Я инженер, меряю от 1• 08 января в 15:44

Это так мило)) Чернигов❤️❤️

Спасибо от днепрят. У меня аж слезы навернулись😘
Вишиванка• 08 января в 16:02
Ответ дляНаездница
Мені не потрібен срач, а тільки правда, якщо що.
Яка правда? Ви опитали ’всіх в Карпатах’ і ніхто не запропонував? Це вашв фантазії, а не правда.
Наездница• 08 января в 16:03
Ответ дляПарасюха
Тоді для чого ви брешете?
Що я збрехала кому? Вище теж пишуть, вчора тема була, донька тільки приїхала звідти. Не вимикають там.
Я написала що щодної підтримки немає в таких темах зі стієї сторони, це не так? Я брешу? Чи срач розводжу?
Фуліганка• 08 января в 16:03
Ответ дляВот Она Я
Когда Чернигов или Одесса, Харьков или кривой рог и ТД и ТП - сидели сутками без света - Днепрчне слезливо предлагали с барского плеча забрать у себя несколько часов света?
У нас было электричество 12 часов из 24 ..
Аноним_1859• 08 января в 16:04
Ответ дляДобра всем!
да... нам 3 часа это не отключения, факт
Так і є. Коли в КР виключають 2 рази по 3,5 год, то вважаємо, що це класний графік. А так 14-16 год може бути без світла.
Зараз півміста без опалення, світла і води. Чекаємо, бо частково почали давати воду, всі насосні на генераторах, то хоч так
Парасюха• 08 января в 16:05
Ответ дляНаездница
Да, ви брешете, оговорюєте і розводите срач.
Йдіть геть! Людям і без вас погано, а ви тут маячню свою просуваєте.
Булку Дай• 08 января в 16:06
Ответ дляНаездница
И никто из Карпат не предложил, даже ради лайков
От вы не могли не цепануть. Я с Днепра живу в Карпатах снег гребем,некогда зайти в чатик посочувствовать)))
Все возможно• 08 января в 16:07
Я в Миколаєві, і в нас сьогодні мінімальні відключення від 3 до 6 годин на добу. А я не радію. Тому що ми ділимось своєю генерацією з ПУАЕС з Одесою, Дніпром, КР. І якщо в нас світла стало більше, значить десь перебили шляхи транспортування та розподілу е/е від нас в інші області, і в когось його стало менше.
Дніпрята, тримайтесь. Ми поділимось, як тільки вас трохи підремонтують.
Барабан для дорослих• 08 января в 16:13
Ответ дляНаездница
Та ні виключають. Коломию відключали 2 дні назад. Може ви були в Буковелі
Наездница• 08 января в 16:14
Ответ дляПарасюха
Розумію, такий натовп за глінтвейном в чергах, не зручно відповідати
Наездница• 08 января в 16:14
Ответ дляБулку Дай
Но как то умудрились)))
Купи слона• 08 января в 16:15
Ответ дляНаездница
Взагалі-то, ще під час минулого блекауту в Одесі, таке повідомлення першим написав хтось зі Львова. А це вже плагіат.
Царевна_несушка• 08 января в 16:16
В 2014-м надо было думать, а сейчас уже поздно
Парасюха• 08 января в 16:19
Ответ дляЦаревна_несушка
ПШНХ
А Я Самая Самая• 08 января в 16:24
Ответ дляНаездница
Я з Мукачево. Щиро співчуваю. Ой, я не з Мукачево. Але ладно. Ми ж і про вас не знаємо: звідки ви лайно розкидаєте. Але воняє дуже. Ви ж так і хотіли👌
Наездница• 08 января в 16:26
Ответ дляА Я Самая Самая
Нащо ви стибетесь?
Це я срач розводжу?
Єдина країна, бляха
А Я Самая Самая• 08 января в 16:28
Ответ дляНаездница
Нащо ви стибетесь?
Це я срач розводжу?
Єдина країна, бляха
Хто стібеться? Це ж тільки правда🥰
Забризкана водою• 08 января в 16:28
Ответ дляПарасюха
Припиніть це
Шо там в Буковели? Свет есть всегда?)
Щира українка• 08 января в 16:28
Ответ дляПарасюха
ПШНХ
Что такое? Правда глаза колет?
Слухи-руки не распускаю• 08 января в 16:31
Ответ дляВот Она Я
Мені,цікаво нафіга ви розводите цей срач, яка ціль?
Вмію заміряти найкраще• 08 января в 16:34
Яке лицемірство. Фу
Слухи-руки не распускаю• 08 января в 16:35
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Яке лицемірство. Фу
Це лише ваше оціночне судження.
Пешеходик• 08 января в 16:37
Если б реально можно было откуда-то взять и куда-то отдать, а так этот пафосный пост для красного словца у меня вызывает обратную реакцию. Но кому-то он понравился и за него даже благодарят - это дело субъективное.
Парасюха• 08 января в 16:39
Ответ дляЩира українка
Что такое? Правда глаза колет?
Удалено администрацией...
Слухи-руки не распускаю• 08 января в 16:40
З яких пір співчуття, стало лицемірством? Емпатія чимось огидним?
Чому людина, яка на Чернігівщині також живе у війні не може поспівчувати людям в Дніпрі? З яких пір, дами, ви ненавидите всіх і вся, за звичайні, прості, людяні слова, які не несуть на меті когось образити? І останнє, що вам до того співчуття, як особисто на вас вони впливають? Величезна купа питань до суспільства.
Наездница• 08 января в 16:39
Ответ дляЗабризкана водою
Шо там в Буковели? Свет есть всегда?)
А как вы себе представляете им жить без света? Бизнес где? Подъемник маршруткой не заменишь, как бы
Вмію заміряти найкраще• 08 января в 16:39
Ответ дляПарасюха
Удалено администрацией...
Та не годуйте троля
Миловидна леді• 08 января в 16:40
Ответ дляБюст Березуцкого
Ого, ужас какой (( очень сочувствую (( а что говорят?
Говорят, что и без света видят , что русня 3,14расы. Эту аксиому не изменит ни время, ни второе пришествие
Наездница• 08 января в 16:40
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Ціль достигнута
Парасюха• 08 января в 16:40
Ответ дляЗабризкана водою
Шо там в Буковели? Свет есть всегда?)
Їдьте дазнайтеся. А, ой, з курячим паспортом в Україну не пускають:?
Щира українка• 08 января в 16:40
Ответ дляПарасюха
Удалено администрацией...