Скокмоно - стокнуно• 30 октября 2022
Зайва вага у дитини, дайте пораду
Дівчата, прошу поради. Сину 8 років. Зріст 139-140, вага- 38 кг. З маленького був якийсь дуже тяжкий (хоча тоді вага була нормальна),але носити на руках було просто нереально.
Зараз не скажу, що виглядає, наче в нього ожиріння, але добре в тілі, живіт величенький. Так склалось, що зараз не маю змоги записати його на спорт. Зі мною робити вправи відмовляється, взагалі малорухливий, кожна прогулянка-з боєм дається мені.
Харчування - здорове (солодке їсть кілька разів на тиждень, а саме 2 печива, 1 морозиво і іноді 1 шматок шоколаду в той день). Хоча просить солодке постійно. Ніяких чіпсів, солодкої води, свинини в раціоні нема взагалі. Є багато вуглеводів складних (каші, фрукти).Овочів мало. Але дуже часто перекушує. Практично весь час просить їсти або бігає до холодильника.
Зараз мета- хоч 5 кг допомогти йому скинути. Розумію, що треба до ендокринолога, мабуть (зараз не вдома, чекати спеціаліста в Європі можна довго.. Планую в найближчий місяць-два привезти його в Україну і обстежити).Але чи можу я щось зробити зараз? Як його розворушити, може щось в раціоні змінити?
Скокмоно - стокнуно
• 30 октября 2022
Ответ дляЗілля до весілля
А вас не хвилює до речі високий зріст сина? по нормам у 8 років він має бути 128см. У вас син високий, тому і вага відповідно до зросту. Вважаю, шо дарма паритесь
мене взагалі цифри не хвилюють. Більше-його здоров’я і те, як він виглядає(і чи не потягне це комлекси якісь у дитини).
парИла я парИла• 30 октября 2022
Ответ дляОшеламиссимо
Тупа порада, вибачте.
Дурна ваша ’дієта’.
Дієта - це лікувальне харчування.
А те, що у вас то повний дебілізм.
Дурна ваша ’дієта’.
Дієта - це лікувальне харчування.
А те, що у вас то повний дебілізм.
У вас тоже ребенок толстеет если ест раз в день неделю каши/картошку? Если нет то тупая тут не я
ВсеЧетко• 30 октября 2022
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
він візуально такий ’в тілі’,я хвилююсь,щоб дитину не дражнили в школі.ну і в цілому не дуже розумію, звідки це.ми з чоловіком просто дуже худі і завжди в спорті, а син-як ведмедик кругленький.
Каші, фрукти, постійне жування - звідти.
Анонимба• 30 октября 2022
Здається, у вас все в нормі згідно таблиць. Піджартовувальчиків - за кораблем
Звіртися з графіками сама, надіслати вам сайт?
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
все в Україні залишилось(
І велосипеди,і спорт, і друзі. От я головою розумію, що дитина дуже мало рухається. А як створити цей рух самій..Природньо, що з дітьми цей процес йшов би швидше, а так -він зі мною постійно, на дистанційці зараз (це тимчасово, просто ми опинились в складній ситуації зараз в плані перебування і умов).
Разворушіть його чимось все ж таки. Якщо ви з чоловіком дружні зі спортом, то як так вийшло, що сина з собою не брали зарядку робити, наприклад?
Якась цікава вулична гра, може, знайдеться? М´яч, бадмінтон. Або просто прогулюйтеся частіше.
Пошаманю• 30 октября 2022
В мого сина 163см ріст, 67кг, 13р, теж хвилююся, але важко контролювати, бо весь день не вдома. Я сама пончик, тому все складно(
Тушь для2го класса• 30 октября 2022
Ответ дляпарИла я парИла
Особо нет смысла, вес не критичен, гормоны выписывать не будут.
Автор, у меня с дочкой так же, с рождения крупная, и лет с 5-6 держу на диете, минимум сладостей и углеводов.
Нам вес помогает держать то что не даю каши, хлеб, макароны, картошку минимум. Сейчас 10 лет, уже сама следит и с весны на 3кг похудела даже. До этого хорошо если просто на месте вес держался.
И еще постарайтесь перекусы убрать, чтоб ел 3 раза в день
На цукор призначить правильне обстеження
Скокмоно - стокнуно
• 30 октября 2022
Ответ дляОшеламиссимо
Автор хвилюється, що вона спортивна, а дитина ні
Порадниця в своєму дусі, перекрутити-святе діло. Тобто, якби спортивна мама не звертала увагу на зайву вагу дитини, все було б ок? Я просто намагаюсь турбуватись про свого сина і робити те, що від мене залежить для його психічного і фізичного благополуччя і зараз, і в майбутньому.
Пошаманю• 30 октября 2022
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Заїдає стрес, якщо ви біженці. Ми теж заїдаємо) Плануємо схуднути колись за кращих часів..
Скокмоно - стокнуно
• 30 октября 2022
Ответ дляАнонимба
Витягнеться. Спорт. За графіками росту ваги, який перцентиль?
Мова про ІМТ? 19.6 Це показник - зайва вага.
Показушница• 30 октября 2022
Автор, я Вас розумію. Створювала тему минулим літом, мені теж сказала, щоб відстала від дитини, але
В мене від народження худенька дівчика, було багато обмежень по їжі, через алергію і дерматит. В віці 8 років дитина почала їсти більше, не перебираючи, завжди доїдала запропоноване і ніколи не відмовлялася, замітно округлилася. Наш алерголог перш за все відправив здати аналіз на цукор. Ми робили пакет, там приблизно 6 показників, слава Богу ок, але це те, що потірбно контролювати.
Донька, в той час набирала за неділю 500 грн, а раніше по 2 кг за весь рік рік..
Почали більше виходити на вулицю, обмежила мучне, я його просто не купувала, цукерок також не купувала, щоб вдома іх не було ( бо знаходила в її тумбочці обгортки). Точніше так: купили печево, з чаєм поласували і його на поличці не лишалося, морозиво раз в два дні з‘їли і йог в холодильнику немає.
Доньці зараз 11, вага в нормі, зріст 136, вага 31,
набирає в місяць 200 гр приблизно. Але, це постійний контроль рухливості і їжі.
Нехай я буду мачухою, але скидати потім дуууже важко.
Удачі Вам у вирішенні вашого питання.
Скокмоно - стокнуно
• 30 октября 2022
Ответ дляЗавЛабСнаб
А в вас чи в чоловіка всі худі по родині, можливо він в когось вдався?
та прямо повних нема. Але це ж таке, гени які хочеш можуть бути)
Я сприймаю свою дитиною будь-якою, але, якщо є речі, які я маю, як мама робити і контролювати-я це роблю.
Чумачечая Весна• 30 октября 2022
В мене племінник був булочка в 8 років. В 15 сам захотів і пішов на бокс , бої рукопашні. Зараз йому 30 років. Дядько такий накачаний, спортсмен. Відчепіться від дитини. )
Фифачка• 30 октября 2022
Вы в Киев вернетесь? Очень советую детское отделение института эндокринологии на площади Шевченко. Нам без гормонов очень помогли. Почти ничего не платила при этом.
Скокмоно - стокнуно
• 30 октября 2022
Ответ дляМао_Мяо
А він у вас хто не підліток?! Років 10 є? В мене якось за два місяці набрав ваги 5кг, щічкі, пузік, ляхи... Нічого потім виріс на 5см через півроку, і не видно де воно ділося. Я розумію якби написала вагу 50кг то так багато. А у вашого все ок.. слідкуйте просто. Дай усе.
та наче ще до підлітковості є запас. Лише 8 років виповнилось нещодавно. Це мене теж хвилює, чи це не ознака неполадок в гормонах.
Меряно-перемеряно• 30 октября 2022
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Не думаю, що справа в цьому. Про вагу говорять бабусі, родичі, піджартовують над ним ніби ’по-доброму’. Мене в першу чергу хвилює здоров’я моєї дитини, як фізичне, так і психічне.
Спробуйте плавання.
Моему сину дуже допомогло.
Він такий був знаєте, вгодований.
Пішов в басейн, і якось воно само собою
Моему сину дуже допомогло.
Він такий був знаєте, вгодований.
Пішов в басейн, і якось воно само собою
Скокмоно - стокнуно
• 30 октября 2022
Ответ дляАнонимба
так, будь ласка. бо я на якомусь дивлюсь, там пише-що це зайва вага.Ну і візуально він кругліший за однолітків. Але й вищий.
Скокмоно - стокнуно
• 30 октября 2022
Ответ дляScylla
постійно брали..але це завжди через протест було. син-інтроверт, йому дуже добре вдома, за книгами.в Україні нам вдалось організувати регулярний спорт на секції і все було норм візуально, я навіть не зважувала його тоді, він був в граній формі. а тут зараз ні тата, який для нього авторитетніший в цьому питанні, ні можливості віддати на тренування (поки що)
Скокмоно - стокнуно
• 30 октября 2022
Ответ дляПошаманю
це теж правда. я помітила, що він їсть типу від нудьги, але і стрес сюди ж..
Баксы_сдам• 30 октября 2022
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Автор, то що люди скажуть - то мінімальне, що може бути.
В мене приблизно ваша ситуація - від народження дитина ’бита’ і завжди вища однолітків.
Старалася завжди водити на активний спорт- 1 рік гімнастики, 1 рік ходила на плавання, 1 рік - карате. В основному - щоб тримати вагу.
Зараз їй 9.
Останнім часом почала жалітися на те, що болять ножки, виявили хворобу, що на 80 % є генетичною, але і може ті нагрузки повпливати.
Тепер корю себе, що якби я не перестаралася, то було б краще для дитини.
Зараз не можна активно бігати, стрибати...
Якби я знала, то хай би була, пиріжечком, але щоб здорова
Зараз їй 9.
Анонимба• 30 октября 2022
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Ні. Ваш син в 98 перцентиль за вагою і зростом. Все у нього добре , рівномірний розвиток
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Зарядка - то домашні вправи, саме для інтровертів)
Значить, просто ходіть. Давайте доручення якісь. Нехай тато питає частіше, які вправи зробив, скільки разів підтягується.
Скокмоно - стокнуно
• 30 октября 2022
Ответ дляПоказушница
Удачі Вам у вирішенні вашого питання.
дякую за ваш допис!
Мао_Мяо• 30 октября 2022
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Та ні ви шукаєте проблеми де її немає. Мій такий рост мав в 2му класі і вагу. Пухким не виглядав. А пухляшем був різко в 10-11 років, але витягнувся . Ваш ще росте. Зараз мало рухаються це так. Але саме проблеми в вас немає. Не бачу потреби в дієті.
Скокмоно - стокнуно
• 30 октября 2022
Ответ дляФифачка
ми не з Києва, але часто там буваємо.Дуже дякую, записала собі. Чи можете порадити конкретного спеціаліста, чи там всі ок?
Анонимба• 30 октября 2022
Мій теж був в 98 -99 перцентилях. Зараз, в 15 - худе таке, що не відомо що й робити. І досі в цих же перцентилях. А вигляд геть інший. У вас нормальна дитина і виглядає теж нормально. Мені теж мій видавався пухликом. Якщо відкриєтеся я покажу вам фото. Як ні, повірте на слово. Спорт знайдіть.
Скокмоно - стокнуно
• 30 октября 2022
Ответ дляБаксы_сдам
Зараз їй 9.
Здоров´я Вашій дівчинці! І не коріть себе, не ясно, що ще могло б спровокувати генетику. Можливе лікування чи тривала ремісія?
Фифачка• 30 октября 2022
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Підійдете до завідділенням, вона в залежності від проблеми призначить. В нас молодий був, Дмитро Андрійович. Дуже добре налаштував сина морально, в мене не вийшло.
Скокмоно - стокнуно
• 30 октября 2022
Ответ дляАнонимба
а де це можна порахувати? дякую!
Скокмоно - стокнуно
• 30 октября 2022
Ответ дляScylla
дякую.я вже кілька додатків качала.і йогу дитячу, і просто вправи. 2 дні-його максимум..Заманюю новим лего, але все одно через сльози виходить.Теж старюсь сильно не тиснути, щоб він той спорт не зненавидів.
З татом -так, домовляються про змагання (тоді тато виконує, а він-ні)))