Бывает и такое• 30 октября 2022
Підскажіть гарну службу яка допомогла вам позбутися плісняви, Київ
Добрий день
Підскажіть гарну службу яка допомогла вам позбутися плісняви
Київ
Дякую
Київ
Дякую
english book• 30 октября 2022
Служба нічим вам не допоможе.Треба шукати причину,а не прибирати наслідки.
Вечный двигатель• 30 октября 2022
Силит бенг в помощь в чёрной бутылке, вывожу только им. На 2 года обработки хватает.
english book• 30 октября 2022
У батькив була пліснява в куті кімнати.Що тільки не робили.І самі виводили,і наймали людей.Хватало на декілька років.Все виявилося просто.Була трохи пошкоджега плита з вулиці.Протікала вода,і віл неї вже росла пліснява.Влітку розшили дірку,залили її розчином,і вона зникла назавжди.