Незламна Україна• 05 ноября 2022

Хочу робот пилосос на Чорну П‘ятницю. Готова впахувати більше тільки б купити

Дівчата, вартий він того чи ні?
Бо від ПМм мене також відмовляли, а це моя любимка!
І комбайн бош також.
Чи є такий любимчик у вас робот пилосос?
Заробити зайвих 15 тисяч до кінця листопада це треба брати роботи по 10-12 годин в день
Цвиринь• 05 ноября 2022
Вартий) беріть не задумуючись. Але норм фірми. Ксяомі гарні роботи.
Замыленная• 05 ноября 2022
Возьмите попроще. У меня Xiaomi сейчас около 8000 стоит. Уже год работает, очень довольна им
автор Незламна Україна • 05 ноября 2022
Ответ дляЦвиринь
Дякую!)
Колдунья-вещунья• 05 ноября 2022
Є. Задоволена. Звичайним пилососом та шваброю прибираю приблизно раз у 3 тижні. Робот бігає щодня.
Тепер би ще якийсь девайс для миття ванни та унітазів)
автор Незламна Україна • 05 ноября 2022
Ответ дляЗамыленная
А можете порадити вашу модель? Будь ласка.
Колдунья-вещунья• 05 ноября 2022
Ответ дляЦвиринь
Підтримую)
автор Незламна Україна • 05 ноября 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Дякую, куплю)
Замыленная• 05 ноября 2022
Ответ дляНезламна Україна
Робот-пылесос Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 1С
Нервогенератор• 05 ноября 2022
У меня дома самсунг остался - шикарный помощник. Но моя модель вроде уже с производства снята.

Пару месяцев назад купили еще один самсунг. Тоже классный )
Ксиоми меня разочаровал.. 2 месяца поработал и по сей день в сервисе лежит.. отремонтировать не могут с начала лета :(
ЕлькиПальки• 05 ноября 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
И чтоб котлеты сам жарил)
автор Незламна Україна • 05 ноября 2022
Ответ дляЗамыленная
Щиро дякую!)
Нервогенератор• 05 ноября 2022
Ответ дляЗамыленная
О, а я тут на него жалуюсь ) видимо мне достался робот из корявой партии :(
Цвиринь• 05 ноября 2022
Більш всього я задоволена, що його можна відправити 1 лише кімнату, коридор … прибрати. В меня Ксяомі 1С, трохи заслабий,я б радила дорожчий взяти.
ЕлькиПальки• 05 ноября 2022
Дрим д 9 у меня, со всеми ксяоми наворотами и лидаром, но стоит дешевле. Посмотрите обзор по нему. После обновленияместь тщательная влажная уборка.
Цвиринь• 05 ноября 2022
Ответ дляНервогенератор
Що не так?
Колдунья-вещунья• 05 ноября 2022
Ответ дляНезламна Україна
Дякую, куплю)
У мене Xiaomi Dreame D9. Пилососить і виконує вологе прибирання. Обожнюю його)
Колдунья-вещунья• 05 ноября 2022
Ответ дляЕлькиПальки
И чтоб котлеты сам жарил)
Ага
Клептоманка• 05 ноября 2022
Купила. Згодом повернула. Не сподобалося. Якщо вас ’пре’ від техніки і гріє лише сама її наяінфсть - впахуйте.
Я-ваш шанс• 05 ноября 2022
Вартий,але раз в тиждень потрібно всеодно мити підлогу вручну щоб підтримувати чистоту.Мій ганяє кожний день і повним контейнером.Але дешевий не купляйте
Нервогенератор• 05 ноября 2022
Ответ дляЦвиринь
Що не так?
Начал от 3 до 5 раз за уборку требовать протереть датчик препятствий :( я 2 недели за ним с тряпочками/салфетками ползала. Плюнула и отнесла в ремонт..
автор Незламна Україна • 05 ноября 2022
Ответ дляКлептоманка
Ні, не сама наявність.
Хочу помічника
Нервогенератор• 05 ноября 2022
Ответ дляНезламна Україна
Ні, не сама наявність.
Хочу помічника
Если квартира не захламлена то робот - классная штука. А если наикаждом шагу что то валяется.. ну такое )

У меня ребенок начал игрушки на место складивать, когда мы робота пылесоса купили )) сначала после моего ’щас робота включать буду!’, потом просто выставила у робота время включения. Сейчас робот утром гоняет, я с вечера стулья один на один ставлю в уголке, и все ) утром возвращаю как было. Дома тоже стулья убирала + проходилась смотрела что б хвосты от зарядок не валялись (было что робот у сына зарядку пожевал)
Цвиринь• 05 ноября 2022
Ответ дляНервогенератор
Не пробовали переустановить?
Колдунья-вещунья• 05 ноября 2022
Ответ дляНезламна Україна
Ні, не сама наявність.
Хочу помічника
Я із жахом згадую ті часи коли не було пралки-автомату, посудомийки і робота-пилососа)
Нервогенератор• 05 ноября 2022
Ответ дляЦвиринь
Не пробовали переустановить?
Пробовала.. не помогло :(

С моим роботом в сервисе еще 4 таких же ’не протертых’ лежало..
Клептоманка• 05 ноября 2022
Ответ дляНезламна Україна
Ні, не сама наявність.
Хочу помічника
Основна причина того, що я повернула, це скільки місця він займає і що заїзд на базу має бути необмежений з кількох сторін, щось таке.
Тобто якщо пилесос я взяла і попилесосила, а потім запхала у шафку, то робот має стояти на почесному місці, у всіх на виду, з добрим обзором і зручнимм доступом. А це не маленька машина.
Мені не сподобалося як він їздить, скільки часу це у нього займає. Звук.
Сходи він все рівно не прибере, мені треба по них буде гоцати з пилесосом. На перший поверх теж пана довелося б носити.
Прикинула я це все і вирішила, що як вже носити, то я ізвичайний пилесос поношу, а попилесосити ним, хвилин 5-7. Я засікала. Я довше налаштуваннями буду бавитися, щоб відправити того робота пилесосити лише одну кімнату, ніж попилесошу сама.
Але, найшірше, підкреслюю, той чиряк посеред хати. Це основна причина чому я повернула.
Золотая орда• 05 ноября 2022
Ну я бы не сравнивала робот пылесос и пмм.
Робот для легкого сбора пыли, он не заменит тщательную уборку и, тем более, мытье полов. Но и не лишний.
Ухтышка_малышка• 05 ноября 2022
А якщо підлога не рівна, між кімнатами є плінтус - не проїде робот тоді?
Накладная• 05 ноября 2022
Я теж так хотіла, купили і вже пів року стоїть і ніхто його не включає. Взяли кота і він його так боїться, що сидить в паніці під диваном і не хоче виходити. Як я не старалася його привчити. Не можу кота мучити( Не знаю, чого він його так боїться, але прямо видно, що дуже погано йому. Сидить весь зажатий і очі такі, ніби в трансі.
Нервогенератор• 06 ноября 2022
Ответ дляУхтышка_малышка
Описание читайте. У роботов есть определенная высота, которую они преодолевают. Мой самсунг на мои весы влезал :))) у него в инструкции написано было что переходит порожки не выше 2см.
Ксиоми скакал через ножки напольной сушилки :)