Тётя Хрюша• 04 ноября 2022
Що то значить-!?
Вже не один раз зустрічаю ось такі знаки після побажань. Наприклад: хай береже Бог!?!?. З Днем народження !??!
Поясніть. Бо я не можу ніяк второпати, нащо там знак питання.
Тётя Хрюша
• 04 ноября 2022
Ответ дляЦарь-Матушка
Натыкали нечаянно
Сам текст корегований не один раз. А оці знаки- незмінні.
Я вже подумала, що то щось новітнє))
Вакцениро Вона• 04 ноября 2022
Я такого розділового знаку не знаю. Знаю, що в кінці питально- окличного речення ставиться ’?!’,а не ’!?’
Меня много• 04 ноября 2022
Напишіть, дякую, але чому ви поставили знак питання і отримаєте відповідь
Тётя Хрюша
• 04 ноября 2022
Ответ дляЮлия 0811
О, а через кожні 2 слова ставити ... І більше ніяких розділових знаків
Я таку звичку підхопила. Від знайомої блогерши.
Тоді- здавалося, так круто.
А згодом зрозуміла- що так дуже добре приховувати невпевненність у розділових знаках))
Тоді- здавалося, так круто.