Девушка Прасковья• 31 октября 2022
Казначейство Шевченківського р-ну. Поділіться контактами
Я вірю в силу Порадниці. Може хтось поділитись контактами Казначейства Шевченківського району? Потрібно відкрити небюджетний рахунок. Жоден телефон, який в гуглі, не працює.
КлараЦеткин• 31 октября 2022
У них нема прямого телефона. Приходите туди, на пропуску книжечка лежить з внутрішніми телефонами, набираєте на апараті потрібний і викликаєте казначея.
Ответ дляКлараЦеткин
Дякую, та хоч би дізнатись чи є там хто, це через весь Київ їхати