Фекла Персиковна• 30 октября 2022

В узьких нова методичка, чи що? Ще настільки дебільного не зустрічала)

Що в тих чмобиків диванних замість мозку? Як воно взагалі навчилось користуватись інтернетом?
Отакий зустріла коментар:

Если решить вопрос в правовой плоскости, то не потребуется мобилизаций.
Для этого нужно:
1. Отменить незаконные решения Горбачёва о роспуске органов власти СССР.
ВСЕ ПРИСОЕДИНЯЕМСЯ К СООТВЕТСТВУЮЩЕМ
ИСКУ: горбсуд.рф
2. Отменить признание независимости бывших советских республик - с этого момента их территория приобретает спорный статус, и в этих условиях их
нахождение в составе ЕС и НАТО становится невозможным.
3. В случае отказа США и НАТО от вывода войск с территории СССР, предупреждаем их об угрозе применения ядерного оружия по территории
США,
например по безлюдному ядерному полигону в штате Невада.
Риск удара по территории США является для американцев неприемлемым, поэтому они согласятся выполнить ультиматум Путина от 15 декабря о выводе войск НАТО с территории СССР.
После этого мы проводим в бывших республиках референдумы о воссоединении Отечества.
Марго_1427• 30 октября 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Пам’ятаю, як їм подобалось совєтское святкування нового года і чогось там ще. Або тема з фото совєтких женщин, бо в них там всьо натуральне, не то, що зараз.
Где вы чушь находите эту ?

Марго_1427• 30 октября 2022
Ответ дляМядуза аля моргонер
Дааа, кууулічікі і парарачькі дєдушка марозь должііін пріносіть і крутили біля віска коли я писала що подарунки Миколай має приносити
Куличики и мороз?..
Марго_1427• 30 октября 2022
Ответ дляrybka21
Красунчики
У нас таких не было ? К чему это ?
Марго_1427• 30 октября 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Balenciaga 😆😆😆
Босоняга))
автор Фекла Персиковна • 30 октября 2022
Ответ дляМарго_1427
Где вы чушь находите эту ?
Як де? Так тут ж теми були. Я тут з 2012 року зареєстрована. Пошукати?)
Марго_1427• 30 октября 2022
Ответ дляБутылка Кифира
Моя мама розповідала, що за морозивом їздили в районний центр. Ну звісно ж, після півгодини туди в автобусі воно здавалося неймовірно смачним.
Ну оно действительно было очень вкусным !
Марго_1427• 30 октября 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Ага. ..давайте )
Ответ дляМарго_1427
Ага. ..давайте )
Написала в пошуку: «советское» і вуаля, дивіться які теми)
Якщо вам цікаво саме про ту тему, де жінки, і де тема про новий рік, зараз пошукаю краще.
Ответ дляМарго_1427
Ага. ..давайте )
О, знайшла, правда через Гугл:
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3008531-10
І ще одна:
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2766369

Ангел-предохранитель• 30 октября 2022
А кто отменять будет - главврач? Или голосование по палатам проведут?
Мій не такий• 30 октября 2022
Ответ дляfreedom_2015
Ми в березні в селі були раді любим делікатесам) привозили тільки хліб два тижні, а потім оселедець і ковбасу. Вони теж здавалися найсмачнішими так і в совку було
Ага) ми в селі у березні теж тріскали пельмені, заморожені курячі крильця, та підозрілий фарш. З голодухи та дефіціту такі чудернацькі продукти їли, які у місті викликали тільки рвотні поклики
Ответ дляАнгел-предохранитель
Видно по палатам
Коник-стрибунець• 30 октября 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Знаю, що тут пасуться матрьошки їхні. Зараз мені тут понаписують
А нам зачем в этом бреде ковыряться?
Мядуза аля моргонер• 30 октября 2022
Ответ дляТенко
Класс! Скачала
Я уже месяц, как советую любителям ’исторической справедливости’ искать своего барина.
Тошнит от этих ’динозавров’
Постлку отримала сьогодні
Курочка-чубаточка• 30 октября 2022
Ответ дляrybka21
В мене було гарне сите дитинство, це правда. Але з погляду дитини. І вороття минулому немає і бути не може.
Плюсуюсь. Для меня даже 90-е прошли весело вуз, любовь-морковь. Но это не значит, что это все надо вернуть. Люди не понимают, что возврат в ссср не вернёт их в ´счастливое детство и юность´
Курочка-чубаточка• 30 октября 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Може просто продукти були більш натуральні тоді, без всяких Е і подібного, бо тоді таке в срср не ввозили. І так дефіцит був, тому навіть звичайне морозиво, яке б зараз ніхто особливо не купував, здавалось смачним.
Про то, что варенка на 80 % из туалетной бумаги состоит, анекдоты ходили ещё в 80-х.
Ответ дляКурочка-чубаточка
От блін, значить і тоді вже намахували( Я в часи срср не жила, але напевно так і було, бо хтось ж на виробництві працював, знає технологію.
Машка-замарашка• 30 октября 2022
Вони, коли це пишуть, забувають про один важливий факт. У США теж є ядерна зброя. Але для того, щоб знищити рашкові запаси, навіть ядерної зброї не потрібно. Байден дав чітко зрозуміти, що у випадку застосування, рашка буде піддаватись бомбардуванню без ядерки, але нічого все одно не залишиться
vihola• 30 октября 2022
От парашинська сучасна комсомолка чеше з надривом чмобікам, що вони герої і обовязково повернуться живими, нє вєшать нос, гардемаріни. Як в совєтському фільмі. Ну як таке могло вирости в сучасному світі? 100% виховували совкодрочери.

https://t.me/vatnoeboloto/6786

Машка-замарашка• 30 октября 2022
Ответ дляЯ натуралка
та не сидят уже давно. может парочку чисто случайно.
форум реально опустел из за постоянных блокировок. до войны было интереснее и умных тем больше и комментов
сейчас как то на манеже одни и теже
Ага, як же ж не вистачає розумних міркувань, про адиннарот, нацистів та 8 лєт.
Машка-замарашка• 30 октября 2022
Ответ дляrybka21
То матрьошкі це ’інтєрєснєє і умних тєм больше’?
Скажіть? Можна ж відразу на кацапські ресурси йти. Але ж ні. Все як у житті. Тягуть русскій мір сюди, замість переїзжджать туди
vihola• 30 октября 2022
Ответ дляМашка-замарашка
Та повно їх тут і під клонами лізуть коли банять.
Просто кокошниці, які з короваями чекають російських фашистів, стали менше квакати після того, як бабку з клумбами посадили на 10 років і богуслаєва закрили.
vihola• 30 октября 2022
Ответ дляМашка-замарашка
Вони не хочуть туди переїжджати.
В Україні навіть під російськими бомбами їм краще ніж на параші.

«В 2022 году в России потрачено 3,6 млрд. рублей НА ДРОВА для отопления сотен школ и больниц.

На фото - одна из таких больниц.
И находится она не в далёкой бедной провинции.
Она находится в Подмосковье.

Это всё, что нужно знать о ’великой сверхдержаве’»
Машка-замарашка• 30 октября 2022
Ответ для vihola
Вони не хочуть туди переїжджати.

На фото - одна из таких больниц.
Она находится в Подмосковье.

Так і я про це. Гарно любити рашку на відстані. Чим далі, тим міцніше.
ЭкстрасенсиХаЯ• 30 октября 2022
Ответ дляfreedom_2015
Всі цивілізовані країни мріють про світле майбутнє, а ці тупоголові росіянці мріють про минуле. Може хай беруть палки та йдуть в печери жити вже. В голові не вкладається як можна бути такими як жителі парашії.
Якщо я зараз підніму тему Майдану, то мені зразу ж напишуть зачем он бьіл нужен и далі в такому ж дусі. У нас тут теж не мало ще є люду з рабським мисленням, яким краще з печер не виходити.
Я натуралка• 30 октября 2022
Ответ дляМашка-замарашка
у вас либо черное либо белое, другого не дано))) а у всех умных людей оно есть;)
потому и говорю, что мало интересных мыслей последнее время здесь. все заезжено и предсказуемо, как политика партии при социолизме))))
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Та тут є секта тих, хто сумує за яником, бо при ньому долар був по 8)
Я натуралка• 30 октября 2022
Ответ для vihola
богуслаев завод уже сто лет назад китайцам продал. и такой он дурак, зная что рыльце в пуху и идет охота за предателями не на жизнь, а на смерть, имея кучу связей по стране и миру, сидеть себе спокойно тихо мирно в своем особняке. и люди в эту чушь верят..
Пуки-куки• 30 октября 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Автор, Вам не понравится, конечно... Я на этом форуме тоже с марта 2012-го, и по возросту я ’динозавр’, но... Развитие нашей страны и ’светлое будущее’, я наблюдала только в период УССР...
vihola• 30 октября 2022
Ответ дляЯ натуралка
Напад парашки на Україну це чорне і біле. Чорна навала рабів напала на вільних.
Світло протистоїть темряві.
Все чітко і зрозуміло, ніяких напівтонів.
Вбивця прийшов в чужий дім і мордує жертву. Це чорне і біле.
Але для вас всьо нє так адназначна.

На днях була тема про мільярд шваба, всі кокошниці, які шукають виправдання злочинам парашки-на місці.