Жена миллионера• 30 октября 2022
Давайте від 1листопада худати разом❤️
Спорт і харчування.
Будемо в темі відписуватися, звітувати, хто що їв. Можна з фото своїх сніданків, обідів і тд.
Давайте?
І спорт по 15-20 хв
Давайте?
І спорт по 15-20 хв
Бутылка Кифира• 30 октября 2022
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Спорт 20 хвилин то ні про що
При схудненні спорт взагалі ні про що.
Він тільки для краси тіла.
Да будет так• 30 октября 2022
Дівчата, я з вами. Бо вже морально налаштувалася . А 4 як раз із відпустки повертаюсь, і треба приводити себе у форму, щоб застібнувся пуховик :(
Зілля до весілля• 30 октября 2022
Я з вами, вчора почала)
Тільки спорт поки не ясно, завтра до невролога зі спиною йду. Там видно буде, що скажуть.
Идууу--уууу блин• 30 октября 2022
Ответ дляЧеширская кошечка
Нет, слишком много раз я это делала и результат возвращался обратно. Забила. Живу жирная и написять на все.
І я так само, сумно це все. Ще й язву нажила за останнє схуднення, а вага за два роки повернулася.
Luckyviktoria1987• 30 октября 2022
Хочу сбросить 4 кг. Поддерживаю Вашу идею. Предлагаю создать группу в вайбере и бросать туда фото еды, тренировок и взвешиваний. Поддерживать друг друга, когда хочется нажраться вредностей.
Идууу--уууу блин• 30 октября 2022
Ответ дляsky-labs
Потому что ваш организм в его нынешнем состоянии нуждается в лишнем весе.
Навряд, у мене 103 кг, мій організм що, камікадзе?
Улучшанский-Ухудшанский• 30 октября 2022
Ответ дляБутылка Кифира
При схудненні спорт взагалі ні про що.
Він тільки для краси тіла.
Заперечую! Треба!
Бутылка Кифира• 30 октября 2022
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
Заперечую! Треба!
Навіщо?
А он схудла на 30 кг і без спорту.
Ну гуляти ходила.
І нічого в мене не обвисло. Ну так, пружності не вистачає, але то геть інша історія.
А он схудла на 30 кг і без спорту.
Ну гуляти ходила.
Бутылка Кифира• 30 октября 2022
А, так по темі.
Автор, якщо ви дійсно хочете худнути і знайшли комфортну для себе систему харчування,то вам абсолютно ніхто не потрібен.
Бутылка Кифира• 30 октября 2022
Ответ дляviika65
делитесь диетой.
Кето дієта.
Схудла, продовжую притримуватися принципів.
Але на порадниці крім ПП не визнають нічого іншого))
Ответ дляLuckyviktoria1987
Чтобы не хотелось вредностей должен быть: полноценный рацион, скомпенсированы дефициты по витаминам и микроэлементам.
Простоваля• 30 октября 2022
Ответ дляБутылка Кифира
Кето дієта.
распишите плз подробней, что едите, кроме яиц и мяса
Бутылка Кифира• 30 октября 2022
Ответ дляsky-labs
Вы в кетозе по анализам или у вас а-ля Кето?
Так
А ля кето.
Просто спочатку я точно знала кількість жирів і вуглеводів які споживала щодня.
Також використовувала смужки, щоб зрозуміти, що я в кетозі.
Це перший місяць мабуть.
А ля кето.
Це перший місяць мабуть.
Миссис Буркул• 30 октября 2022
Хто не спромогнеться зараз худнути, спробуйте на спадаючий місяць.
Тут надолго• 30 октября 2022
А я и так красивая, буду кидать вам фото шаурмы или наполеона на завтрак
Бутылка Кифира• 30 октября 2022
Ответ дляПростоваля
Яйця
М´ясо всіх видів
Печінка, серця
Сало, підчеревина
Сир всіх видів
Гриби
Всі види овочів
Листові салати
Пью сухе вино, шампанське брют, сухий сидр.
Їм сосиски та ковбаси також іноді.
Літом їла трохи ягід.
Зараз можу з´їсти яблуко з ринку чи грушу. Ті, що не дуже солодкі.
М´ясо всіх видів
Печінка, серця
Сало, підчеревина
Сир всіх видів
Гриби
Всі види овочів
Листові салати
Їм сосиски та ковбаси також іноді.
Літом їла трохи ягід.
Жена миллионера
• 30 октября 2022
Ответ дляТут надолго
Ні, таке нам не кидайте будь-ласка))
Тут надолго• 30 октября 2022
Ответ дляЖена миллионера
Ні, таке нам не кидайте будь-ласка))
Ну тогда себя красивую, для мотивации вам
Жена миллионера
• 30 октября 2022
Ответ дляТут надолго
Таке можна)
Можете вже кидати)
Ответ дляБутылка Кифира
Так
А ля кето.
Це перший місяць мабуть.
А ля кето.
Це перший місяць мабуть.
Хорошая тема, но нужно следить за анализами, не только полосками.
Особенно мониторить работу желчного и почек - и там и там могут образовываться камни, а так же повышается риск атеросклероза.
Сколько у вас углеводов в сутки?
И что показывают тест-полоски по моче?
Затестьте этими же полосками слюну с утра до еды и питья. Первую порцию слюны сплюньте как бы прополоскав рот, втору порцию проверяйте под языком.
Сколько у вас углеводов в сутки?
И что показывают тест-полоски по моче?
Тут надолго• 30 октября 2022
Ответ дляЖена миллионера
Таке можна)
Можете вже кидати)
Для початку так. Мені 40 рочків. То ж менше їжте)) А до спорту я лінива