Якусь зброю дадуть?
І, що зараз з Херсоном? Щось усі мовчать(
Ответ дляLoredana17
Це чудово! Всі ждуть хороших новин!!
Я дуже-дуже. Зараз просто, як ковток повітря має бути щось позитивне
Ответ дляАвокада
для кого?
для простого народу хороша новина це перемога,а от всі інші хороші новини про гроші то для них.
А чому про гроші погано? Про все зараз добре.
Loredana17• 25 октября 2022
Ответ дляАвокада
для кого?
Ви нудна людина. Для нас всіх люба хороша новина це маленька крапля для перемоги!
Соната любви• 25 октября 2022
ага, ермак и хорошие новости)
военный трибунал над всеми предателями, вот это были бы отличные новости.
Mrs.Ochmonek• 25 октября 2022
Ответ дляantoninalav
Я щоранку дивлюся скільки + знищених окупантів, шукаю в цьому позитив
Loredana17• 25 октября 2022
Ответ дляАвокада
я не тільки нудна.я дуже зла.
З´їжте цукерку або булочку. Подобрієте.
Хорошие это конец войны , остальное ничего не интересно . У них то шашлыки , то 2 недели .. то хорошие новости , а вместо учебы дети пол дня в подвале 👌
Насчёт Херсона правый берег залили бетоном и русни там как грязи под ногами .. вчера с подругой говорила она в депрессии , домой хочет , а не куда 😭
Ответ дляLoredana17
З´їжте цукерку або булочку. Подобрієте.
мені треба з’їсти вагон цукерок,бо вже організм не витримує ні цих новин,ні цього життя.
і це ще не сиділа в підвалі.
чекання смерті гірше самої смерті,як хтось сказав.
після 2-3 неділь обдристовича вже всі новини і гарні і погані видаються брехнею і маніпуляцією.
і це ще не сиділа в підвалі.
MazzaFakka• 25 октября 2022
Ответ дляMarryV
Вариант ответа- Наконец-то утвержден заказ на 20 самолетов F-35 для Украины.
Це було б краще ніж моє вангування!
Ответ дляБолаболик
вот и я почти слово в слово написала как вы.
Loredana17• 25 октября 2022
Ответ дляMarryV
Я мабуть турецька. А що за літаки?