Плюшевая дыба• 05 ноября 2022
Ось і я знайшла презерватив
Разом більше 20 років. Двоє діток. Були в мене підозри зради, але фактів не було. А вчора знайшла в машині під сидінням презерватив. Говорить, що не знає де він взявся. Навіть клянеться дітьми і своєю мамою, що не зраджував ні разу за всі роки, що ми разом.... говорить, що якщо не вірю, то давай підемо на детектор брехні... Хочу почути пораду, хто через таке пройшов. Будь ласка без насмішок, бо мені не смішно ...
Патриотка• 05 ноября 2022
20 років і 2е дітей, як це все заЕ...бу.....ця класична жінка пилка і мамка, яке вже давно надоїла(((
ваш чоловік вас зраджує, це 10⁰00000000......%.
Последний вагон• 05 ноября 2022
Ответ дляПростоБелка
Ой автор. Діла плохі.
Ви готові жо розлучення в разі чог?
Согласна с Вами . 100% дела плохи , есть измена!!!!
Роза завяла• 05 ноября 2022
Ответ дляПлюшевая дыба
Лежала коробка з одним презервативом (запакованим) . Коробка на 3 штуки
Коробка то таке, лежить і лежить. Воно вам треба? Це не аргумент і не доказ. Треба було шукати інші докази, якщо вам це треба і зачекати. Якщо б презерватив зник з коробки, тоді думати. Може він там 100 років лежить.
Самая СоветЧиваЯ• 05 ноября 2022
Ответ дляДушка-свекровь)))
Може, когось підвозив? Треба переписки в телефоні бачити
Я знаходила презерватив так, але то чоловіку десь безкоштовні дали, коли донором кров здавав, а він бере все, що дають
Я тоже находила, в итоге вспомнила, что сама его туда положила, так то в сумке, а тут в машине. Реально мог у кого-то выпасть
ПростоБелка• 05 ноября 2022
Ответ длябылоИпрошло
Зазвичай в бардачку лежать, у тих хто зраджує.
Куди дружина може любої миті заглянути?)) Це якщо одне авто в сімї
Патриотка• 05 ноября 2022
Ответ дляДушка-свекровь)))
Як у Вас із статевим життям? Чому були підозри?
яке статеве через 20 років життя???
НІЯКЕ.
Сиреневая цапля• 05 ноября 2022
Ответ дляПатриотка
яке статеве через 20 років життя???
НІЯКЕ.
Ви вже за автора?
ПростоБелка• 05 ноября 2022
Ответ дляПлюшевая дыба
Під водійським сидінням лежить аварійна желетка і там в кармані акуратно лежала коробочка. Звернула увагу, що желетка виглядає з-під сидіння. Хтось там гроші знаходить, а я таке...
Класно заховав
Патриотка• 05 ноября 2022
Ответ дляСиреневая цапля
Ви вже за автора?
так таких ’авторів’ ВСІ)))))
ПростоБелка• 05 ноября 2022
Ответ дляПатриотка
яке статеве через 20 років життя???
НІЯКЕ.
Різне буває
Сиреневая цапля• 05 ноября 2022
Ответ дляПатриотка
так таких ’авторів’ ВСІ)))))
Ви звідки знаєте?
Гуру троллинга• 05 ноября 2022
Ответ длябылоИпрошло
Ну, а чого псіхувати зразу? Я би ’поспівчувала’, що десь серед друзів має крота, зробила вид, що мені все одно, включила би «блондінку». А сама би спостерігала пильно за ним і на більш серйозних доказах зловила би , ну і за цей час підготувала би плацдарм для розлучення (от зараз можна сепаруватися, тіпа виїхати в туж Німеччину ) про всяк вирадок.
Німеччина- це чудово. Ніхто не буде рахувати, скільки тих презервативів осіннім вітром надуло в автівку. Або і додому можна привести. Розумна порада)
Патриотка• 05 ноября 2022
Ответ дляПростоБелка
Різне буває
ні, завжди однакове вялий член і втомлена жінка з обвисшими цицьками(((
Плюшевая дыба
• 05 ноября 2022
Ответ дляДушка-свекровь)))
Як не дивно після скількох років, секс був майже кожного дня. А при можливості й декілька разів на день. Але останнім часом не було пристрасті, як колись. І почалися проблеми з потенцією. Ще й сон приснився , що в нього є дитина є на стороні. На що він сказав, що яка коханка з моїми проблемами.
Душка-свекровь)))• 05 ноября 2022
Ответ дляПатриотка
Нє, ну про член ще нехай, а жінок для чого ображаєте?
Идууу--уууу блин• 05 ноября 2022
Меня так удивляет, что женшины после 20 лет брака реально считают, что у мужей ну вообще никого. Ну вот вообще ни-ни. Кроме ее, родной жены и матери.
Душка-свекровь)))• 05 ноября 2022
Ответ дляПлюшевая дыба
Схоже на зраду, дуже
Самая СоветЧиваЯ• 05 ноября 2022
Ответ дляПлюшевая дыба
Автор, Вы пр ходу дела сочиняете, то под сиденьем, то уже в кармане жилетки
Душка-свекровь)))• 05 ноября 2022
Ответ дляИдууу--уууу блин
А Ви тільки кобелів по життю зустрічали?
Патриотка• 05 ноября 2022
Ответ дляДушка-свекровь)))
2е дітей, зробили своє діло, це факт, а не образа
чи може розкажите про упругі стоячі шарики
, є у 3% жіночок з імплантами)))))
былоИпрошло• 05 ноября 2022
Ответ дляГуру троллинга
Звичайно, порада, якщо не влаштовує , їхати і не нити. Іншим чоловік не буде
Сиреневая цапля• 05 ноября 2022
Ответ дляПлюшевая дыба
Автор, було схоже, ой не можу, ой там болить, ой голова болить. Насправді вже з іншою спав, а я була з локшиною на вухах.
былоИпрошло• 05 ноября 2022
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Теж так здається
Патриотка• 05 ноября 2022
Ответ дляИдууу--уууу блин
є такі 5%.
Самая СоветЧиваЯ• 05 ноября 2022
Ответ дляПатриотка
А от чего уставшая - то?
Идууу--уууу блин• 05 ноября 2022
Ответ дляДушка-свекровь)))
Много. Очень много, поверьте. Не по своему даже личному. И я совсем не считаю их ВСЕХ кобелями. Жена не может быть дамой эмоций и влюбленностей весь брак. А красивые, активные, состоявшиеся мужчины этих эмоций хотят и будут хотеьь. Собственно, как и женщины.
ТАЗератти• 05 ноября 2022
Ответ дляПлюшевая дыба
А я ніколи не зазираю під сидіння і в бардачок
І якийсь пунктик - не люблю в кишені лазити не свої, тому часто чоловіку можу щось випрати цінне
Гуру троллинга• 05 ноября 2022
Ответ дляПатриотка
, є у 3% жіночок з імплантами)))))
А у Вас які? Вуха спанієля чи шарики? )