пу_пугренчик• 25 октября 2022

Тема про добрі вчинки

Війна війною, а я сьогодні щаслива) Ходжу кожного дня годувати вуличних тварин. І хтось викинув таку гарненьку кішечку. Яка ж вона хороша. Всього боїться, страждає, живучи в підвалі. Щоразу плачучи бігла за мною, щоб я не лишала її. Моє серце не витримало і я забрала її додому. Маленька однокімнатна квартира і в мене вже живуть дві вуличні киці. Розуміла, що велика вірогідність, що і ця залишиться в мене. Але залишити її на вулиці не змогла. Яка ж вона прекрасна кішечка виявилася-лагідна муркотушка. Ходила кругом за мною хвостиком, боялась залишитись сама. І постійно ластилась, мурчала) Я відвезла її до ветеринара, витратила 4500 тис, відмила, відкормила. Розмістила оголошення де тільки можна. І о диво відгукнулись люди, які захотіли її забрати. Сьогодні відвезла, хороші люди-мама і 16-ти річний син, видно що теж люблять тварин. І я зрозуміла, що кицюня тепер буде щасливою в сім’ї, а не в холодному, сирому підвалі. І така радість на душі, що змогла допомогти хоч одній живій душі знайти щастя). До цього теж була прилаштувала трьох вуличних кошенят. Так хотілося б щоб кожна людина була відповідальною. Щоб не було у нас безпритульних. Просто захотіла поділитись своєю радістю)). Розкажіть і ви якісь подібні добрі вчинки. Може ви комусь допомогли чи вам. Так приємно читати такі гарні історії на фоні цього всього.
Водійка хімарса• 25 октября 2022
Курс капусты• 25 октября 2022
Яка гарна ВИ, кицька та новина. Дякую
очки_ннадо• 25 октября 2022
Вы умничка. Побольше таких людей в мире и войны бы не было
Редисочка• 25 октября 2022
Яка гарнюня
Добрый Жук• 25 октября 2022
Як добре, що є такі люди, з таким великим серцем
МояХатаЗкраю• 25 октября 2022
Автор,вы умничка! Мы тоже кормим бездомных животных,у нас есть такая чудесная кошечка,мы ее стерилизовали, подружка забрала ее домой,у нас частный сектор,но она дико кричала,простилась на улицу,вначале подружка ее на поводке выгуливала,выпустила в сад ,а она ушла к школе, туда от куда ее взяли,у нее там коробочка, миски,все ее подкармливают.подружка три раза забирала ее домой,а она все равно ушла на улицу, очень жалко
Королева красоты• 25 октября 2022
Ой, класс

Красотка такая
Котомафия• 25 октября 2022
Ну, как хороший поступок....
Усыновили уличного кота. Обнаглел так, что требует квартиру на него переписать.
Домовенок Кузя• 25 октября 2022
Це одна й та ж киця?
Покращена• 25 октября 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
Це одна й та ж киця?
Да,пару дней назад она мелькала здесь.Я по глазам узнала)
Регионщица• 25 октября 2022
какая хорошенькая рыжуля, спасибо, что пристроили.
я на следующий день после Пасхи забрала котенка с улицы, точнее с нашего двора
автор пу_пугренчик • 25 октября 2022
Ответ дляКотомафия
Ну, как хороший поступок....
Прям як мої
MandarinaS• 25 октября 2022
Я помню ваши темы и эту кошечку. У вас доброе сердце, спасибо вам!
автор пу_пугренчик • 25 октября 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
Це одна й та ж киця?
Так, я і тут створювала тему))
автор пу_пугренчик • 25 октября 2022
Ответ дляПокращена
Так-так, це я створювала оголошення де тільки можна)
автор пу_пугренчик • 25 октября 2022
Ответ дляРегионщица
Ви молодець
Покращена• 25 октября 2022
Ответ дляпу_пугренчик
А)Просто там автор просила чтоб ее отговорили от кошечки.
Но хорошо,что малышка нашла семью
автор пу_пугренчик • 25 октября 2022
Ответ дляMandarinaS
Дякую я дійсно дуже рада, що все вдалося. Буду тепер інших намагатись прилаштувати)
Садоводница• 25 октября 2022
Вы молодец.
Было бы у меня свое жилье, лучше дом, я бы тоже кошек с улицы забирала.
Не понимаю людскую жадность и безразличие по отношению к животным.
автор пу_пугренчик • 25 октября 2022
Ответ дляПокращена
Но хорошо,что малышка нашла семью
Значить не моя тема. Бо я просила знайти їй дім
Домовенок Кузя• 25 октября 2022
Ответ дляпу_пугренчик
Так, я і тут створювала тему))
Я запам´ятала цю кицю з іншої теми, де порадниця хотіла її забрати. А пізніше в коментах виявилось, що вона вже забирала кошеня з вулиці, а потім повернула його назад
Ось тепер думаю, вона все ж таки наважилась забрати чи ні?!
автор пу_пугренчик • 25 октября 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
Я не бачила цієї теми. Можливо вона хотіла забрати саме цю кицю із моєї теми. Бо я створювала, щоб допомогли знайти їй дім. Можливо хтось і хотів і сумнівався.
автор пу_пугренчик • 25 октября 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
Ні, я через фейсбук знайшла господарів
Домовенок Кузя• 25 октября 2022
Ответ дляпу_пугренчик
Ні, я через фейсбук знайшла господарів
То й на краще. Нехай у вашої киці будуть люблячі господарі, а Вам дякую за вашу сердечність
Слава Українi• 25 октября 2022
Какая красотуля кошка!
Автор у вас золоте сердце 🥰🥰🥰
Мао_Мяо• 25 октября 2022
яка гарненька киця
Tanieella• 25 октября 2022
Взяла через олх котенка, пристраивали с брошенного питомника. Теперь мой любимчик.
Решила, хотя бы одному помогу. Но одним не ограничились.
Сейчас у меня живёт трое котов. Один мой Серый и двое до конца войны на передержке.
автор пу_пугренчик • 25 октября 2022
Ответ дляTanieella
Яка ви молодець
Кима_кепка• 25 октября 2022
Яка Ви хороша людина, аж на душі тепло стало, що є такі люди. Сподіваюсь ваше життя також буде проходити тільки по хорошому шляху.
автор пу_пугренчик • 25 октября 2022
Ответ дляКима_кепка
Дякую вам З особистим у мене правда не дуже складається. Хоча була вдало заміжня, але недовго) А зараз щось взагалі голяк. Але то таке, радість можна знаходити і в інших речах)