Курочка• 26 октября 2022
Чому не українською, говорили вони....
Nataliiazp• 26 октября 2022
Ответ дляСоветничаю тут
Це автоматичний переклад ОЛХ. Те ж саме і на шафі.
Просто сайти штрафують, от вони і поставили автоматичний перекладач.
Тему для срачу створили. Краще напишіть автору оголошення і порекомендуйте виправити, бо йому не видно оголошення в перекладі. Для нього воно російською.
А как переводчик автоматический свитер переведет как сведра?
MandarinaS• 26 октября 2022
Ой, автор, мне по объявлению на олх мужчина позвонил, я подумала, что у него с речью проблемы, понять ничего не могла. Оказалось, что с Закарпатья. Сто слов в минуту и произношение типа ’бульочка з мольочком’. Якось порозумілися))
Курочка
• 26 октября 2022
Ответ дляСоветничаю тут
Nataliiazp• 26 октября 2022
Рвди интереса зашла с другого браузера посмотреть свои объявления, всё норм переведено
Слухи-руки не распускаю• 26 октября 2022
Ответ дляКурочка
зараз напишуть, що це ппросто діалект такий
Ви почитайте коментарі росіянці в в соцмережах, наскільки вони безграмотно пишуть. Може досить висміювати україномовних людей?
Mrs.Ochmonek• 26 октября 2022
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Це точно. Так і хочеться написати: ну навіщо ти спотворюєш язик, пиши вже по-татарськи, по-черкеськи чи тувинською)
Курочка
• 26 октября 2022
Ответ дляNataliiazp
то просто пишут, лишь бы оправдать не знание украинского языка
Helenka2011• 26 октября 2022
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
А в меню крумпля і парадички. Здогадайтесь, що вам принесуть
картопля та помідори
Курочка
• 26 октября 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Україна багата на діалекти і говірки. І це супер
але є держна мова для оголошень , а не ’та мені так зручно’
Курочка
• 26 октября 2022
Ответ дляЗабыла что?
Я з ЗУ і про жіночу сведру не чула. Сведр замість светр можуть сказати, але в чоловічому роді.
А так звучить як жіночий кохт замість жіночої кофти.
або свеДрик), як щедрик-ведрик)
Форс мажор• 26 октября 2022
Ответ дляУмею мерить лучше всех
’Укачюющий центр’ попадался мне на олх
штани в шкарпетці не були. Не зразу поняла, що в носци
Аноним Секретарь• 26 октября 2022
Знайшла оголошення тої жіночки Елени, вона ще продає ’кінгурушку’, ’комбінізон’, ’ботінкі’ і ’жіночю’ сукню.
Трохи посміхнуло, але не більше, людина принаймні старалась, видно ж, що українська не її рідна...
Советчица Года• 26 октября 2022
Ответ дляКурочка
фото
Это как продавец Лєна.
Туда же пельонки, как на форуме пишут.
Курочка
• 26 октября 2022
Ответ дляАноним Секретарь
ботінкі как раз на Волыни и говорят, і кінгурушка, і комбінізон, они кругом І вставляют)
Ответ дляMrs.Ochmonek
Та такі ще ладно, на їх національність можна зробити знижку. А є ж екземпляри чисто рузькі але безграмотні що капець.
Омлетик• 26 октября 2022
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Нашо нам вони?
Україномовним треба свою мову знати і шанувати, не паплюжити.
От тоді і висміювання не буде.
18 мнеУЖЕ• 26 октября 2022
І що?
Поважаю людей, які хоча б намагаються говорити державною мовою.
Тих, хто продовжують, патамушоудобно, зневажаю.
Mrs.Ochmonek• 26 октября 2022
Ответ дляКурочка
Так там і написано державною, нехай сайт заводить редактора і виправляє всі помилки
Курочка
• 26 октября 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
а чому іншим светр переклало ?
annetka_zaraza• 26 октября 2022
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Рокот крумплі. Підбивані крумплі. Що замовите?
А лопатки підбивані?)
Мона_Лиса• 26 октября 2022
Ответ дляАноним Секретарь
Мені українська напевно теж не рідна, я так не думаю, для мене вона як раз рідна, але не має з ким балакати.
Народилася і 40 років живу в російськомовному місті. Але ж знаю мову, захищати не можу тих, хто живе в Україні і не знає. Як і читаючи россіян. Завжли тільки одне: міксер мені в глаза. Як можна не знати свою мову для мене це десь за гранню
Кима_кепка• 26 октября 2022
Навіть найгірший суржик, краще літературної кацапської
Запамятайте російська в Україні насаджувалась штучним шляхом голодоморів, репресій, таборів, фізичним винищинням українського населення і заселеннями москалів.
Аноним Секретарь• 26 октября 2022
Ответ дляannetka_zaraza
А лопатки підбивані?)
Квасоля))) Спаржева, здається.
У нас кажуть шпараґівка.
Кредитная• 26 октября 2022
Ответ дляШунькаC
ви з західної України? я не бачив там бідних людей. Хати такі, що в Київській обл. таких немає
Не везде. Волынская область тоже ЗУ
Мона_Лиса• 26 октября 2022
Ответ дляКима_кепка
Це було давно. Вже багато років пройшло, багато хвиль українізації, а вони так і не хочуть вчити свою рідну мову, мову країни в якій народилися і живуть
annetka_zaraza• 26 октября 2022
Ответ дляАноним Секретарь
Квасоля))) Спаржева, здається.
У нас кажуть шпараґівка.
Так, квасоля) Тільки не знаю, чи виключно спаржева, рідні чоловіка на Закарпатті. Вже скільки років туди їздимо, а все ще їм доводиться переводити мені деякі слова. Ну такі прості слова, як біціглі, дідик, айно, матечко ще можна здогадатися.
Кредитная• 26 октября 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Как и много других стран, но только у нас многие это считают недостатком и высмеивают.
А мені теж подобається