Oksana1983oks.• 31 октября 2022

Дівчатка допоможіть мені, мене колотить від учора, після обіда мій син 10 років

вийшов гуляти,сидів на лавці біля дома нашого,до нього підійшов сусід знизу і почав на дитину сварити що той бігає і йому це мішає,малий прибіг додому з плачами і розказує.Допоможіть які мої дії,звонити в поліцію?писати заяву?чоловік каже нічого поліція не зробить
КрестьянинДиор• 31 октября 2022
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
У нас был сосед с прибабахом, сверху жил. Все ему было не так - то музыку ребенок громко слушает, то вода долго включена, то в подъезде не с теми сидит и т.д и т.п. Постоянно к дочке приставал, до слез доводил.
Муж поймал его и предупредил, что если ребенок еще раз пожалуется, то он, муж, напишет заявление в полицию и обвинит соседа в педофилии. Как бабки пошептали, десятой дорогой дочку обходил.
Супер у вас чоловік!

Липка-прилипка• 31 октября 2022
У вас вжома всі такі істеричні як ви?
Пишіть заяву в СБУ🤦🏼‍♀️
Черпак_для_фантазий• 31 октября 2022
Ответ дляНафаня Маня
Это кодовое слово злых теток, что с утра проснулись, а уже распирает.
А раскодировать как?
спальное место• 31 октября 2022
Ответ дляСпайдерВумен
Саме це і написати. Бо сусід дебіл .
Над нами в квартирі троє діток жило. Вдень бігали, ганяли. І що? Не вночі. Якщо сусід такий нервовий , то нехай будинок собі збудує.
Так на пвдставі якої статі відкривати провадження?
Вакцениро Вона• 31 октября 2022
Яка поліція,ви смішна,таке як їм зайнятися нічим,а їздити по сваркам.
СпайдерВумен• 31 октября 2022
Ответ дляОсторожная
Тобто до 10 гасати кабану 10річному по квартирі-це нормально? Де ви такі мамки беретесь
Нормально !Який кабан в десять років?
В мене діти побились в квартирі, були в евакуації, теж дебіл знизу прибіг, був посланий. Більше не приходив .
Инста_Богиня• 31 октября 2022
Коли є чоловік, то він має захистити дитину. Від його дій дивимось, якого чоловіка ви собі обрали. Я зараз кажу не про побиття сусіда, а взагалі чи зробив щось , чи також вважає що син на голові стоїть, тому і не бачить сенсу щось там комусь пояснювати

Липка-прилипка• 31 октября 2022
Ответ дляВакцениро Вона
І то навіть не сварка, то вчорашній колотун- бодун😂
СпайдерВумен• 31 октября 2022
Ответ дляспальное место
То нехай поліція вирішує, що з дебілами робити.
Черпак_для_фантазий• 31 октября 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Супер у вас чоловік!
знаю....
МисисПропер• 31 октября 2022
Ответ дляОсторожная
Так, нормально. Дитина може з кухні в кімнату пробігти-і нічого страшного не станеться. Сусід знизу теж може заважати іншим сусідам-але це багатоквартирний будинок. Такі реалії життя в ньому.
автор Oksana1983oks. • 31 октября 2022
Ответ дляМисисПропер
Він не бігає дівчата тільки в телефоні і сидить
спальное место• 31 октября 2022
Ответ дляСпайдерВумен
Ага ага)
Підстав йти в поліцію немає. Те, що сусід не в собі не є злочином. А от рідний батько мін би і втрутитися
КрестьянинДиор• 31 октября 2022
Ответ дляспальное место
Ага ага)
А чи рідний?
САМ_ТАКОЙ• 31 октября 2022
Ответ дляOksana1983oks.
Так то ви по квартирі гайсаєте? Бідний хлопчина відгріб замість мами))
СпайдерВумен• 31 октября 2022
Ответ дляспальное место
Ага ага)
Це само собою. Я б вже піздюлей пішла дала.
Гжегож Бженчишчикевич• 31 октября 2022
Меня в этой ситуации больше всего беспокоило что ребенок с плачем прибежал . А по теме скажите чтоб вам сразу звонил . А вы как мама должны эту мужику так рассказать чтоб больше к ребенку не подходил на 100 метров
САМ_ТАКОЙ• 31 октября 2022
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
А меня, то что ребенок прибежал с плачами, а маму всего лишь трусит, при чем трусит до сих пор)) Я бы уже того мужика с лестницы спустила.
СпайдерВумен• 31 октября 2022
В мене чоловіка сестра якось прийшла, жалілася на сусіда зверху, що малий шумно ходить, стільці двигає. Каже вже й до сусідів ходила сварилася і в ОСББ жалілася. Я ій сказала, що вона як мінімум не права . Навіть трохи йобнута .)

Семенна Семеныч• 31 октября 2022
встайтесь сусіду під двері,він сам все зрозуміє
Осторожная• 31 октября 2022
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Вот вы смеетесь, а у меня одно время такое придурошное семейство жило квартирой ниже. Они до 9 молчали, наверное телек втыкали, а потом начинались слонячьи бега до 12 ночи. 2 великовозрастные девочки и папаня-идиот. Угомонила в итоге полиция
КрестьянинДиор• 31 октября 2022
Авторе, поліція - ні! Воно нічого не дасть. Нажаль. Хіба що ви десь в Німеччині.

Варіанти:
-таки піти вашому чоловіку;
-не хоче - йти самій, розмовляти вкрай обурено, можна, як дівчина вище писала, сказати, що ще раз підійде до дитини - напишете заяву в поліцію про педофілію, казати це дуже грубо і обурено, не сюсюкати;
- що там йому мішає? тупотіння? так добавте музику гучніше, щоб йому те тупо іння заглушити, під музику ж цікавіше, робити це до 21:59 кожен день, це варіант війни з сусідом.

Будь що робіть, поліція не допоможе, тільки посміються над вами. Потрібно розгребти самій, раз чоловік тютя (вибачте)
автор Oksana1983oks. • 31 октября 2022
Ответ дляКрестьянинДиор

Варіанти:
-таки піти вашому чоловіку;

Дякую,на правду не обіжться
Ждун с Нибиру• 31 октября 2022
Почему вы не вышли и не поговорили с этим соседом? Зачем вам муж или полиция? Пойдите и выясните, в чем суть претензий.
10 лет - это не кабан, это еще маленький ребёнок, который может плакать. Я бы тоже расстроилась, если б ко мне пристал взрослый дядька.
Кстати, идея про педофила ок, соседу можно сказать, что претензии принимают только взрослые, а если он буде третировать ребенка - будет заява в полицию о домогании.
Неутомимые шахматы• 31 октября 2022
Почему всех удивляет ребенок который испугался и плачет после слов соседа? Вы знаете что было сказано ему? каким тоном?с какими угрозами? Иногда у взрослых от взгляда постороннего по телу мурашки, а тут ребенок и да ему 10 лет, но это ребенок. А испугать взрослого тоже можно просто словами. Автор, поговорите с соседом строго без угроз- не смей подходить к ребенку, все вопросы к нам к родителям. А ребенка научите- видишь что подходит этот сосед- громко кричи и зови на помощь, поверьте это хорошо отрезвляет того кто настроен вот так тайком террроризировать ребенка, им огласка не нужна.
Черпак_для_фантазий• 31 октября 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
А чи рідний?
Неважно!
ПриснитсяЖЕ• 31 октября 2022
Пойти соседу и дать людей устных.
Пусть муж ваш сходит
СпайдерВумен• 31 октября 2022
Ответ дляНеутомимые шахматы
Вы же видите, что тетки тут пишут, что это кабан, а не ребенок. Дебильных хватает вокруг.
САМ_ТАКОЙ• 31 октября 2022
Ответ дляОсторожная
Я вам верю, такие соседи могут быть у каждого. Меня смешат истеричные барышни, как автор, которых трусит по поводу и без) Вы же понимаете, что она ни как не заступится за своего ребенка. Ее максимум заламывать руки на советчице и привлекать заголовками.
Повелитель интернета• 31 октября 2022
Ответ дляНафаня Маня
Та какая вы ж умная. Когда подходит к ребенку какой-то дядька, с претензиями, понятно что испугается.
Тут какое-то странное разделение, как только тема от10 летних детях и больше, сразу оскорбления на них, и бессовестная и взрослая корова, и все уже всем они должны. Чего я тут только не читала.
Дякую за схвальний відгук про моі розумові здібності, али ви явно не в той бік подумали…
По суті: в цій ситуації на першому місці спокій дитини, тому пояснювати треба йому, що вини його нема, а люди бувають різні.
А потім уже міліції, які нічого не зроблять, чи розмови дорослих. Таким переважно хіба кулаком по морді допомагає