Такого плану натуральний пуховик Зара ща ціною 50 євро зараз на холодну зиму до мінус 20 - чи варто купувати? Хтось можливо такий носить? Що скажете?
Чи маркий? Чи не зібється пух?
Ответ дляСветік
Ці пуховики дуже вдалі.Тканина плотна і приємна.А от чи зіб´ється пух не підскажу.Бачила тільки в магизині
А вони матові? І чи виглядають мішкувато? Бо я звикла приталені речі носити, але хочу спробувати обємні через те, що завдли дуже мерзну
Оксана-1939• 29 октября 2022
Ответ дляСветік
Матові.Якщо розмір вгадаєте,то як на моделі,так і виглядають.Мені подобаються.У мене р.L,то М чудово підійшов.
А який у вас зріст та вага? Можна в особисті. Дякую
Виноградная улитка• 30 октября 2022
Ответ дляБуко
Только не белый
С ужасом вспоминаю свою белую куртку.
Относила пух молочного цвета года 3 без проблем.
Ну химчистка чаще,чем у черного и все.
Ответ дляСветік
У меня ОГ-100 и М норм вполне.Я бы взяла р.S.Я завтра должна быть в ТЦ.Но как помочь вам не знаю.Померять нечем куртку....
А в ТЦ у консультантов нет см ? Мне кажется, что большемерит одежда Зара. Если по их таблице, то на мои бедра надо брать L. Буду благодарна, если сможете сделать замер или на себя примерить.
Оксана-1939• 30 октября 2022
Ответ дляsandra-ko
Ось заміри в іншій темі скидали
Заміри пальто на розмір S
Довжина 82 см, довжина рукава від горловини 71,від шва по плечу 58. Ширина під руками 65 (іде все пряме до низу +2 см) капюшон не малий і можно затягувати
Заміри пальто на розмір S
Ответ дляСветік
Эти куртки большемерят.У меня OБ 104см.Мне хорош р.М
У Массимо Дутти большемерят пуховики, брала S. Один раз одела и продала, ткань вбирает в себя влагу, капли дождя видны, это сказала подруга, с которой мы вместе покупали. Думаю у Зары тоже большемерят, я в груди худая.
Так, ці куртки більшеміоятт. Сьогодні мала можливість приміряти. На мій стандартний розмір краще сів пуховик ХС. Він сильний оверсайз і ще й розширений трохи дониху, правда рукав на ріст 175 см трохи короткий
Ответ дляmissksjusha
Автор, только что купила себе этот пуховик в Гданське. С моими параметрами советовали здесь брать S или М. Я взяла XS. S от XS практически ничем не отличаются. Мои замеры: 85-68-100. Взяла бежевый.
Ответ дляmissksjusha
Так вы его не купили? Какие у вас параметры для xs?