставити систему, яка допоможе виростити ніготь не впиваючись у боковий валік. Це кропітка робота, але треба її пройти. Ну і вузьке взуття після цього ні в якому разі не можна. Я на іншій нозі навчилась, коли відчуваю що вже піджимає, сама собі глибоко обрізати, як подолог, прямісінько під корінь. Але це з роками, Підліток сам собі так не навчиться обрізати, тим більше коли вже є біль та запалення тканин.
Видящие_помогите• 25 октября 2022
Мазь гиоксизон, после солевых ванночек и правильной обрезки кусочка ногтя.