Сестрица Алёнушка• 03 ноября 2022

Подарок от коллег. Намек или я придумала?

Пару дней назад был день рождения, мне подарили душевой набор: гель, скраб, пену, мочалку.
О моей гигиене: трусы меняю каждые два дня, иногда хожу с ежедневкой, но в основном без; джинсы стираю раз в две-три недели (3 если ношу параллельно с другими), свитер - когда слышу запах, примерно неделя. Использую дезодорант каждый день, моюсь каждый день или раз в два дня, голову мою раз в 3 дня. Духи тоже использую каждый раз.
Вроде бы с гигиеной все нормально, верно?
Научительница• 03 ноября 2022
Ответ дляпалка-копалка
Мало того ты грязнуля, ещё и хамите... Я представляю вас в жизни...
А ви ні? Ще раз: де я написала, що я не миюсь?

палка-копалка• 03 ноября 2022
Ответ дляНаучительница
Я вірю, що у вашому житті гарному не місце. Тільки і сидіти вдома над унітазом
))))
Сморід, хамство, думки про туалет - як же це обого виглядає...
Маргінали серед нас.
Научительница• 03 ноября 2022
Ответ дляпалка-копалка
))))
Маргінали серед нас.
Що ж ви тільки про себе та про себе.
палка-копалка• 03 ноября 2022
Ответ дляНаучительница
Що ж ви тільки про себе та про себе.
Тому що я чиста та доглянута, а Вы... З ’душком’)
Джавеліна• 03 ноября 2022
Либо тролль, либо дура , либо засранка.
Грязные трусы, джинсы по 3 недели после грязных трусов. Свитер любой завоняется за неделю.
Выбирайте любой вариант.
Научительница• 03 ноября 2022
Ответ дляпалка-копалка
Ну ви ж по три рази на день душ/ванну приймаєте - значить першопочатково ви смердите.
А про себе ви написали у пості 92. Все те що ви написали - ви написали про себе.
З приводу, що я з.... То вам потрібно лікарю показатися, бо у вас щось смердить, а ви думаєте, що це по ту сторону екрану. Нюхові галюцинації
палка-копалка• 04 ноября 2022
Ответ дляНаучительница
К лікарю то - Вам, ментальні захворювання, які спостерігаються у вас, у деяких випадках також призводять и до поганої гігіени. Вам - лікуватися та митися, а мені - проживати моє найкраще життя!
Научительница• 04 ноября 2022
Ответ дляпалка-копалка
Ну звісно, ви як хвора заперечуєте свої захворювання. Що ж, буває. В такому випадку вам значно складніше допомогти.
Нементальнохвора ви наша, то будуть докази адекватності ваших дій? Чи ви тільки ображати та хамити вмієте?
палка-копалка• 04 ноября 2022
Ответ дляНаучительница
Краще б помились, ніж писати цю маєчню.

Научительница• 04 ноября 2022
Ответ дляпалка-копалка
Краще б помились, ніж писати цю маєчню.
Тобто доказів і аргументів не буде? Тільки образи-образи-образи. Що розумне ви написали - загадка.
палка-копалка• 04 ноября 2022
Ответ дляНаучительница
Що ж я можу зробити, якщо такі елементарні речі для вас загадка. Розширюйте свій світогляд.
Научительница• 04 ноября 2022
Ответ дляпалка-копалка
Тобто ви нічого не можете зробити, крім образ? Може це вам розширити світогляд? Покажіть у вашому світогляді, що саме ваш спосіб життя є нормою. Я всю тему прошу, так і не побачила. Ви ж така розумна, вкажіть мені.
палка-копалка• 04 ноября 2022
Ответ дляНаучительница
Чому я вам щось винна? Вам подобаеться бруд та неохайність, мені свіжість та доглянутость, ми з вами ніколи не порозуміємся, ми - різні і я цим пишаюсь.
Научительница• 04 ноября 2022
Ответ дляпалка-копалка
Ну й пишайтесь своїм ОКР і інших не маєте права ображати та обзивати! Ви не те що не вихована хамка, а ще й блін, забанять мене.
А винні ви мені тому, що почали ображати і обзивати. Щоб бути не голословним, то доведь, що саме ваш спосіб життя є нормою: приймати душ тричи на день в холодну пору року та обов´язково підмиватися в усіх туалетах, навіть там, де це не передбачено . Бо ви вирішили? Я чекаю. Вже скільки сторінок спір.
палка-копалка• 04 ноября 2022
Ответ дляНаучительница
Коли він мовчав, усі думали, що він ідіот, коли він заговорив усі в цьому переконались. Хоч мовчить уже що ви не дотримуетесть гігіени, це огидно. Більше не буду витрачати свій час, піду займатися спортом, а потім митися! И на достойного апонента вы не тяните, тому спором ці ваші фрази я не можу назвати. Я потішаюсь з Вашого беззиля, жодного аргумента, жодного адекватного речення, жодної здравої думки.
Научительница• 04 ноября 2022
Ответ дляпалка-копалка
Що ж ви знову про себе та про себе. Мовчіть вже та не ганьбіться своїми нікчемними дописами.
Апонент - хоч би одна розумна думка у вашій голові промайнула за весь цей час.
Просити вас озвучити, хто такий апонент - марно, я вже зрозуміла. Розумна ви наша